Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Memedeki kitle için bitkisel kür

Memedeki kitle için bitkisel kür

Memedeki kitle için bitkisel kür , aşağıda vereceğimiz tarif özellikle memedeki , tiroid bezindeki ve yumurtalıktaki kistlerin bitkisel olarak tedavisinde ve oluşumunun engellenmesinde oldukça etkilidir. Kist probleminiz olsun olmasın herkese en azından hayatında bir kere bu kürü uygulamasını ısrarla tavsiye ederiz. Özelikle, yaz mevsiminde brokoli bulamayanlar, brokoli kürünü yapamayanlar mutlaka bu kürü denemeli. Kist, tümoral oluşumlar  olarak bilinen meme lezyonları kadınların yaklaşık yüzde 70’inde hayatlarının değişik dönemlerinde görülebilir. Eğer, tedavisi yapılmaz ise kötü huylu tümöre, kansere dönüşme ihtimali vardır. Aşağıda vereceğimiz bitkisel kür tarifi ile bu kistlerden kurtulabilirsiniz. Kürü belirtilen sürede ara vermeden ve her gün taze olarak hazırlayıp içmelisiniz. Bu kür birçok kişi tarafından denenmiş ve olumlu neticeler alınmıştır.

Memedeki kitle için bitkisel kür

Memedeki kitle için bitkisel kür , aşağıda vereceğimiz kürü düzenli olarak taze olarak hazırlayıp her sabah aç karna içmelisiniz.

  • 1 adet orta boy yemeklik soğanı rendeleyin,
  • Suyunu bir çay süzgeci yardımı ile süzün. Yaklaşık 1-2 yemek kaşığı kadar su çıkar.
  • Bunu üzerine aynı miktarda içme suyu ekleyin. Bu suyu sabah aç karna kahvaltıdan yarım saat önce için.
  • Özellikle mide rahatsızlığı olanlar içerisine çeyrek çay kaşığı organik bal ekleyerek içsinler.
  • Bu soğan suyunu içtikten sonra biraz uzanın. Başınızda dönme, mide bulantısı olabilir. Gerçekten çok etkili bir kür. Adeta soğan suyunun bütün hücrelerinize yayıldığını hissedeceksiniz.
  • Bu küre 40 gün boyunca düzenli olarak devam etmelisiniz.

Not: Hekiminizin verdiği ilaçlar varsa mutlaka onları kullanınız. Buradaki uygulamayı bir destekleyici olarak kullanmalısınız. Kullanacağınız bitkiye karşı alerjinizin olup olmadığını mutlaka öğrenmelisiniz.. Bu konuda hekiminize danışınız. Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, bu bilgilerle kendi kendinizi tedavi etmeye kalkmayınız. Buradaki bilgiler kesinlikle bir hastalığı teşhis amaçlı değildir.

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 200 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

“İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabı+kişiye özel hazırlanacak olan ametist taşı bileklik kargo dahil 80 TL. Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp). www.hezarfenyayinlari.com

Not: Ametist doğal taş bileklik faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ametist-dogal-tas-bileklik-faydalari/

Tavsiye Yazılar

  • Memedeki kistler için bitkisel çözüm başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/memedeki-kistler-icin-bitkisel-cozum/
  • Endometriozis kisti başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/endometriozis-bitkisel-tedavi-ibrahim-saracoglu/

memede iyi huylu kitle tedavisigöğüs kisti bitkisel tedavimemedeki kitle için bitkisel kürmemedeki kistler için bitkisel çözümmemede kitle tedavisimemede kist tedavisimemede kitle bitkisel tedavisimemede kist bitkisel tedavifibrokist bitkisel tedavi kürü .

Memedeki kistler için bitkisel çözüm , memede kitleye bitkisel çözüm , memede kist doğal tedavi , kürünü uyguladıktan sonra umarız Allah’ın izni ile sağlığınıza kavuşursunuz.

Memedeki kitle için bitkisel kür

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın