Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Memedeki kistler için bitkisel çözüm

Memedeki kistler için bitkisel çözüm

Memedeki kistler için bitkisel çözüm , kist, tümoral oluşumlar  olarak adlandırılan meme lezyonları kadınların yaklaşık yüzde 70’inde hayatın değişik dönemlerinde görülebilir. Eğer, tedavisi yapılmaz ise kötü huylu tümöre dönüşme ihtimali vardır. Aşağıda vereceğimiz bitkisel kür tarifi ile bu kistlerden kurtulabilirsiniz. Kürü belirtilen sürede ara vermeden ve her gün taze olarak hazırlayıp içmelisiniz. Bu kür birçok kişi tarafından denenmiş ve olumlu neticeler alınmıştır.

memede iyi huylu kitle tedavisi , göğüs kisti bitkisel tedavi , memedeki kitle için bitkisel kür , memede kitle tedavisi , memede kist tedavisi , memede kitle bitkisel tedavisi , memede kist bitkisel tedavi , fibrokist bitkisel tedavi kürü , gögüs kisti için bitkisel çözüm , memedeki kistlere bitkisel çözüm .

Memedeki kistler için bitkisel çözüm -memede iyi huylu kitle tedavisi - göğüs kisti bitkisel tedavi , memedeki kitle için bitkisel kür , memede kitle tedavisi , memede kist tedavisi , memede kitle bitkisel tedavisi - memede kist bitkisel tedavi - fibrokist bitkisel tedavi kürü
Memedeki kistler için bitkisel çözüm

Memedeki kistler için bitkisel çözüm

Fibrokist nasıl geçer , tarifini vereceğim bu kür çevremdeki birçok kişi tarafından denemiş ve hepsinde iyileşme gözlenmiştir. İbrahim Saraçoğlu memede kist kürü  ile memedeki kistlere bitkisel çözüm bulabilirsiniz.

Malzemeler:

  • Taze ve koyu renkli olan 200-300 gram kadar brokoli,
  • Yarım litre su

Hazırlanışı:

Yarım litre suyu kaynatın. Kaynamakta olan suyun içerisine brokoliyi atın. Ağzı kapalı olarak kısık ateşte 6 dakika haşlayın. Sonrasında, kapağı açık olarak ılımaya bırakın. Yarısını sabah kahvaltısından 20 dakika önce aç karnına için. Kalan yarısını da öğle yemeğinden önce aç karna için.

21 gün boyunca her gün taze olarak hazırlayın ve için. 21 günün sonunda 3 gün ara verin ve tekrar 21 boyunca aynı şekilde her gün taze olarak hazırlayıp için. Bu kür boyunca portakal ve çikolata yememelisiniz, kahve içmemelisiniz.

Not: Bu kürü doktorunuza danışarak uygulamanızı tavsiye ederiz. 

Memede oluşan fibrokist tedavi edilmez ise çoğalabilir, sayısı artabilir, kötü huylu tümöre dönüşebilir. Bu kürü uyguladıktan sonra, memenizde fibrokistler yok olsa bile düzenli olarak doktor kontrollerinizi yaptırmalısınız.

yumurtalık kisti bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/yumurtalik-kisti-bitkisel-tedavi-ibrahim-saracoglu/

www.bimaktuel.net

memede iyi huylu kitle tedavisigöğüs kisti bitkisel tedavimemedeki kitle için bitkisel kürmemedeki kistler için bitkisel çözümmemede kitle tedavisimemede kist tedavisimemede kitle bitkisel tedavisimemede kist bitkisel tedavifibrokist bitkisel tedavi kürü .

Memedeki kistler için bitkisel çözüm , memede kitleye bitkisel çözüm , memede kist doğal tedavi , kürünü uyguladıktan sonra umarız Allah’ın izni ile sağlığınıza kavuşursunuz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir