Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Akupuntur ile Zayıflama, Bu 4 Noktaya Masaj Yapın, Çok Hızlı Kilo Verin

Akupuntur ile Zayıflama, Bu 4 Noktaya Masaj Yapın, Çok Hızlı Kilo Verin

Akupuntur ile zayıflama mümkün, hem de kendi kendinize vücudunuzdaki belli noktalara yapacağınız masajlar ile kısa sürede zayıflayabilirsiniz. Binlerce yıldır insanlar, hastalıklarının tedavisi için akupunturu alternatif bir tedavi yöntemi olarak uygulamaktadırlar. Akupuntur ile zayıflama da  en etkili ve sağlıklı zayıflama yöntemlerinden birisi olarak kullanılmaktadır. Akupuntur için illaki bir doktora gitmenize gerek yoktur. Kendi kendinize vücudunuzun belli noktalarına masaj yapabilirsiniz.

Akupuntur ile zayıflama, vücudumuzdaki bazı noktalara masaj yaparak nasıl zayıflanır, bu kadar basit mi diye sorabilirsiniz. Vücudumuzdaki her bir organ, enerji kanalları vasıtasıyla vücudumuzdaki belirli bir noktaya bağlıdır. Vücudunuzdaki bir organdaki rahatsızlığı iyileştirmek istediğiniz zaman, yapmanız gereken o organın faaliyetlerini iyi bir şekilde yapmasını sağlamanızdır. Bunun için de bu organın bağlı olduğu noktaya masaj yapmaktır. Akupuntur ile zayıflama nın da mantığı budur.

Akupuntur ile zayıflama
Akupuntur ile zayıflama

Resimde gördüğünüz, vücudunuzdaki bu 4 noktaya masaj yapmak aşırı kilolarınızdan kurtulmanıza, hayal ettiğiniz bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur. Bu belirtilen noktalara masaj yapmak, enerji seviyesinin artmasına, metabolizmanızın hızlanmasına ve aşırı yağların yakılmasına yardımcı olur. Ayrıca, iştahınızı kontrol altında tutarak kilo almanıza da engel olur.

Akupuntur ile zayıflama, hızlı bir şekilde kilo vermenizi sağlayacak masaj noktaları:

1) Yüz:

Burnunuzun altındaki bu noktaya masaj yapmak iştahınızı kontrol altında tutmanıza ve kaygı, endişe gibi duygularınızın azalmasına yardımcı olur. Özellikle, stres nedeni ile aşırı yemek yemek yeme isteğini ortadan kaldırır. Akupuntur ile zayıflama isteyenler, burnunuz ile üst dudağınızın arasındaki bu noktaya günde 2 kez, 5 dakika süre ile masaj yapmalısınız.

2) Kol:

Kolunuzdaki bu noktaya masaj yapmak vücudun aşırı ısınmasına engel olur ve bağırsakların çalışmasını hızlandırır. Kolunuzdaki bu nokta çok önemlidir, vücudun tüm enerjisi bu noktadan geçer. Akupuntur ile zayıflama isteyenler bu noktaya her gün iki ya da üç kez bir dakika masaj yapmalılar.

3) Bacak:

Bacaktaki bu noktaya “Zu San Li” noktası denir. Sindirim sisteminin kuvvetlenmesi ve vücutta iltihaplanma, enfeksiyon oluşumunun engellenmesi için bu noktaya masaj yapmak çok faydalıdır.

Dizimizin altındaki bu noktaya uzun ömür noktası da denir. Akupuntur ile zayıflama isteyenler, düzenli olarak bu noktaya masaj yaparak 1 haftada yarım kilo verebilirsiniz.

Bu noktayı resimde gösterildiği gibi diz kapağınızın altından 4 parmak aşağı inerek bulabilirsiniz. Bu noktanın olduğu yerde kemikler arasında hafif bir çukur, içe göçüklük vardır. Her iki bacaktaki bu noktaya saatin dönüş yönünde günde yuvarlak hareketler ile 9 kez masaj yapmalısınız. Toplam masaj süresi 10 dakika civarında olmalı. Bu masajı akşam yatmadan önce yapmamalısınız aksi takdirde uykusuzluğa neden olabilir.

Eğer, masaj yaparken ağrı, acı hissederseniz endişelenmeyin, bu durum doğru noktaya masaj yaptığınızın göstergesidir. Sağlıklı ve uzun bir hayat yaşamak ve akupuntur ile zayıflama isteyenler bu noktaya düzenli masaj yapmalılar.

4) Kulak:

Resimde gördüğünüz şekilde, kulağınızdaki bu noktaya masaj yapmak metabolizmanızı hızlandırır ve aşırı kilolarınızı kolayca vermenize yardımcı olur. Bu noktaya çok aşırı olmayacak şekilde arka arkaya parmağınızla 3 kez masaj yapmalısınız ve bu masajı günde 3 kez tekrarlamalısınız.

Kaynak: healthyfoodhouse.com

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Vücudunuzdaki belli noktalara kendiniz yapacağınız masajlar ile kısa sürede zayıflayabilirsiniz. Binlerce yıldır insanlar, hastalıklarının tedavisi için akupunturu alternatif bir tedavi yöntemi olarak uygulamaktadırlar.

masaj noktalari , masajla zayıflayanlar

Yukarıda belirttiğimiz vücudunuzdaki bu 4 noktaya masaj yapmak, akupuntur ile zayıflama, sağlıklı ve çok hızlı bir şekilde kilo vermenize ve daha sağlıklı bir şekilde yaşamınızı sürdürmenize yardımcı olur.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın