Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Bilinçaltının gücü joseph murphy

Bilinçaltının gücü joseph murphy


Bilinçaltının gücü Joseph Murphy . Bilinçaltının önemi hakkında Dr. Joseph Murphy, “Bilinçaltının Gücü” adlı kitabında şöyle diyor: “Sizce nedir çağların en müthiş sırrı, atom enerjisi mi, termonükleer enerji mi, nötron bombası mı, gezegenler arası yolculuk mu? Hayır hiçbiri değil, bunun cevabı çok basit, bu sır, kendi bilinçaltınızın içinde olan, mucizeler yaratan o harika güçtür.” Dünyanızı değiştirmek istiyorsanız, içten dışa doğru zihninizi değiştirmelisiniz.

Bilinçaltının gücü Joseph Murphy

Mucize yaratan güç

Kendi kendini iyileştirme, muhtemelen bilinçaltının mucizevi güçlere en inandırıcı kanıtıdır. 42 yıl önce, tıp biliminde “sarkom” olarak bilinen kötü huylu yumuşak doku kanserinden iyileşerek kurtuldum. Eminim ki beni yaratan ve yöneten o sonsuz güç, bugün de hayat enerjileri ile organizmamı hayatta tutuyor. O zamanlar iyileşmem için uyguladığım tekniğin detaylarını anlattığımda, şüphesiz her okur, kendi bilinçaltındaki sınırsız iyileştirici güce inanacaktır. Arkadaşım ve tıbbi danışmanımın hayırsever telkinlerini dikkate alarak, bedenimi ve tüm organlarımı oluşturan, kalbimi çalışır duruma getiren, yaratıcı Bilgeliğin, yarattığı kişiyi tabi ki en iyi şekilde iyileştirebileceğine dair hiç bir şüphem olmadığını anladım.

Eski bir Atasözü şöyle der;

“Doktor yarayı sarar, Allah iyileştirir.”

İnanç yasası

Sizi siz yapan adınız, giysileriniz, anne-babanız, mahalleniz ya da kullandığınız otomobil değildir. Siz bilinçaltınızda şekillenen inançlarınızdan oluşursunuz. Hayat yasası, inanç yasasıdır. İnanç, zihinde düşünce gibi algılanabilir. Kişi düşünür, hisseder ve inanır, böylece zihninin ve bedeninin durumu ile etrafındaki koşulları belirler. Bilinçaltınızdaki olumlu/olumsuz düşünceler, günlük deneyim ve ilişkilerinizde ifade bulduğunu görüp şaşırırsınız. İşin gerçeği, başınıza gelen hemen her şeyde, kişiliğiniz baş rolü oynar.

Hepimizin çocukluktan gelen ve uzun süre önce unuttuğumuz inanç ve fikirleri vardır. Bunlar bilinçaltına ait bir karanlık odanın derinliklerinde saklıdır. Örneğin bir vantilatörün yanında oturduğunuzda, boynunuzun tutulacağına inanırsanız, bilinçaltınız boynunuzun tutulmasını sağlayacaktır. Bu rahatsızlığa neden olan şey, vantilatörün yüksek frekansta zararsız enerji molekülleri yayması değil, sizin boynununuzun tutulacağı inancıdır. Tıpkı bir elmanın kanınıza karışması gibi, bu düşünce zihninize yerleşir ve hayatınızı etkiler.

Her şey başlangıçta iyi niyetle yaratıldı, siz de eylemlerinizde öyle yapmalısınız. Bundan sonra hiçbir etkiniz olmadığını düşündüğünüz kötü tabloların kurbanı olmak zorunda değilsiniz. Dünyanızı değiştirmek istiyorsanız, içten dışa doğru zihninizi değiştirmelisiniz. Bu fikri benimsediğinizde, hayatınızı değiştirmenin çok zor bir mücadele olmadığını göreceksiniz. Bir an önce doğru, güzel ve değerli şeyleri düşünmeye başlayın ve zamanla neticesini görmeye başlayacaksınız. Tek yapmanız gereken şey, arzularınızla zihinsel ve duygusal olarak bütünleşmektir. Bilinçaltının yaratıcı güçleri buna olumlu tepki verecektir.

Ne yaptığımızı ve neden yaptığımızı anlamaya dair geliştirilmiş bir teknik, bilinçaltı farkındalığının oluşmasına yardımcı olacaktır. İşin özü; kişinin dilekleri karşılık bulduğunda, yüreğinin arzuları da gerçekleşir. Hemen şu anda bunu yapmaya başlayabilirsiniz, bırakın hayatınızda mucizeler gerçekleşsin.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın