Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Panik atak tedavisi bitkisel

Panik atak tedavisi bitkisel

Panik atak tedavisi bitkisel , panik atak, insanların hayat kalitesini ciddi derecede bozan ve tedavi edilmediği sürece devam eden bir psikolojik/psikiyatrik ciddi bir hastalıktır. Aşağıda vereceğimiz bitkisel kür tariflerini uygulayarak bu hastalıktan Allah’ın izni ile kurtulabilir, ruh ve beden sağlığına kavuşabilirsiniz. Panik atak, kalp çarpıntısı, boğuluyormuş gibi olma, nefes nefese kalma (hiper ventilasyon), göğüste sıkışma, soluğun kesilmesi, nabız yükselmesi, baş dönmesi, terleme, titreme gibi yoğun fiziksel belirtilerin bazılarının, tekrarlayan ve beklenmedik şekilde yaşandığı yoğun korku ve rahatsızlık duyma halidir.

Panik atak tedavisi bitkisel - panik atağa ne iyi gelir , panik atak tedavisi evde , panik atak nasıl geçer , panik atak hastalığı nasıl geçer , panik atak tedavisi bitkisel çözüm , panik atak kesin çözüm , panik atağa iyi gelen bitkiler , panik ataktan nasıl kurtulurum
Panik atak tedavisi bitkisel

Panik atak tedavisi bitkisel

  1. Sabah uygulanacak ıspanak-maydanoz kürü:
    • Malzemeler: 5-6 yaprak taze ıspanak, 10-12 maydanoz saplarıyla birlikte 3 bardak kaynamış su içerisine atılır. 3 dakika kaynatılarak, ılıyınca suyu içilir.
    • Akşam uygulanacak ıspanak-tere kürü: Malzemeler: 5-6 yaprak taze ıspanak, 8-10 yaprak tere saplarıyla 2,5 bardak kaynayan suyun içerisine atılarak 3 dakika kaynatıldıktan sonra suyu içilir. Bu kür her gün, günlük olarak taze hazırlanıp içilmelidir.
  2. Kaside, mine çiçeği veya oğulotundan, papatya, melisa bitkisinden hazırlayacağınız bir çay panik atağın belirtilerini gidermeye yardımcı olur. Hazırlamak için bir fincan kaynar su içerisine, bir çay kaşığı kurutulmuş bitkileri ilave edip 10 dakika demlenerek süzülür.
  3. Lavanta yağı koklamak, panik atak hastalığının tedavisinde önemli destekleyici etkendir.

Panik atak için okunacak Esma:

Her kim “Ya Kuddüs” ism-i şerifini 21 veya 41 gün, 170 kere zikrederse evham, kaygı, korku, ruhsal bunalım, vesvese, panik atak ve kurgulardan kurtulur.

Kaynak: “İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” ve “İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözüm” kitapları (www.hezarfenyayinlari.com)

hayatvesaglik.net web sitemizde yer alan bilgiler, “kaliteli ve sağlıklı yaşam” tavsiyeleri olup, doktor tedavisi yerine geçmez. Sitemizde yayımladığımız bitkisel kürler, ilaç değil, sağlıklı yaşamak ve hastalıkların tedavisinde modern tıbba destek amacı ile tavsiye niteliğinde olup, adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığı doktor tarafından tespit edildikten sonra, doktor kontrolünde uygulamalıdır.

panik atağa ne iyi gelir , panik atak tedavisi evde , panik atak nasıl geçer , panik atak hastalığı nasıl geçer , panik atak tedavisi bitkisel çözüm , panik atak kesin çözüm , panik atağa iyi gelen bitkiler , panik ataktan nasıl kurtulurum . 

Panik atak tedavisi bitkisel , panik atak bitkisel çözüm , bitkilerle panik atak tedavisi , panik atağa iyi gelen yiyecekler , panik atak için bitkisel tedavi , panik atağa iyi gelen çaylar , panik atak doğal tedavi yöntemleri , 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir