Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Evdeki negatif enerji nasıl temizlenir

Evdeki negatif enerji nasıl temizlenir

Evdeki negatif enerji nasıl temizlenir ,

Evde kavgalara, huzursuzluğa, bereketsizliğe neden olan negatif enerji nasıl temizlenir?

Günümüzün çok sık kullanılan kavramlarından bir tanesi de “enerji”. Canlı, cansız varlıkların bir enerjiye sahip oldukları ve bu enerjileri çevrelerin yaydıkları hemen hemen herkes tarafından biliniyor. Bazı insanların yanında kendimizi huzurlu hissederken, bazılarının yanında kendimizi, huzursuz, asabi hissetmemiz bu kişilerin sahip oldukları ve çevrelerine yaydıkları negatif enerjiden kaynaklanmaktadır.

Evlerin, içerisindeki eşyaların da bir enerjileri vardır ve bu enerjiyi çevreye yayarlar. Bazı evlere girince kötü bir koku almamız, kendimizi huzursuz hissetmemiz, bu evin ve içerisindeki eşyaların yaydığı negatif enerjiden kaynaklanmaktadır. Öyle evler vardır ki, bu evlerde yaşayan kişilerin hayatlarında aksilikler, huzursuzluklar, hastalıklar, kavgalar, maddi- manevi problemler hiç eksik olmaz. Bu evlerin yaşam enerjisi bloke olmuş, evi ve eşyaları negatif enerji kaplamış, demektir. Peki evimizdeki negatif enerjiyi nasıl temizleriz, onun yerine evimizi nasıl pozitif enerji ile yükleriz? Bu yazımızda, bu soruya yanıt bulabileceksiniz.

Evdeki negatif enerji nasıl temizlenir
Evdeki negatif enerji nasıl temizlenir

Evdeki negatif enerji nasıl temizlenir

Kullanmadığınız eşyaları evde tutmayın

Özellikle 1 yıldan fazla kullanmadığınız eşyalarınızı, kıyafetlerinizi ihtiyacı olan birisine verin ya da atın. Evde kullanılmayan eşyalar toz tutar, bu negatif enerji yayar. Çok fazla, istiflenmiş durumdaki eşyalar arasında pozitif enerji rahat dolaşamaz.

Kötü anısı olan eşyaları, kıyafetleri evde tutmayın

Eşyalar yaşanan olayları adeta kaydeder, size hatırlatır. Kötü anısı olan eşyalar negatif enerji yayar, sizi huzursuz eder. Kötü anısı olan eşyaları evde tutmayın.

Evinizi düzenli olarak temizleyin

Evin düzenli olarak temizlenmesi, eşyaların tozunun alınması ve havalandırılması pozitif enerji yayılması için gereklidir. Kirli, tozlu evler negatif enerji tutar ve yayar. Ara sıra sirkeli su ile ev temizliği yapın. (sirke ile ev temizliği)

Kırık, çatlak, bozuk eşyaları atın

Eğer bir eşya, nesne çatlamışsa, bir parçası kırılmışsa bu muhtemelen negatif enerjiye maruz kaldığı için gerçekleşmiştir. Negatif enerjiyi kendi üzerinde toplayarak sizi korumuştur. 

Odalarda tuz bulundurun

Tuz negatif enerjiyi toplayan bir kristaldir. Ufak kaseler içerisine tuz koyun bu tuz negatif enerjiyi kendine çeker ve üzerinde hapseder. Haftalık olarak bu tuzu çöpe atın kase içerisine yeni tuz koyun. Yatak odasında tuz bulundurmak çok faydalıdır.

Evde kuru çiçek bulundurmayın

Kuru çiçekler ölü enerjiye sahiptir.  Ayrıca, çok fazla toz tutar. 

Evde canlı bitki bulundurun

Bazı bitkiler yapısal özellikleri ile evin havasını temizleyip pozitif enerji yayma özelliğine sahiptir. Örneğin, evinizde
Paşakılıcı çiçeği ve barış çiçeği bulundurmak pozitif enerji yayılması için çok faydalıdır. (odada çiçek bulundurmak)

Bitkilerle tütsü yapın

Adaçayı bitkisi ile evin enerjisini temizleyebilirsiniz. Adaçayını bir tavada yakıp çıkan dumanı odaların içerisinde gezdirebilirsiniz. Adaçayını yaktığınızda içeriğinde bulunan yağlar açığa çıkarak sizi sakinleştiriyor. Yaydığı frekans ortamı temizler. Aynı şekilde üzerlik tohumunu tavada yakıp dumanı tütsü şeklinde odalarda gezdirebilirsiniz. (üzerlik otu nasıl yakılıradaçayı tütsüsü nasıl yapılır)

Ses enerjisi

Evin içerisinde dinlenen ilahiler, okunan Kur’an-ı Kerim, dualar, esma zikirleri evinizin frekansını inanılmaz yükseltir, pozitif enerji yayar.

Aynaları uygun şekilde yerleştirin

Aynaları evin içerisinde yanlış yerlere koyarsanız negatif enerji yayabilir. Ayna, yatağın karşısına konulmaz. Yan tarafında komşunun oturduğu bir duvara asılmaz. Ayna, yemek masasının yanına konulabilir. Bolluk ve bereketi geri yansıtır. Giriş kapısının üzerine asılabilir. Gelen kişinin enerjisini geri kendine yansıtır. Evin kendi odalarına bakan bir duvarına asılabilir. Ayrıca, aynalarında düzenli olarak enerjilerinin temizlenmesi gerekir.

Evdeki giriş antreleri düzenli olmalı

Eve ilk girildiği yer karışık, dağınık olursa ilk girişte sizi ya da eve gelen misafirleri huzursuz eder.

Mobilyaların ve yatakların altını eşyalarla doldurmayın

Mobilyaların, yatakların altlarını düzenli silin. Toz olmasın. Yatağın altındaki eşyalar sahip oldukları enerjiyi gece boyunca bilinçaltınızı karıştırır. Ayrıca yataklarınızın başucu kuzeye gelecek şekilde koyarsanız enerjinin akışını doğru yönlendirmiş oluyorsunuz.

Ev güzel koklamalı

Evin kokusunu değiştirmek için ev yapımı kokular kullanmalısınız. Lavanta yağı eve pozitif enerji yayan bir kokudur.

“İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabı+kişiye özel hazırlan hematit taşı bileklik kargo dahil 250 TL. Bileklik yazarımız tarafından kanal olduğu kozmik şifa enerji frekansı ile kodlanmaktadır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp). www.hezarfenyayinlari.com

Tavsiye Yazılar

evde negatif enerji temizliğievdeki negatif enerjiyi temizleme .

Evdeki negatif enerji nasıl temizlenir , yukarıda anlattığımız yöntemler ile evinizdeki negatif enerjiden evinizi kurtulup pozitif enerji ile yükleyebilirsiniz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın