Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Kuvars Kristali ile Radyasyondan Korunma

Kuvars Kristali ile Radyasyondan Korunma

Kuvars kristali ile radyasyondan korunma , yeryüzünde hiç bir şey sebepsiz yere yaratılmamıştır. Günümüzde maalesef taşlara gereken önemi vermiyoruz. Oysa ki, taşların da fiziksel ve ruhsal sağlığımıza çeşitli olumlu etkileri, hastalıkları önleyici ve hastalıkları iyileştirici, şifa veren enerjileri vardır. Kuvars kristalinin, necef, kuartz, kuvarts. kaya kritali, gibi isimleri de vardır. Yüzyıllardır tedavi, sihirden, negatif enerjilerden korunma amaçlı kullanılar kuvars kristalinin ruh ve beden sağlığımız açısından faydalarını aşağıda bulabilirsiniz

Teknolojinin ilerlemesi ile cep telefonları, bilgisayarlar, televizyonlar küçük yaşlardan itibaren hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldu. Bunların dışında, baz istasyonları, mikro dalga fırınlar, saç kurutma makineleri, daha pek çok elektrikli-elektronik cihazlar sağlığımız açısında zararlı elektromanyetik yaymaktadır. Bu elektromanyetik radyasyon da, oluşturduğu hücresel stres nedeniyle bağışıklık sisteminin gücünü kaybetmesine, kendimizi yorgun ve halsiz hissetmemize ve verimliliğimizin düşmesine neden olmaktadır. Hücresel stresin kansere kadar uzanan birçok hastalığa neden olabildiğini uzmanlar vurgulamaktadır.

Şifalı taşların oluşumu

Kayaç, çeşitli minerallerin ve taş parçacıklarının bir araya gelmesinden ya da bir mineralin çok miktarda birikmesinden meydana gelen katı birikintilerdir. Yeryüzünün çekirdeğinde ergimiş halde bulunan kayaçlar magma olarak adlandırılmaktadır. Bu erimiş magma volkanik faaliyetler ile lav olarak yeryüzüne çıkmaya çalışır. Bu sırada gezegenin alt tabakasındaki yeraltı çatlaklarına akar. Bu erimiş kaya ve mineraller kütlesine, kaynayan sular, buhar ve gazlarda karışır. Gazlar soğurken yarıklarda biriken bu mineraller ile birleşerek, kristalleri ve değerli taşları meydana getirir.

Taşların şifa gücü nereden geliyor

Oluşum ve gelişim süreçleri milyonlarca yıl süren bu değerli taşlar, sürekli olarak içlerine, çok kuvvetli elektromanyetik enerji depolarlar. İnsanları, ruhsal ve fiziksel olarak olumlu yönde etkileyen, şifa veren güç, taşların içerisindeki mineral yapılarıyla birleşmiş olan bu elektromanyetik enerji kuvvetidir.

Kuvars kristali ile radyasyondan korunma

Kuvars Kristalinin Faydaları

  • Cep telefonu, telsiz, bilgisayar, televizyon gibi cihazlardan yayılan radyasyonu toplar.
  • Duygusal dengeleyicidir. Beyin fonksiyonlarını uyarır.
  • Kişinin etrafında oluşan negatif enerjiyi yok ettiği gibi pozitif enerji toplar, aktive eder, biriktirir, geçirir ve kuvvetlendirir.
  • Kuvarsın güç ve canlılık kaybına karşı koruma sağladığına inanılır.
  • Zihinsel konsantrasyonu kuvvetlendirir.
  • Tene temas ettirerek kıyafet altında taşındığı taktirde, kişiyi diğer insanların negatif enerjisinden korur. Pozitif insanlar arasındaysanız taşınızı görünür şekilde takın. Böylece çevrenizdeki insanların pozitif enerjisini toplayarak size yansıtır.
  • Baş ağrısını hafifletir.
  • Sindirim ve kan dolaşımı sistemi ile iç organları ve tiroid bezini sağlıklı tutar, hastalık olursa iyileştirir. Guatr için şifadır.
  • Göz için şifadır. Görüş gücünü kuvvetlendirir.

Kaynak: Kozmik Bilim Işığında Şifalı Taşlar (Ahmet&Elmas Maranki)

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir