Ana Sayfa / Dua / Bir malın, evin acilen satılması için okunacak dua

Bir malın, evin acilen satılması için okunacak dua

Acilen paraya ihtiyacınız var ve sahip olduğunuz evinizi, arabanızı, arsanızı ya da başka bir malınızı satışa çıkardınız, fakat değerini veren bir alıcı çıkmıyor. Diğer taraftan, iş yerinizdeki ticari ürünleriniz istediğiniz çoklukta, hızlı bir şekilde satılmıyor, işleriniz durgun gidiyor. Bu durumda Allah’ın ayetlerinden ve Esmalar’ından faydalanarak dua edebilirsiniz. Dualardan yardım alarak, malınızın kısa zamanda satışına yardımcı olabilirsiniz. Allah’ın  izniyle tez elden malınıza istediğiniz fiyatını veren bir alıcı kısa sürede çıkacaktır. Aslında, sadece sıkıntıda, ihtiyacımız olduğu zaman değil her zaman Allah’ın ayetlerini, Esmaları’nı zikretmeliyiz, Allah’a verdiği nimetlerden dolayı şükretmeliyiz  ki, sıkıntılı anlarımızda yaptığımız dualara daha kısa sürede yanıt alabilelim. evin satılması için okunacak dua nihat hatipoğlu , ev satmak için denenmiş dualar , Evin acilen satılması için okunacak dua , Bir malın, bir evin acilen satılması için okunacak dualar aşağıda bulabilirsiniz.

Dua, müminin silahıdır. Allah (c.c), “vermek istemeseydi, istemeyi vermezdi”. Yeter ki, biz istemesini bilelim.  Bizler, isteklerimize ulaşmak için gereken çabayı mutlaka göstermeliyiz, çalışmalıyız. Dua, isteklerimizin bizim hayrımıza olacak şekilde, hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için Yaratıcımız ile aramızda bir kurma vesilesidir. Aşağıda, ev satma duası , etkili ev satma duasıevin satılması için okunacak dua denenmişev satılması için duaev satılması için okunacak duaevin çabuk satılması için okunacak duabir malın satılması için dua nihat hatipoğlubir evin satılması için dua bulabilirsiniz.

(Güncel paylaşımlarımızı Intagram profilimizden takip etmek için tıklayın lütfen: https://www.instagram.com/ilahisifa/)

Evin acilen satılması için okunacak dua, bir malın acilen satılması için okunacak dualar

Her ne kadar başlığımız evin acilen satılması için okunacak dua olsa da aşağıdaki duaları, zikirleri herhangi bir malınızın acilen değerine satılması için de okuyabilirsiniz. Herhangi bir niyet için bir okumaya, zikre başlamadan önce 2 rekat hacet namazı kılmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca, belirtilen duaları zikre başlamadan önce ve bitirdikten sonra 3’er adet salavat-ı şerife okumalısınız. evin satılması için okunacak dua nihat hatipoğlu , tarafından tavsiye edilen dua olarak internette bulabilirsiniz, ev satmak için denenmiş dualar .

 1. Satılacak malın üzerine 7 Duha Suresi ve 7 Fil Suresi okunup üflenirse kısa zamanda satılır. Allahın izniyle en kısa zamanda o malınız satılacaktır.Aşağıda duhan suresi ve fil suresi yazılmıştır. Sureleri ezbere bilmiyorsanız aşağıdan okuyabilirsiniz. Bu terkip, evin satılması için okunacak dua nihat hatipoğlu olarak da tavsiye edilmektedir. 
  Fil Suresi
  1.Elem tera keyfe feale rabbüke bi eshaabil fiyl  2.Elem yec’al keydehüm fii tadliyl  3.Ve ersele aley him tayran ebâabiyl  4.Termiyhim bi hıcâaratim min sicciyl  5.Fecealehüm Ke asfim me’küül

  Duhan Suresi
  Ved duha .Vel leyli iza seca.Ma veddeake rabbüke ve ma kala.Velel ahiratü hayrun leke minel üla.Ve le sevfe yu’tıyke rabbüke fe terda.E lem yecidke yetiymen fe ava.Ve vecedeke dallen fe heda .Ve vecedeke ailen fe ağna.Fe emmel yetiyme fela takhar.Ve emmes saile fe la tenher.Ve emma bi nı’meti rabbike fe haddis.
 2. Satılması istenen şeyin üzerine ya da niyeti ile 66 defa şu ayet okunur. ِ“Festebşiru bi bey’ıkümüllezi ba ya’tüm bihi ve zalike hüvel fevzül azıym.”
 3. Satılması istenen mal niyete alınarak her gün 1062 kere “Ya Bais’ü Ya Fettah” ismi şerifleri zikredilir. Aynı zamanda, bu iki isim iyi bir saatte yazılıp satılması istenen malın üzerine konulmalıdır. Kısa zamanda satılır, ev satılması için dua
 4. Şahmeran duası, ikindi namazından sonra kıbleye yönelerek 11 defa okunur. 
 5. Temiz bir yerden bir miktar toprak alınır ve 3 kez tövbe suresinin 128, 129’uncu ayetler okunarak satılmayan mal üzerine serpilir
 6. malın satılması için zariyat suresinin 58.ayeti 15 gün 400 defa okunur. “İnnallâhe huver rezzâku zul kuvvetil metînMuhakkak ki Allah; O, rızık verendir, güç, kuvvet sahibidir.

Evin satılması için okunacak karınca duası

Ev satılması için dua , bir malın satılması için aşağıdaki bereket(karınca duasını) (7 )  gün(7 şer) defa satılması istediğiniz Mal üzerine  ve o niyetle okursanız inşallah Allh’ın izniyle satılır.Denemiş bir dua usulüdür.“Allahümme yarabbi cebraile ve mikaile ve israfile ve azraile ve ibrahime ve ismaile ve ishaga ve yeğgube ve münzilel bereketi vettevrati vezzeburi vel incili velfurgani velehavle vele guvvete illa billahilaliyyilazimi leilehe illellahül melikülhaggülmübinü mühammedürrasülüllahi sadegülveğdil emini ya rabbi ya rabbi ya hayyü ya gayyümü yazelcelelivelikram.Eselüke yarabbelarşilazimi eyyerzugani rizgan halelen tayyiben birahmetike ya erhamerrahimin. Debernuş, Şezenuş, Kefeştetıyuş, Gıtmır, Yemliha, Mekselina, Mislina ,Mernuş.

Manası: Ey Cebrail’in ve Mikail’in, İsrafil’in ve Azrail’in, İbrahim’in ve İsmail’in, İshak’ın ve Yakub’un Rabbi, Ey bereketleri veren, Tevrat’ı, Zebur’u, İncil’i ve Kuran-ı Kerim’i indiren Allah’ım. Kudret ve güç sadece yüce ve büyük olan sana aittir. Açıkça ortadadır ki Hak ve tek Melik olan senden başka ilah yoktur. Sadık ve emin olan Hz. Muhammed(S.AV.) senin elçindir. Ey Allah’ım, Ey Allah’ım, Ey kaim ve diri olan, Ey ikram ve celal sahibi, Ey azim olan arşın sahibi, senden beni hoş ve helal bir rızık ile rızıklandırmanı diliyorum. Ey merhametlilerin en merhametlisi Rabbim senin rahmetinle (Ashabı Kehfin isimleri) Rahimin. Yemliha, Mekseline, Mislina, Mernüş, Debernüş, Şazenüş, Kefetatayyuş, Kıtmir.

Kaynak: ilk 3 dua-zikir “Duanın Gücü ve Sırların Şifresi” kitabından alınmıştır. (www.hezarfenyayinlari.com)

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Not: Diş beyazlatıcı tarifi başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/dis-beyazlatici-tarifi/

Not: Her türlü kısmet kapılarını açan dua başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/her-turlu-kismet-kapilarini-acan-dua/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

evin çabuk satılması için duaev satmak için okunacak duaev satmak için duaevin satılması için okunacak dua nihat hatipoğluevin satılması için okunacak dualarevin acilen satılması için okunacak dua , evin satılması için dualar .

Hakkında admin

2 comments

 1. Çok güzel bilgiler teşekkür ederiz

 2. Teşekkür ederiz çok etkili oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın