Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Yaşam enerjisi nasıl yükseltilir.

Yaşam enerjisi nasıl yükseltilir.

Yaşam enerjisi nasıl yükseltilir , hemen hemen herkes enerjisinin düşük olduğundan, işlerini isteksiz yaptığından, yediğinden, içtiğinden, hatta gezip tozmaktan bile zevk alamadığından şikayetçi. İnsanların büyük bir bölümü depresyonda. Bazı insanlar da işlerinin hep aksi gittiğinden, özel hayatlarında, iş hayatlarında mutsuz olduklarından, ellerini neye atsalar adeta kuruduğundan şikayetçi.  Bu gibi durumları sizde hayatınızda yaşıyorsanız yaşam enerjiniz düşük olabilir. Bu yazımızda yaşam enerjisi nasıl yükseltilir konusunda önerilerimizi bulabilirsiniz.

Evrende her şey enerjiden oluşuyor. Enerji titreşerek salınır ve var olan her varlık bir frekansa sahiptir. Aynı şekilde bedenimizdeki her organın, her hücrenin de kendine göre bir frekansı vardır. Yaşadığımız çevreden gelen tüm olumsuz frekanslar hücrelerimizde ve sonrasında tüm bedenimizde enerji düşüklüğüne neden olur. Ruhsal ve bedensel olarak sağlıklı yaşamak için enerjimizin normal, doğal olması gereken seviyesine çıkarılması gerekir. Ancak, bu şekilde kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürebiliriz. 

Yaşam enerjisi nasıl yükseltilir - ruhsal enerji nasıl arttırılır - yaşam enerjisini yükseltmek - mucize enerji - enerji düşüklüğü - titreşimimizi nasıl yükseltilir - içsel enerjiyi yükseltmek
Yaşam enerjisi nasıl yükseltilir

Yaşam enerjisi nasıl yükseltilir 1

 • Yaşadığımız aile çevresi, arkadaşlar, iş ortamındaki insanlar, yaşam koşulları, hayata bakış açımız, manevi hayatımız, vs. çeşitli nedenler ile enerjimiz kirlenmiş olabilir. Sahip olduğumuz enerjiyi temizler, dengeler ve arınır isek yaşam enerjimiz de yükselir. Yaşam enerjimiz  düşerse bedeni, ruhani hastalıklar ortaya çıkar, tamamen bittiğinde ise ölürüz.
 • Ruh halimizi pozitife çevirmeliyiz. Zihnimizdeki öfke, endişe ve korku gibi frekansı düşük duygu durumundan çıkıp, umutlu olup sahip olduklarımıza  şükretmeliyiz. Bunun için basit bir öneri:  Derin bir nefes alıp verin – bunu 3 defa tekrarlayın. “Hayatının akışına güveniyorum, her ne oluyorsa benim hayrıma her şey yolunda ve her şey tam olması gerektiği gibi . Farkında olarak ya da olmayarak kendimde yarattığım tüm engellemeleri iptal ediyorum. Farkında olarak ya da olmayarak kendime koyduğum tüm blokeleri kaldırıyorum. Geçmişi, geçmişimdeki herkesi ve kendimi sevgiyle affediyorum ve serbest bırakıyorum.” Lütfen bunu kulağınızın duyacağı şekilde kendinize inanarak söyleyin.

Yaşam enerjisi nasıl yükseltilir 2

 • Hayatımızda karşılaştığımız birçok sorun dilimizi tutamamamızdan kaynaklanıyor. Eleştirdiğimiz tutum ve davranışları bir süre sonra mutlaka biz de yaşıyoruz. İnsanları da yargılamayı, kınamayı bırakın.  Peygamber Efendimiz (s.a.v)’in hadis-i şerifini aklınızdan çıkarmayın: “Kınadığınız şey başınıza gelmeden ölmezsiniz”
 • Sevgi dolu, hoş görülü ve şükür enerjisi içinde olmaya çalışın çünkü bunlar yüksek frekanslı düşünce halleridir, yaşam enerjinizi yükseltir.
 • Sevilmek istiyorsanız önce kendinizden nefret etmekten vazgeçin. Zihninizi kendinize dair kötü inanç ve düşüncelerle doldurarak gezdiğinizde etrafınıza sürekli ben değersizim mesajı yayacağınız için doğru insan ve kişileri de hayatınıza çekmeniz mümkün değildir. 
 • Düzenli aralıklarla aura temizliği yapılması gereklidir. Gün içerisinde dışarıdan sürekli negatif enerjiye maruz kalıyoruz. Mümkünse akşam eve gelince duş alın. Duşta bir kase içine biraz sirke koyup su ile karıştırın ve duştan çıkmadan hemen önce başınızdan aşağı dökün. Sirke yerine kaya tuzu da kullanabilirsiniz. Sirke yerine tuz ile suyu karıştırabilirsiniz.

Yaşam enerjisi nasıl yükseltilir 3

 • Adaçayı enerjiyi temizlemenin en etkili yollarından bir diğeridir. Adaçayı titreşimi çok yüksek bir bitki, yakıldığı yani tütsü yapıldığı ortamda tüm negatif etkileri alandan uzaklaştırır enerji bedeninizi de temizler. Eski bir tavada adaçayını ısıtıp, çıkan dumanı evde odalarda gezdirebilirsiniz.
 • Olumsuz enerjileri bir kap içerisine koyacağınız tuz ile toplayabilirsiniz. Bunu mutlaka 15 günde- en fazla ayda bir lavaboya dökerek yenisini koyabilirsiniz. Bu tuz kaplarını salonunuza, yatak başucunda komidinin üstüne, yatağın altına koyabilirsiniz.
 • Yatağımız üzerimizdeki ve çevremizdeki negatif enerjiyi emen noktalardan biridir. Özellikle altını sık sık tozdan arındırmak ve eşyalarla doldurmamak gereklidir. Yatak altına doldurulmuş eşyalar, özellikle eski eşyalar bütün gece sahip olduğu titreşimi yayar, vücudumuzun enerji alanı sürekli bu enerjilerle boğuşur, ertesi gün bize gerekli olan enerji burada harcanır.
 • Renklerin enerjisi de çok önemlidir. Siyah ve kahve gibi renkler hayat enerjisini düşürebilir. Çünkü koyu renklerin frekansları çok düşüktür. Canlı tonlar ve ve özellikle pembe rengi sevgi enerjisi çok yüksek bir renktir. Ev dekorasyonunda ve kıyafetlerinizde canlı ve pastel renklerin enerjisinden destek alın. Koyu renk giydiğinizde bile örneğin kahve ağırlıklı bir kıyafete turkuaz fular katarak enerjiyi dengeleyebilirsiniz. Ya da kahverengi koltuklarınız varsa yine turkuaz objeler ile süsleyebilirsiniz.

Yaşam enerjisi nasıl yükseltilir 4

 • Doğal kimyasal içermeyen esanslar, özellikle gül frekansı çok yüksek bir bitkidir. Diğer frekansı yüksek bitkiler lavanta ve nanedir. Bu bitkilere dokunmak, koklamak varsa yağını sürmek frekansınızı artırır. Lavantayı 1 bardak suda kaynatıp bulunduğunuz odaya koyun, buharı odada yayılsın, bu bile ortamın huzurunu artıracaktır.
 • Enerjisi düşük, etrafına negatif enerji yayan, sürekli olumsuz konuşan insanlardan mümkünse uzak durun, arkadaşlık kurmayın, evlerine gitmeyin, evinize davet etmeyin.
 • En önemlisi Kur’an-ı Kerim, namaz, dua ve zikir-esma okumalarını hayatınızın merkezine oturtun. Arapça çok zengin bir ses frekansına sahip olduğu için duaları Arapçasından okumak çok daha fazla etki gösterir. Ya Rafi enerjiyi yükselten esmalardan birisidir.

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Bağışıklık Sistemini Güçlendiren, YORGUNLUK VE GRİP SAVAR MÜTHİŞ BİR ÜRÜN

SIBERIAN NOVAMIN TAKVİYE EDİCİ GIDA VE VİTAMİN KOMPLEKSİ

Siberian Novomin
Siberian Novomin
65 ülkede ürünleri satılan, dünyaca ünlü, SIBERIAN WELLNESS firmasından MUCİZEVİ bir ürün.
Ürün 23 yıllık klinik araştırmalar sonucunda Rus bilim adamı Vladimir Nikolaevich tarafından geliştirilmiştir.
2015 yılında ürün Profesör T. S. Morozkina tarafından tekrar güncellenmiştir.
🌍 Tüm vücutta şekli değişmiş bozulmuş hücreleri onarır ve
yoğun A,E,C vitaminleri içerir.
🌍 Bağışıklık sistemini güçlendirir.
🌍 Kronik yorgunluğa iyi gelir.
🌍 Grip ve soğuk algınlığına karşı vücut direncini
arttırır, hastalık durumunda hızlı iyileşme sağlar.
🌍 Enfeksiyonların vücuda girmesini engeller.
🌍 Güçlü antioksidan özelliği ile kanserden korur, yaşlanmayı önler.
🌍 Mide ve onikiparmak bağırsağı ülserinin önlenmesinde etkilidir.
🌍 Kalp sağlığını korur.
🌍 Sporcuların kaslarını daha iyi performans sunması için uyarır.
🌍 Nörolojik rahatsızlıkları olanlara rahatlatıcı etki yapar.
🌍 Göz ve merkezi sinir sisteminin fonksiyonlarının destekler.
🌍 Sindirimi destekler.
🌍 Kaslarda hücre hasarlarını onarır.
🌍 Egzersiz esnasında yağ yakımı arttırarak zayıflamayı hızlandırır.
🌍 Kemoterapi görmüş hastalarda bağışıklık çöker, karaciğer zarar görür😟 Novomin ise böyle durumlarda tam destek sağlar👍
🌍 Su – tuz dengesini sağlar.
*** Ürünü bizden almak zorunda değilsiniz, ararsanız, mesaj atarsanız nereden alabileceğiniz konusunda yardımcı oluruz.
*** Detaylı bilgi için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlardan bizi arayabilir, çağrı atabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

*** Ürün fiyatı 45 TL.
*** Detaylı bilgi için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlardan bizi arayabilir, çağrı atabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

Tavsiye Yazılar

Yaşam enerjisi nasıl yükseltilir ? Hemen hemen herkes, işlerini isteksiz yaptığından, yediğinden, içtiğinden, hatta gezmekten  bile zevk alamadığından, depresyonda olmaktan, işlerinin hep aksi gittiğinden, ellerini neye atsalar adeta kuruduğundan şikayetçi. 

enerji yükseltmek için ne yapmalıenerji nasıl yükseltilirenerjimizi yükseltmek için ne yapmalıyızenerjimi nasıl yükseltiriminsan enerjisini nasıl yükseltirenerjimi nasıl yükseltebilirim .

ruhsal enerji nasıl arttırılıryaşam enerjisini yükseltmekmucize enerji , enerji düşüklüğütitreşimimizi nasıl yükseltiliriçsel enerjiyi yükseltmekyaşam enerjisi nasıl yükseltilir .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın