Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Zayıflatan macun bağışıklık güçlendiren macun

Zayıflatan macun bağışıklık güçlendiren macun

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de koronavirüs vakaları artıyor. Tedbir almayanların, bağışıklık sistemini güçlendirmeyenlerin koronavirüse yakalanma olasılığı ve ölüm oranları çok yüksek. Virüsler, zayıf bağışıklık sistemine sahip insanların vücuduna kolayca girerek çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasına sebep olmakta, birçok hasar meydana getirmektedir. Çaresiz değiliz, bağışıklık sistemini güçlendirmek, hastalıklara yakalanmadan sağlıklı,  uzun bir ömür sürmek mümkün. Peki, bağışıklık sistemini güçlendiren bir iksir var mı? İşte, bağışıklık sistemini güçlendiren macun ve üstüne vücuttaki yağları eriterek zayıflatan macun tarifi… Zayıflatan macun, bağışıklık güçlendiren macun

Tarife geçmeden önce, macunda kullanılacak malzemelerin faydalarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 • Zencefil: İsmi Kuran-i Kerim’de de geçen bu bitki, özellikle hastalıklarla savaşmak için insan vücudunda bir savunma mekanizması oluşturur.
 • Limon: İçeriğindeki bol miktarda C vitaminiyle kilo kontrolü sağlar ve hastalıklara karşı savaşır.
 • Bal: İsmi Kuran-i Kerim’de geçen bir diğer gıda olan bal, hem kilo kontrolünü sağlamaya yardımcı olur hem de bağışıklık sistemini güçlendirir.
 • Tarçın: Serbest radikallerle savaşarak kanser oluşumunu önler ve kilo kontrolünü sağlamaya yardımcı olur.

Malzemeler

 • 2 tane çubuk tarçın
 • 1 adet orta boy taze zencefil
 • 1 adet orta boy limon
 • Alabildiğince organik bal

Zayıflatan macun, bağışıklık güçlendiren macun

 1. Taze zencefiller güzelce yıkanır, kabukları soyulur ve dilimlenir. Daha sonra bir rondodan geçirilerek püre haline getirilir.
 2. Limon güzelce yıkanır, kabuğu ile birlikte önce dilimlenir ve sonra küp şeklinde doğranır.
 3. Orta boy bir kavanoz içerisine limon ve zencefil püresi yerleştirilir ve tahta kaşıkla güzelce karıştırılır. Daha sonra bu karışımın içerisine tarçınlar eklenir.
 4. Son olarak kavanoz; alabildiğince bal ile doldurulur.

Kullanmı

Kilo vermek isteyenler aç karına, kilo almak isteyenler ise tok karına kullanabilirler. Günde bir çorba kaşığı tüketilmesi yeterlidir. Yaklaşık 2 ay sonra bağışıklık güçlenecek ve kilo problemi yaşayanlar diyetlerine dikkat ettikleri sürece vücutlarındaki yağlar eriyecek, iyi bir forma ulaşacaklardır. Karışım serin bir ortamda muhafaza edilmelidir.

Ayrıca çaylarınıza da bir çay kaşığı ekleyerek tüketebilirsiniz.

Kaynak: https://tutarkibu.com/bagisikligi-guclendiren-zayiflatan-macun-tarifi

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Not: Hematit taşının faydaları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/hematit-tasinin-faydalari/

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın