Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Elmalı yoğurt kürü ile zayıflama

Elmalı yoğurt kürü ile zayıflama

Elmalı yoğurt kürü ile ayda 10 kilo verin!

Prebiyotik bakımından zengin yoğurt ve vitamin deposu elma… Bu iki malzemeli kilo verdiren yöntemini denediniz mi? Pek çok kişinin zayıflamak için uyguladığı elmalı yoğurt kürüyle siz de ayda 10 kilo verebilirsiniz.

Kalori değeri düşük olan besinler arasında yer alan elma ve yoğurt sevilen iki besindir. Diyetlerde kullanılmak üzere kolay hazırlanabilecek bu kür için özellikle lif yönünden daha zengin olan yeşil elma ve en az beş yemek kaşığı (bir kase yoğurt) gereklidir.

Elma Yoğurt Kürü Tarifi:

  • 2 elmayı dilimleyip için çekirdeklerini çıkardıktan sonra kabuklarıyla birlikte 1 litre suda 10 dakika boyunca kaynatın. Haşlanan elma dilimlerini mutfak robotundan ya da rendeden geçirin.
  • Hazırladığınız elmayı buzdolabında saklayabilirsiniz.
  • Her öğünde 2 yemek kaşığı elma, 5 yemek kaşığı yoğurdu karıştırarak bir kase kür hazırlamalısınız.

30 günde 10 kilo nasıl zayıflanır?

Tek başına bile tüketildiğinde faydalı bir besin olan yoğurt, kemik gelişimine faydası ile bilinmektedir. Diyet esnasında zarar görebilecek olan kemikleri koruyucu etkisi ve bağışıklık sisteminin güçlenmesinde faydası vardır. Ayrıca fazlasıyla tok tutma özelliği vardır.

Karışımı örnekteki gibi öğünlere ekleyerek tüketebilirsiniz.

Kahvaltı; 1 bardak çay ya da kahve, 5-6 tane zeytin, bir dilim yağsız peynir, bir dilim ekmek, bir kase yoğurt elma karışımı

Öğlen; Sebzeli ve zeytinyağlı yemek, pilav ya da makarna, 1 kase yoğurt elma karışımı

Ara Öğün: 3 yemek kaşığı elma yoğurt kürü

Akşam; Etli yemek (balık, tavuk, kırmızı et), 1 kase sade yoğurt

Aç kalmadan ara öğünlerde rahatlıkla tüketilebilecek bu elma yoğurt karışımı ayrıca sağlıklı bir karışım. Bağırsak sistemine zarar vermeden çalıştıracak olan bu karışımla kısa sürede fit bir görünüm elde etmek mümkün. Diyet yapmayı düşünen kadın ve erkeklerin oldukça beğeneceği bu zahmetsiz kür tarifini siz de sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 200 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Tavsiye yazılar

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın