Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Ya Hayy Esmasının Faziletleri

Ya Hayy Esmasının Faziletleri

Esmaların her biri taşıdıkları anlam itibariyle evrensel yasalarla paralellik içerisindedir. Esmaların yaşam süreçleriniz üzerindeki etkisi hiçbir şeyle kıyaslanamayacak kadar önemlidir. Esmalar, auralarınıza doğrudan nüfuz eder, onları pozitif frekanslarla besler ve güçlendirirler. Yaşantımızı kendimiz belirliyoruz. Esmalar kendi başlarına birer enerjidir, hem öyle bir enerjidir ki yedi kat sema üzerinde merkezlidir. Esmaların enerji alanlarınıza etkileri, arındırıcı, koruyucu, besleyici ve yükseltici faaliyetler oluşturmaktadır. Her esma auraya mutlaka fayda sağlar. Düşünce gücünüzü kuvvetlendirerek, mucize olarak gördüğünüz ulaşılmazlıklara, elektromanyetik alanınızı esmaların enerjileriyle kanalize ederek ulaşabilirsiniz. 

Her şeye hayat veren diriliği sonsuz, can veren. “O, Hayy (diri) olandır. O’ndan başka ilah yoktur; öyleyse dini yalnızca Kendisi’ne halis kılanlar olarak O’na dua edin. Alemlerin Rabbine hamdolsun.” (Mümin Suresi, 65)

Ya Hayy Esmasının Faziletleri
Ya Hayy Esmasının Faziletleri

Ya Hayy Esmasının Faziletleri

  • Her gün “Ya Hayy” ism-i şerifini zikre devam eden kimse, herkesi tesir altına alma gücüne sahip olur, güzel bir hayat geçirir, ömrü uzun ve afiyet üzere olur.
  • Ruhi bunalım ve hastalığa yakalanan kimse güneş doğmadan önce beşer yüz defa “Ya Hayy” ism-i şerifini okumaya devam ederse, içinde bulunduğu hastalıktan şifa bulur.
  • “Ya Hayy” ism-i şerifi yazılır ve su ile silindikten sonra hastaya üç gün boyunca içirilirse, hasta Allah’u Te’ala’nın izni ile şifa bulur.
  • “Ya Hayy” ism-i şerifini 300.000 defa okuyan kimse Allah’ın izni ile hastalanmaz.
  • Seher vaktinde 100 defa “Ya Hayy” ism-i şerifini zikreden kimselerin kalplerinde tasarruf duygusu oluşur.
  • “Ya Hayyü Ya Kayyum” ism-i şeriflerini birlikte 184 defa zikredenin kimsenin her muradı gerçekleşir.
  • “Ya Allahü Ya Hayyü Ya Kayyum” ism-i şeriflerini birlikte zikreden kimse Allah yolundan ayrılmaz, sapık yollardan uzaklaşır.
  • “Ya Hayy” ism-i şerifinin vefki ile beraber namazdan sonra 324 defa “Ya Hayy” ism-i şerifinin zikrini vird edinen kimsenin kalbinde hayatı maneviye başlar. Birçok şeyleri evvela rüyasında görüp haber alır. Hastalara nefesi iksir gibi tesir eder. Hatırına gelen şeyler hemen oluverir. Etrafında nurlar belirmeye başlar. Ömrü uzun olur. Hayatı varlık ve bolluk, sıhhat ve saadetle geçer.

Kaynak: “İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözüm” kitabı

HAYATINIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLERİ ŞAŞKINLIKLA İZLEYECEKSİNİZ!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “mavi kuvars taşı bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 85 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için bu web sitesini ziyaret edin: https://www.shopier.com/6925750

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Mavi kuvars taşının faydaları

💎 Mavi kuvars, enerji dengeleyici bir taştır.
Negatif enerjileri toplar ve iyileştirir, orijinal durumuna getirir.
Korkunun ve kaygının sebep olabileceği tüm olumsuzluklara karşı birebirdir.
💎 Stresi azaltır ve yok eder.
💎 Kişiye canlılık ve cesaret verir.
💎 Sınavlar ve topluluk önünde yapılacak konuşmalar öncesinde kullanılması tavsiye edilir.
💎Aşırı enerjiyi dengeler, duyguların aşırıya kaçmasına engel olur ve dizginler.
💎 Sakin kalmanıza yardımcı olur.
💎 İletişimi ve sezgileri de kuvvetlendirir.
💎 Kişinin ruhundaki liderlik özelliğini de ön plana çıkarır.
💎 Gücü açığa çıkaran bir taştır. Kendinizde ön plana çıkarmak istediğiniz özelliğiniz için yada dileğinizin gerçekleşmesi için kullanabilirsiniz.

Corona virüsünden korunmak için neler yapılmalı başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

karaciğer yağlanmasına kesin çözüm başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/karaciger-yaglanmasina-kesin-cozum/

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Ya Vedud faziletleri başlıklı yazımızı da okumanızı rica ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ya-vedud-faziletleri/

Ya Hayy Esmasının Faziletleri. Esmalar, auralarınıza doğrudan nüfuz eder, onları pozitif frekanslarla besler ve güçlendirirler.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir