Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Büyük Karma Yasası

Büyük Karma Yasası

Büyük karma yasası , “ne ekersen, onu biçersin”. Evrene yolladığınız her şey size geri döner. Kötülük, beddualar, lanetler, belalar, kem bakışlar, yokluk bilinci, dedikodu, art niyet, yargılama, nefret, kıskançlık ya da kısıtlayıcı düşünceler… Bunların hepsi bumerang gibi eninde sonunda size geri dönecektir.

Ve elbette sevgi, hayır duası, şifa, iyi dilekler, teşekkürler, hakkaniyet, razı gelmeler, fedakarlıklar, saygı, söz hakkı da öyle. Hayatınızdaki kişilere, bir şekilde iletişimde bulunduğunuz insanlara karşı gösterdiğiniz bu tür olumlu davranışlar ve düşünceler de sizin hayatınıza aynı şekilde yansıyacaktır. Sürekli diğer insanların kötülüğünü isteyerek, insanlara kötülük yaparak hayatınıza güzellikleri iyilikleri çekemezsiniz. İnsanlar, sizin ile karşılaştıklarında, eve geldiğiniz zaman eşiniz, çocuklarınız sizi görünce mutlu olmalı.

Tabi ki burada kastettiğimiz iyi niyet, fedakarlık kişinin kendisine zarar verecek, tabiri caizse “saflık” düzeyinde olmamalıdır. Kişinin öncelikle kendine karşı sorumlulukları vardır. Kendi haklarının gasp edilmesine müsaade etmemelidir. Toplum içerisinde, aile içerisinde herkes sorumluluklarını bilmelidir. Bu durumu bir örnek ile açıklamak isteriz. Günümüzde çok sık karşılaşıyoruz, bayanlar özellikle evlilik öncesi ve evlilik esnasında çok aşırı fedakarlıkta bulunuyorlar. Genç erkek, piyasa koşullarından dolayı bir türlü iş bulamadığını iddia ederek, bayan arkadaşını adeta sömürüyor. Bayan evlenebilmek için her türlü maddi sorumluluğu üstleniyor, nasıl olsa iş bulur diye çeşitli fedakarlıkta bulunuyor. Tabi sonrası hüsran. Herkes sorumluluklarını bilmeli başkalarının sorumluluklarını üstlenmemeli.

Gelelim, büyük karma yasasına, hayatımıza iyilikleri, güzellikleri, huzuru, bolluk bereketi nasıl çekeceğimize. Yaratıcı imgeleme evrenin doğal olarak uyumlu, bolluk ve sevgi dolu olan akışına karşı kendi oluşturduğumuz engelleri aşma ya da yok etme aracıdır. O yalnızca tüm varlıkların en yüksek iyiliği adına, en yüksek hedef ve amaçlarına uygun biçimde kullanıldığında gerçekten etkili olur. Eğer bir insan bu güçlü tekniği zarar verici ya da yıkıcı bencillikte bir amaç doğrultusunda kullanmaya kalkışırsa, yalnızca karma yasasından habersiz olduğunu gösterir. Bu radyasyon ve çekim yasasıyla aynı temel prensiptir. ”Ne ekersen onu biçersin” Başkası için istediğiniz, hal ettiğiniz her şey daima bir bumerang gibi size geri döner.

Örneğin, eğer işinizde terfi ettiğinizi imgeliyorsanız, sizin üstünüz olan kişinin işten çıkarıldığını hayal etmeyin; bu kişinin daha iyi, daha doyurucu bir göreve terfi ederek yerini boşalttığını imgeleyin. Böylece yaptığınız imgeleme her ikinizin de iyiliğiyle sonuçlanır. Bu hayalin nasıl gerçekleşeceğini anlamak ya da onu adım adım hesaplamak veya en iyi nasıl sonuçlanabileceğine karar vermek zorunda değilsiniz; yalnızca en iyi şekilde sonuçlanacağını inanın ve Yüce Yaratıcımız’a tevekkül edin.

Hayatımıza çekmek istediğimiz şeyler bütünün hayrına olmalı. Bencilce sadece kendi mutluluğumuz için diğer insanların haklarını gasp ederek elde ettiklerimiz eninde sonunda elimizden kayıp gidecektir. Kendimize olmasını istediğimiz şeyleri başkaları için de istemeli, kendimize olmasını istemediğimiz şeyleri başkaları için de istememeliyiz.

Kelimenin tam anlamıyla ne verirseniz, onu alırsınız.

Not: İlahi kanunlara uygun bir yaşam sürmek, ibadetleri aksatmadan yapmaya çalışmak en önemli vazifemiz olmalı.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Tavsiye yazılar

 

HAYATINIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLERİ ŞAŞKINLIKLA İZLEYECEKSİNİZ!

“İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabı+kişiye özel hazırlanıp yazarımız tarafından kozmik bolluk bereket şifa enerji frekansları ile kodlanan ametist taşı bileklik kargo dahil 90 TL . Kredi kartı ile satın almak için aşağıdaki satın al butonunu tıklayın.

SATIN AL

Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp).  ametist erkek bileklik  , ametist bileklik bayan , bu bileklik hem erkeklerin, hem de bayanların kullanımı için uygundur.

Ametist Taşının Faydaları

 • 🍀Enerji huzur vericidir. Yaydığı enerji doğrudan sinir sistemini etkiler. Fazla çalışmaktan ve stresten kaynaklanan zihinsel yorgunluğu giderir.
 • 🍀Kişiye iç huzuru vererek karar verme yeteneğini güçlendirir.
 • 🍀Depresyona karşı oldukça faydalıdır.
 • 🍀Yaydığı enerji sizi negatif enerjilerden, nazardan, olumsuzluklardan korur.
 • 🍀Kişiyi rahatsız eden takıntılı düşünceleri uzaklaştırıcı ve yatıştırıcı bir etkiye sahiptir.
 • 🍀Uykusuzluk çekenlere iyi gelir. Eğer uykusuzluk sorunu yaşıyorsanız, amestisti yatmadan önce bir süre elinizde tutun ve sonra yastığınızın altına koyarak yatın. Sorununuzun nasıl düzeldiğini göreceksiniz. Uyku sorunlarına iyi geldiği gibi kabus görmeyi de engeller.
 • 🍀Bedendeki fazla elektrik yükünü topraklayarak beyin gücünü yükseltir.
 • 🍀Endokrin ve bağışıklık sistemini güçlendirir, kanı temizler, enerji verir.
 • 🍀Bilinç seviyelerini aktive eder, sakinleştirici etkisi vardır.
 • 🍀Bulunduğu çevredeki olumsuz enerjileri temizleyip pozitife dönüştürür.
 • 🍀Vücuda enerji, canlılık veren bir taştı
 • 🍀Kanser oluşumunu engeller.
 • 🍀Deri hücrelerinin yenilenmesini ve dolayısıyla tenin güzelleşmesini sağla.
 • 🍀Eklem ağrılarını tedavi ederek rahat hareket etmeyi sağlar.
 • 🍀Kan dolaşım sistemini korur ve tedavi eder.
 • 🍀Cilt hastalıklarına karşı etkilidir.
 • 🍀Göz hastalıklarına, alerjiye, migrene, baş ağrılarına ve kalp rahatsızlıklarına iyi gelir.
 • 🍀Vücudu toksinlerden temizleyerek kişiyi yeniden hayata döndürür.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın