Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Boyun fıtığı kremi

Boyun fıtığı kremi

Boyun fıtığı kremi , boyun ağrısı, sırt ağrısı, kolda uyuşma, parmaklara kadar uzanan güç kaybı, hissizlik gibi temel şikayetler boyun fıtığı hastalığının en önemli belirtilerindendir. Bu şikayetler ile doktora gittiğinizde maalesef bazı özel hastanelerde, akciğer röntgeni, kalp EKG’si çektirme işlemlerinden sonra sizi ilgili eklem hastalıkları birimine sevk edebiliyorlar, dikkatli olun, para tuzağına düşmeyin. Burada da MR çekildikten sonra, çoğu doktor, boyun fıtığınız çok ilerlemiş, çaresi ameliyat, diyor. Ameliyat konusunda da acele etmemelisiniz. En şiddetli boyun fıtığı rahatsızlığı geçirmiş birisi olarak, kendi kendinize boyun fıtığını tedavi edebileceğinizi, söylüyorum.

Boyun fıtığının tedavisinde 2 konu çok önemlidir. Birincisi, güzel kaliteli bir jel krem ile masaj, ikincisi, düzenli olarak boyun fıtığı hareketlerini yapmak. Bu hareketleri, doktorunuz bir broşür olarak size verir ya da internetten bulabilirsiniz. Gelelim birinci yapmanız gereken hafif krem ile masaj. Öncelikle, boynunuzu ve sırtınız bir elektrikli sobanın önüne geçerek ya da fön makinesi ile ısıtmak. Sonrasında, jel krem ile fazla bastırmadan masaj yapmak. Jel krem olarak, bizzat kendimin ve çevremdeki birçok kişinin kullanıp şifa bulduğu Siberian Wellness firmasına ait Uyan Nomo Masaj Kremini şiddetle tavsiye ederim.

Neden Siberian Wellness ürünlerini kullanmalısınız?

Siberian Wellness firması, 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar içerisinde en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir. Ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay’da yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır. Siberian Wellness, firmasının ürünleri,  doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmekte ve dünyanın 65 ülkesinde satılmaktadır. Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir. Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz. 

Boyun fıtığı kremi

Siberİan Health Uyan Nomo Masaj Kremi

UYAN NOMO KREM, SİBİRYA’DAN GELEN SAĞLIK.  Uçucu yağlar, bitki ekstreleri ve doğal indirgeyici maddelerin oluşturduğu zengin karışım. Organik kükürt ve kondroitin cildin metabolik süreçlerini hızlandırır, doğal ekstreler ve yağlar yatıştırıcı bir etki sağlar ve rahatlık hissi kazandırır. Boyun fıtığı kremi .

 • Eklemlerdeki sıvıyı dengeler,
 • Bel ve boyun fıtığı, kireçlenme ve eklem ağrılarına 
 • Spor yorgunluklarına,
 • Kas ve boyun tutulmalarına iyi gelir.

Aktif bitkisel maddeler:

Mentol ve köknar reçinesi ağrıyı giderir, rahatsızlığı giderir. Papaya enzimi , kıkırdak dokusunun doğru yapısını geri yükler, eklem sıvısının hareketini iyileştirir. Kondroitin kıkırdak dokusunun yenilenmesine yardımcı olur ve motor aktivitesini arttırır.

Organik kükürt dokularda hücreler arası etkileşimi geliştirir, iyileşme sürecini hızlandırır.

Uçucu yağlar (okaliptüs, köknar, biberiye, buhur, karakafes, sabelnik, karanfil) kompleksi olan karakafes ve sabelnik özleri, doğal bir anti-enflamatuar etkiye sahiptir, kıkırdak restorasyonuna katkıda bulunur ve rahatsızlığı azaltır.

Uygulama: Jeli yumuşak masaj hareketleri ile vücudun problemli bölgelerine uygulayın. Maksimum verimililik en az 2 hafta boyunca, günlük kullanım sonucunda elde edilir.
5-25 °C’de güneş ışığından uzakta saklayınız. Açıldıktan sonra 6 ayda tüketiniz.Sülfat, paraben, fitalat mneral yağ ve sentetik boya içermez.

*** Ürün Fiyatı: 30 TL.

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Detaylı bilgi almak ve sipariş için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. 

Eklemler için Karışık Bitki Çayı Uyan Nomo

 • Uyan Nomo’nun tarifi Buryat tıbbının, eklem sıvısının durgunluğu ve kalsiyum tuzlarının çökelmesi nedeniyle esnekliklerini yitirdiği fikrine dayanmaktadır.
 • Eklemleri olumlu etkiler. Kırmızı yaban mersini ve frenk üzümü yaprakları, at kuyruğu ve meyan kökleri eklemlerde su ve mineral metabolizmasını normalleştirir, tuzların ve bunlara zararlı metabolik ürünlerin birikmesini önler.
 • Kuşburnu meyveleri ve yaban mersini yaprakları eklem kıkırdağının çerçevesini oluşturan kollajen liflerin sentezini, eklemlerin dayanıklılığı ve aşınma direncini sağlar.
 • Eklem ağrılarını rahatlatır.
 • Ödem atmaya destek verir.
 • Eklemlerdeki şişme ve iltihapları azaltır.
 • Böbreklerdeki kum ve taşın düşürülmesinde, kanlı işeme ve altına kaçırma gibi rahatsızlıklarda oldukça yararlıdır.

Ürün içeriği : Frenk üzümü yaprağı, kuşburnu meyvesi, dulavratotu kökü, keçisakalı, meyan kökü, at kuyruğu, oolong çayı yaprağı, kırmızı ayı üzümü yaprağı. 

Kullanım şekli : 1 adet filtre poşeti bir bardak sıcak suda (200 ml) 5-7 dakika üzeri kapatılarak demlenir.

*** Ürün fiyatı 20 TL

ÜRÜN SİTESİNE GİT

ESSENTIALS Vitaminler ve Kalsiyum İçeren TEG

 

Ürün vücutta ihtiyaç duyulan günlük 12 gerekli vitamin ve vitamin benzeri madde dozu içerir. Kompozisyon, diyetinizi tamamlayacak ve vücuttaki kalsiyum eksikliğini gidermeye yardımcı olacak kalsiyum karbonat ile zenginleştirilmiştir.

Kullanım şekli : Yetişkinler günde 2 defa birer kapsül yemek esnasında alınmalıdır.

İçeriği: Kalsiyum, A vitamini, D3 Vitamini, E vitamini, K1 Vitamini, B1 Vitamini, B2 vitamini, B6 Vitamini, 12 Vitamini.

*** Ürün fiyatı 30 TL

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Boyun fıtığı tedavisi bitkisel

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

ameliyatsız fıtık tedavisi , boyun fıtığı kremi , boyun fıtığı için krem , boyun fıtığı tedavisi , boyun fıtığı kesin çözüm , boyun fıtığım geçti , boyun fıtığına iyi gelen .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın