Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Bağışıklık sistemini güçlendiren vitamin ilaçları

Bağışıklık sistemini güçlendiren vitamin ilaçları

Bağışıklık sistemini güçlendiren vitamin ilaçları , uzmanların söylediklerine göre corona virüsün etkisi kısa sürede 1-2 içerisinde ortadan kalkacak gibi görünmüyor. Ülkemizde ve hemen hemen tüm dünyada corana virüse yakalananların ve hayatını kaybedenlerin sayısı günden güne artıyor. Genç yaşlı fark etmez her bireyin corona virüse yakalanma riski günden güne artıyor. 14 kurala uymanın dışında yapmamız gereken bağışıklık sistemimizi güçlendirmek. Uzmanlar, sağlıklı beslenmenin yanı sıra, özellikle C ve D vitamini içeren takviye gıdaları almamamızın bağışıklık sistemimizi güçlendirmek için önemli olduğunu belirtiyorlar.

yaşam koşulları, beslenme alışkanlıkları, çevre koşulları, vs nedenler ile günümüzde birçok kişi yorgunluk, kalp, şeker, sindirim gibi çeşitli kronik rahatsızlıklardan şikayetçi. Çoğu kişi, günlük yaşamsal faaliyetlerini yerine getirirken zorlandığını, günün hemen hemen her saatinde enerjisinin düşük olduğunu dile getiriyor. Adeta insanların yaşam enerjisi tükenmiş gibi. Yediklerine içtiklerine dikkat ettiğini söyleyen kişiler bile bu rahatsızlıklardan muzdarip. Bunun temel sebepleri de, maalesef yediğimiz sebzelerin, meyvelerin, gıdaların organik olmaması, içtiğimiz suyun canlılığını yitirmiş olması, soluduğumuz havanın kirli olması vs. Yine de, bu tür rahatsızlıkları yaşamak zorunda değiliz. Bedensel ve ruhsal olarak sağlıklı bir yaşam sürebilmemiz için bağışıklık sistemimizin güçlü olması gerekiyor. Vücudumuzun ihtiyacı olan vitaminleri takviye gıdaları alarak, ruhsal ve bedensel olarak çok daha sağlıklı yaşayabilir, iş hayatımızda çok daha verimli olabilir, mutlu ilişkiler yaşayabiliriz. 

Bağışıklık sistemini güçlendiren vitamin ilaçları

Bağışıklık sistemini güçlendiren vitamin ilaçları
Bağışıklık sistemini güçlendiren vitamin ilaçları

Bağışıklık Sistemini Güçlendiren, Yorgunluk ve Grip Savar MÜTHİŞ BİR ÜRÜN

SIBERIAN NOVAMIN TAKVİYE EDİCİ GIDA VE VİTAMİN KOMPLEKSİ

65 ülkede ürünleri satılan, dünyaca ünlü, SIBERIAN WELLNESS firmasından MUCİZEVİ bir ürün.
Ürün 23 yıllık klinik araştırmalar sonucunda Rus bilim adamı Vladimir Nikolaevich tarafından geliştirilmiştir.
2015 yılında ürün Profesör T. S. Morozkina tarafından tekrar güncellenmiştir. İçeriğindeki A, E, C vitaminleri ve Taurin maddesi ile beden ve ruh sağlığımıza aşağıda saydığımız pek çok faydaları vardır.
🌍 Tüm vücutta şekli değişmiş bozulmuş hücreleri onarır ve yoğun  içerir.
🌍 Bağışıklık sistemini güçlendirir.
🌍 Kronik yorgunluğa iyi gelir.
🌍 Grip ve soğuk algınlığına karşı vücut direncini arttırır, hastalık durumunda hızlı iyileşme sağlar.
🌍 Enfeksiyonların vücuda girmesini engeller.
🌍 Güçlü antioksidan özelliği ile kanserden korur, yaşlanmayı önler.
🌍 Mide ve onikiparmak bağırsağı ülserinin önlenmesinde etkilidir.
🌍 Kalp sağlığını korur.
🌍 Sporcuların kaslarını daha iyi performans sunması için uyarır.
🌍 Nörolojik rahatsızlıkları olanlara rahatlatıcı etki yapar.
🌍 Göz ve merkezi sinir sisteminin fonksiyonlarının destekler.
🌍 Sindirimi destekler.
🌍 Kaslarda hücre hasarlarını onarır.
🌍 Egzersiz esnasında yağ yakımı arttırarak zayıflamayı hızlandırır.
🌍 Kemoterapi görmüş hastalarda bağışıklık çöker, karaciğer zarar görür, Novomin ise böyle durumlarda tam destek sağlar.
🌍 Su – tuz dengesini sağlar.
*** Ürün fiyatı 75 TL.
*** Detaylı bilgi için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlardan bizi arayabilir, çağrı atabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

ELEMVITALS CALCIUM (Ca)-Bitki ve kalsiyum içeren takviye edici gıda 

Kullanım şekli : Yetişkinler günde 1 defa 2 kapsül yemeklerle veya su ile almalıdır. Kullanım süresi 3 aydır. Yılda 2-3 defa tekrarlanır.
İnsan vücudunda bulunan toplam kalsiyum miktarının % 99’undan fazlası kemik ve diş dokularında yoğunlaşmıştır. Sinir, kardiyovasküler ve kas sistemlerinin tam çalışması için de gereklidir. Sindirim enzimlerini aktive etmede ve kanın pıhtılaşmasını düzenlemede çok önemli bir rol oynadığından antienflamatuar, antialerjik ve antioksidan özelliklere sahiptir, çeşitli enfeksiyonlara ve toksinlere karşı vücut direncinde artışa katkıda bulunur. Günlük alınması gereken Ca miktarı 800 mg.dır. 
Soya fasulyesi ekstresi yapısındaki biyoflavonoidlerden ötürü östrojen benzeri bir etkiye sahiptir ve osteojenik aktiviteleriyle kemik mineral yoğunluğunun artmasına katkıda bulunur. At kuyruğu (kırk kilit out) özü kan dolaşımını artırır, bağ dokusu, mukoza ve kan damarı duvarlarının metabolizmasını ve fonksiyonel aktivitesini uyarır. Kalsiyum tırnak ve saç sağlığı içinde önemli bir mineraldir. Kalsiyumun vücutta aktifleşebilmesi için belli oranda D vitaminine ihtiyaç vardır ki ürünün bileşiminde mevcuttur.(D vitamini fazlalığı böbreklerde kum taş yapabilir.)
İçindekiler: Kalsiyum karbonat (Kalsiyum), metil selüloz kapsül, Vitamin ve Mineral Karışımı (L-askorbik asit (Vitamin C), Laktoz, Çinko sülfat (Çinko), Manganez Sülfat (Manganez), Piridoksin hidroklorür (Vitamin B6), Kolekalsiferol (Vitamin D), Kalsiyum sitrat (Kalsiyum), Soya fasulyesi (Glycine max. (L.) Merr, İzoflovan), Kırk kilit otu ekstresi (Equisetum arvense)
*** Ürün fiyatı 52 TL.
*** Detaylı bilgi için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlardan bizi arayabilir, çağrı atabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

Neden Siberian Wellness ürünlerini kullanmalısınız?

*Siberian Wellness firması, 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar içerisinde en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir.
* Ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay’da yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır.
* Siberian Wellness, firmasının ürünleri, doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmekte ve dünyanın 65 ülkesinde satılmaktadır.
* Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir.
* Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Not: Şeker hastaları neden inülin kullanmalı başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/seker-hastalari-neden-inulin-kullanmali/

HAYATINIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLERİ ŞAŞKINLIKLA İZLEYECEKSİNİZ!

SATIN AL

KALBİN SİMYASI KİTABI: Türkiye’de ve dünyada çok satan kitaplar listesinde yer alan, sonradan Müslüman olan Amerikalı yazar Hamza Yusuf’un muhteşem bir kitabı. “Manevî Yaralara Çare Bulmak” konusunda sizlere rehber olacak, baş ucu niteliğinde, her bireye lazım olan bir kitap. Kendisi de önemli bir âlim olan İmam Mevlüd’ün manzum eserinden yola çıkarak, kalbin manevî hastalıklarını teşhis edip bu hastalıklara Kur’ân, gelenek ve ilim eksenli sürdürülebilir tedavi yöntemleri öneriyor.
Sadece arayan ilk 50 kişiye “Kalbin Simyası” kitabı ve “Hematit bileklik” online alışverişlerde kargo dahil 60 TL. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)
Satın almak için tıklayın: shopier.com/2598043

Hematit Taşının Faydaları
🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

Corona virüsünden korunmak için neler yapılmalı başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

bimaktuel

siberian wellness novamin , formula novamin , formula nvmn faydaları , formula nvmn kullananlar , formula nvmn nedir , novamin siberian health , siberian health formula nvmn , siberian novamin , siberian wellness novamin

bağışıklık sistemini güçlendiren vitamin ilaçları , bağışıklık sistemini güçlendirmek için vitaminler , grip olmamak için vitamin , gripten korunmak için takviye gıda , gripten korunmak için vitamin , bağışıklık sistemini güçlendiren vitamin hapları , bağışıklık güçlendirici vitamin hapları .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın