Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Şeker hastaları neden Inulin kullanmalı?

Şeker hastaları neden Inulin kullanmalı?

Şeker hastalığı, diğer bir değişle diyabet, çağımızın en yaygın kronik hastalıklarından biri. İlk başlarda ölümcül bir hastalık olarak görünmese de, kişinin yaşam kalitesini ciddi oranda düşüren bir hastalıktır. Bazı şikayetler ile doktora gidip, yapılan tetkikler sonucunda şeker hastalığı teşhisi konulan kişilere kullanması için bir hap veriliyor. Kişi bu hapları kullandıktan bir süre sonra yeterli kalmıyor, doktorunun önerisi ile hasta, insülin kullanmaya başlıyor. Maalesef, şeker ilaçlarını kullanarak iyileşen bir hastayı bizler şu ana kadar tanımadık, sizin çevrenizde var mı bilmiyoruz. Tam tersine, kullanılan bu ilaçlar bir süre sonra böbrekler ve göz başta olmak üzere, çeşitli organlarda rahatsızlıkların ortaya çıkmasına neden oluyor.

Tavsiyemiz, doktor kontrolünde doğal takviye gıdalar alınarak ve yaşam tarzında, beslenme alışkanlıklarında yapılacak değişiklikler ile şekerin kontrol altında tutulmasıdır.

ŞEKER HASTALARI NEDEN İNULİN KULLANMALI?
İNULİN NEDİR?
🌍Doğal inulin konsantresi”, Kudüs’ün enginarlarından oluşan muhteşem bir bitkinin biyolojik olarak aktif maddelerinden oluşan bir komplekstir. Bitki yumrularının% 20’sini içeren bu bileşenlerden en önemlilerinden biri inülindir.
🌍Gastrointestinal sisteme giren inulin, glukozun hücreler tarafından absorbe edilmediği durumlarda, örneğin diabetes mellitusta , tam olarak yer değiştiren fruktoza dönüşür ve fluktoza dönüşür . Fruktozun parçalanması, insülinin varlığını gerektirmez, böylece hücrelerin “enerji açlığından” kaçınır ve bu hastalıktan muzdarip insanların metabolizmasını Normalleştirir.
🌍Düzenli inülin alımı, kandaki şeker seviyesinin düşmesine neden olur.
🌍 Diyabet mellitus tip I ve II’nin önlenmesine katkıda bulunur.
🌍 Şeker hastaların durumunda önemli bir iyileşmeye yol açar.
🌍 Karbonhidrat metabolizmasının normalleşmesine yardımcı olur.
🌍 Kan kolesterol seviyelerini düşürmeye yardımcı olarak
🌍 Kilolu kişilerde yağ metabolizmasının Normalleşmesine katkıda bulunarak, yağ yakımını hızlandırır.
🌍 Mide ve bağırsak floryasının düzenlenmesine yarımcı olur.
🌍 Reflü Gaz sancısı gibi rahatsızlıklarda faydalıdır.

*** Ürün fiyatı 30 TL

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Detaylı bilgi almak ve sipariş için tel 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57

Neden Siberian Wellness ürünlerini kullanmalısınız?

*Siberian Wellness firması, 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar içerisinde en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir.
* Ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay’da yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır.
* Siberian Wellness, firmasının ürünleri, doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmekte ve dünyanın 65 ülkesinde satılmaktadır.
* Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir.
* Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

hayatvesaglik.net web sitemizde yer alan bilgiler, “kaliteli ve sağlıklı yaşam” tavsiyeleri olup, doktor tedavisi yerine geçmez. Sitemizde yayımladığımız bitkisel kürler, ilaç değil, sağlıklı yaşamak ve hastalıkların tedavisinde modern tıbba destek amacı ile tavsiye niteliğinde olup, adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığı doktor tarafından tespit edildikten sonra, doktor kontrolünde uygulamalıdır.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın