Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Böbrek Taşlarını Parçalayarak, Vücuttan Atan Mucizevi Tarif

Böbrek Taşlarını Parçalayarak, Vücuttan Atan Mucizevi Tarif

Böbrek taşlarına ne iyi gelir , böbrek taşı nasıl düşürülür , böbrek taşına ne iyi gelir , böbrek taşlarına bitkisel çözümböbrek ağrısına ne iyi gelir .

Böbrek Taşlarını Parçalayarak, Vücuttan Atan Mucizevi Tarif

Böbrekler vücudumuzdaki en önemli organlardan birisidir. Vücuttaki tüm toksinlerin ve aşırı tuzun dışarı atılması fonksiyonunu görürler. Böbrek taşlarının sebep olduğu ağrı çok şiddetli olur, çoğu zaman dayanılmaz bir hal alır. İnsanın hayatını kabusa çevirebilir. Sağlıksız beslenme ve uygunsuz yaşam koşulları nedeni ile hastalıklara kendimiz davetiye çıkarıyoruz. Doğada, bitkilerde hastalıklarımızın şifasını bulabiliriz. Aşağıda tarifini vereceğimiz kür böbrek taşları nın vücuttan atılmasına yardımcı olur.

Böbrek taşlarına ne iyi gelir
Böbrek taşlarına ne iyi gelir

Böbreklerin fonksiyonlarını tam olarak yerine getirebilmesi için zaman zaman temizlenmeleri gerekir.

Böbrekler, vücudumuzdaki toksinleri, tuzu, taşları ve kumu sürekli emerler ve idrar yolu ile dışarı atılmasını sağlarlar. Bunların böbreklerde toplanıp, zararlı hale gelmelerine engel olmak için detoks yolu ile bunların vücuttan atılması gerekir.

Böbrek taşlarına ne iyi gelir

Aşağıda sizler ile paylaşacağımız tarif sayesinde böbrekler bu zararlı maddelerden temizlenerek detoks olur ve faaliyetlerini daha sağlıklı bir şekilde sürdürürler. Allah’ın izni ile kısa sürede böbrek taşlarınızdan kurtulup, sağlıklı bir şekilde hayatınıza devam edebileceksiniz.

Malzemeler:

  • 1 avuç doluşu kişniş ya da maydanoz
  • 1 bardak su

Hazırlanışı:

Kişniş ya da maydanozun yapraklarını saplarından ayıklayarak, güzelce yıkayın. Bir tencereye koyup, üzerine 1 bardak kadar su ilave edip 10 dakika kaynatın. Sonrasında, soğutup aç karna için. İçmeye başladıktan birkaç gün sonra idrarınızın renginin değiştiğini göreceksiniz. Bu da böbreklerde birikmiş kum ve taşın dışarı atıldığını gösterir.  Bu küre 15 gün boyunca ara vermeden devam etmelisiniz.

Kişniş ve maydanozun dışında, limon, karpuz ve elma da böbreklerin temizlenmesi için çok faydalıdır.  Ayrıca, zeytinyağı da böbrek taşlarının vücuttan atılması için çok faydalıdır.

Bu kürü uygulamadan önce doktorunuza danışmakta fayda vardır. Hamile bayanların bu kürü uygulamamaları gerekir.

“İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabı+kişiye özel hazırlanacak olan ametist taşı bileklik kargo dahil 90 TL. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp). www.hezarfenyayinlari.com

Not: Ametist doğal taş bileklik faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ametist-dogal-tas-bileklik-faydalari/

 

www.hezarfenyayinlari.com

Aradaki soğukluğu gidermek için dua , aradaki soğukluğun kalkması için dua , muh

Umarız bu tarif sayesinde böbrek taşları ndan ve diğer toksinlerden vücudunuz arınmış olur, şifa bulursunuz. Böbrek taşlarına ne iyi gelir , böbrek taşı nasıl düşürülür , böbrek taşına ne iyi gelir , böbrek taşlarına bitkisel çözümböbrek ağrısına ne iyi gelir .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.