Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Böbrek Taşlarını Parçalayarak, Vücuttan Atan Mucizevi Tarif

Böbrek Taşlarını Parçalayarak, Vücuttan Atan Mucizevi Tarif

Böbrek taşlarına ne iyi gelir , böbrek taşı nasıl düşürülür , böbrek taşına ne iyi gelir , böbrek taşlarına bitkisel çözümböbrek ağrısına ne iyi gelir .

Böbrek Taşlarını Parçalayarak, Vücuttan Atan Mucizevi Tarif

Böbrekler vücudumuzdaki en önemli organlardan birisidir. Vücuttaki tüm toksinlerin ve aşırı tuzun dışarı atılması fonksiyonunu görürler. Böbrek taşlarının sebep olduğu ağrı çok şiddetli olur, çoğu zaman dayanılmaz bir hal alır. İnsanın hayatını kabusa çevirebilir. Sağlıksız beslenme ve uygunsuz yaşam koşulları nedeni ile hastalıklara kendimiz davetiye çıkarıyoruz. Doğada, bitkilerde hastalıklarımızın şifasını bulabiliriz. Aşağıda tarifini vereceğimiz kür böbrek taşları nın vücuttan atılmasına yardımcı olur.

Böbrek taşlarına ne iyi gelir
Böbrek taşlarına ne iyi gelir

Böbreklerin fonksiyonlarını tam olarak yerine getirebilmesi için zaman zaman temizlenmeleri gerekir.

Böbrekler, vücudumuzdaki toksinleri, tuzu, taşları ve kumu sürekli emerler ve idrar yolu ile dışarı atılmasını sağlarlar. Bunların böbreklerde toplanıp, zararlı hale gelmelerine engel olmak için detoks yolu ile bunların vücuttan atılması gerekir.

Böbrek taşlarına ne iyi gelir

Aşağıda sizler ile paylaşacağımız tarif sayesinde böbrekler bu zararlı maddelerden temizlenerek detoks olur ve faaliyetlerini daha sağlıklı bir şekilde sürdürürler. Allah’ın izni ile kısa sürede böbrek taşlarınızdan kurtulup, sağlıklı bir şekilde hayatınıza devam edebileceksiniz.

Malzemeler:

  • 1 avuç doluşu kişniş ya da maydanoz
  • 1 bardak su

Hazırlanışı:

Kişniş ya da maydanozun yapraklarını saplarından ayıklayarak, güzelce yıkayın. Bir tencereye koyup, üzerine 1 bardak kadar su ilave edip 10 dakika kaynatın. Sonrasında, soğutup aç karna için. İçmeye başladıktan birkaç gün sonra idrarınızın renginin değiştiğini göreceksiniz. Bu da böbreklerde birikmiş kum ve taşın dışarı atıldığını gösterir.  Bu küre 15 gün boyunca ara vermeden devam etmelisiniz.

Kişniş ve maydanozun dışında, limon, karpuz ve elma da böbreklerin temizlenmesi için çok faydalıdır.  Ayrıca, zeytinyağı da böbrek taşlarının vücuttan atılması için çok faydalıdır.

Bu kürü uygulamadan önce doktorunuza danışmakta fayda vardır. Hamile bayanların bu kürü uygulamamaları gerekir.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kadim kozmik bitkilerin enerjilerinin tezahürü ile siz de bolluk bereket içerisinde bir hayat yaşamak ister misiniz? Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 200 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Tavsiye yazılar

www.hezarfenyayinlari.com

Umarız bu tarif sayesinde böbrek taşları ndan ve diğer toksinlerden vücudunuz arınmış olur, şifa bulursunuz. Böbrek taşlarına ne iyi gelir , böbrek taşı nasıl düşürülür , böbrek taşına ne iyi gelir , böbrek taşlarına bitkisel çözümböbrek ağrısına ne iyi gelir .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın