Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Tibet gençlik iksiri bitkisel kür

Tibet gençlik iksiri bitkisel kür

Tibet gençlik iksiri

Aşağıda tarifini vereceğimiz Tibet gençlik iksiri bitkisel kür evinizde kolayca hazırlayacağınız muhteşem bir kür,  adeta iksir niteliğinde bir karışımdır. Bu karışım ile birkaç gün içerisinde vücudunuz adeta yenilenecek, ruhsal ve bedensel olarak kendinizi yenilenmiş, gençleşmiş hissedeceksiniz.  Bu kürü hazırlamak için sadece 3 besine ihtiyacınız var. Evde kolayca ve uygun fiyata hazırlayabilirsiniz, tibet iksiri .

Tibet gençlik iksiri bitkisel kür - limon sarımsak kürü nasıl yapılır - limon sarımsak kürü faydaları - tıbetın genclık sırları - sarımsak limon kürü faydaları - limon sarımsak kürü - sarımsak limon kürü - sarımsak limon kürü neye iyi gelir - sarımsak limon mucizesi - limon ve sarımsak kürü - limon sarımsak mucizesi
Tibet gençlik iksiri bitkisel kür
Limon, sarımsak ve bal karışımından oluşan bu doğal Tibet gençlik iksiri bitkisel kür sayesinde vücudunuzun yaşlanma süreci mükemmel bir şekilde yavaşlayacaktır.
Limon, C vitamini kaynağı olup, aynı zamanda, P, B vitaminlerini de (B1, B2, B3, B5 ve B6) içermektedir. Limon, aynı zamanda zengin bir antitoksidan kaynağı olduğu için derinin erken yaşlanmasını önler.
Bal, enfeksiyon, grip, boğaz ağrısı ve  kas ağrısı tedavisi için tavsiye edilmektedir. Bal, baş ağrısı, baş dönmesi, romatizma, kansızlık ve kabızlık tedavisinde güçlü bir antibiyotik etkisine sahiptir.
Sarımsağın sağlığımız için pek çok faydası olduğu hemen hemen herkes tarafından bilinmektedir. Sarımsağın en önemli faydası vücudumuzdan parazitlerin atılmasını sağlamasıdır. Sarımsak, yaşlanma, kemik erimesi, deri ve bağışıklık sistemi problemlerinin tedavisinde de kullanılabilir. (www.bimaktuel.net)

Tibet gençlik iksiri bitkisel kür

Bu üç besini kolayca ve ucuzca temin edilebilirsiniz, çok sağlıklıdır ve bu Tibet gençlik iksiri bitkisel kür  gerçekten denemeye değer. Burada önemli olan, karışımı hazırlarken kullandığınız besinlerin organik olmasıdır. 

Malzemeler:

  • 10 diş sarımsak
  • 10 adet limon suyu,
  • 1 kg organik bal
Hazırlanışı:
10 diş sarımsağı küçük küçük doğrayın, 1 kg bal ve 10 adet limon suyu ile karıştırın. Karışımı cam bir kavanoza koyup, kapağını kapatın ve 10 gün bekletin.
Bu karışımından günde 2 kez olmak üzere, sabah aç karna, akşam yatmadan önce 1 tatlı kaşığı yiyin.
Bu karışım arzu edilirse güçlü bir antitoksidan, gençleştirici ve güzelleştirici olan zencefil ilave edilerek daha da  kuvvetlendirilebilir.
Kaynak: http://www.naturalcuresandhomeremedies.com
Not: Bu kürü kullanmaya başlamadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

HAYATINIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLERİ ŞAŞKINLIKLA İZLEYECEKSİNİZ!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “mavi kuvars taşı bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 85 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için bu web sitesini ziyaret edin: https://www.shopier.com/6925750

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Mavi kuvars taşının faydaları

💎 Mavi kuvars, enerji dengeleyici bir taştır.
Negatif enerjileri toplar ve iyileştirir, orijinal durumuna getirir.
Korkunun ve kaygının sebep olabileceği tüm olumsuzluklara karşı birebirdir.
💎 Stresi azaltır ve yok eder.
💎 Kişiye canlılık ve cesaret verir.
💎 Sınavlar ve topluluk önünde yapılacak konuşmalar öncesinde kullanılması tavsiye edilir.
💎Aşırı enerjiyi dengeler, duyguların aşırıya kaçmasına engel olur ve dizginler.
💎 Sakin kalmanıza yardımcı olur.
💎 İletişimi ve sezgileri de kuvvetlendirir.
💎 Kişinin ruhundaki liderlik özelliğini de ön plana çıkarır.
💎 Gücü açığa çıkaran bir taştır. Kendinizde ön plana çıkarmak istediğiniz özelliğiniz için yada dileğinizin gerçekleşmesi için kullanabilirsiniz.

Corona virüsünden korunmak için neler yapılmalı başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

karaciğer yağlanmasına kesin çözüm başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/karaciger-yaglanmasina-kesin-cozum/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Tibet gençlik iksiri bitkisel kürlimon sarımsak kürü nasıl yapılırlimon sarımsak kürü faydalarıtıbetın genclık sırlarısarımsak limon kürü faydalarılimon sarımsak kürüsarımsak limon kürüsarımsak limon kürü neye iyi gelirsarımsak limon mucizesilimon ve sarımsak kürülimon sarımsak mucizesiTibet gençlik iksiri bitkisel kür ile kısa sürede beden ve ruh sağlığınızda mucizevi iyileşme yaşayacaksınız.

Tibet gençlik iksiri bitkisel kürlimon sarımsak kürü nasıl yapılırlimon sarımsak kürü faydalarıtıbetın genclık sırlarısarımsak limon kürü faydalarılimon sarımsak kürüsarımsak limon kürüsarımsak limon kürü neye iyi gelirsarımsak limon mucizesilimon ve sarımsak kürülimon sarımsak mucizesi .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir