Ana Sayfa / Dua / Sevgi hürmet ve şirinlik için dua

Sevgi hürmet ve şirinlik için dua

Sevgi hürmet ve şirinlik için dua , Kur’an ayetleri ve esmalar her türlü sorun ve istek için bizlere şifa olabilir. İnsanı güzel gösteren sadece görüntüsü değil aynı zamanda taşıdığı enerjidir. Stres, kaygı, vesvese gibi durumlar kişinin negatif enerji ile yüklenmesine neden olur. Bilinçli ya da bilinçsiz bir şekilde bu negatif enerjisi çevremizdeki insanlara yansıtırız. Birazdan paylaşacağım uygulama da insanın enerjisini yükselterek yüzünün nurlanmasını, çekiciliğinin artmasını ve şirin görünmesini sağlayacaktır.

Sevgi hürmet ve şirinlik için dua

Öncelikle (aktarlardan bulabilirsiniz) hakiki gül suyu ve gül yağına ihtiyacınız olacak bu uygulama için. Bir miktar (250 ml) gül suyu içerisine 3 damla gül yağı (gül yağı yoksa sadece saf gül suyu da kullanabilirsiniz) damlatılır. Sonra bu karışıma 7 defa Yasin suresi okunur ve üflenir ve sonrasında ise Tahrim suresi 8. ayetinden şu kısım “rabbenâ etmim lenâ nûrenâ vagfir lenâ, inneke alâ kulli şey´in kadîr” 313 defa okunur ve karışıma üflenir. Ve bu karışım cam bir kap içerinde serin bir yerde muhafaza edilir.
Hazırlanan bu karışımdan yüze sürülür ise kişinin enerjisi değişir aurası güzelleşir ve çevresine daha şirin, daha çekici görünmeye başlar.

Yüzün daha güzel görünmesi sadece görüntüye değil aynı zamanda kişinin enerjisine de bağlıdır. Bunun için de herkesten önce sizin kendinizi sevmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki sözleri her gün tekrarlamanızı tavsiye ederiz: “Ben çok özelim ve çok değerliyim. Aynaya baktığımda saf güzelliği görüyor ve bu enerjiyi tüm kalbimle yansıtıyorum♥️”

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

🍀 Hematit Taşının Faydaları 🍀
🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

Sevgi hürmet ve şirinlik için dua ,

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın