Ana Sayfa / Dua / Zengin olmak için dua

Zengin olmak için dua

Zengin olmak için dua , bu tesbihatı yapana kırk gün geçmeden dünyanın imkanları kendisine gelecektir.
Bu zikri imsak ile güneş doğması arası okuyanın rızkı ummadığı yerden gelir. 40 gün geçmeden dünyanın imkanları Allah’ın izniyle kendisine topluca gelecektir. İşleri, kazançları iyi gitmeyenlerin mutlaka bu zikri düzenli yapması tavsiye ediliyor. Satamadığınız herhangi bir mal için okunduğunda hemen satılacağı beyan ediliyor.

İstiğfar eden herkese hiç ummadığı yerden rızık gelir. Allah-u Te’ala rızıkları sabah işrak namazına kadar olan zaman diliminde dağıttığı beyan ediliyor. Bir kişi sabah namazını vaktinde kılmalı ve eğer bu zaman diliminde uykuda olursa Allah-u Te’ala rızkını bıçak gibi keseceğini beyan ediliyor. Açıkçası kişi sabah namazını vaktinde kılıp güneş doğduktan sonra 45 dk kadar bekledikten sonra uyumalı.

Zengin olmak için dua

İmsak vakti ile sabah namazı arasında zenginlik talebi için aşağıdaki okuma yapılmalıdır. İbnü Ayyâd (Rahimehullâh)ın beyanı vechile; meşayih hazaratı zenginlik talebi için, imsak ile sabah namazı arasında okunacak bazı zikirleri hadis-i şeriflerden cem etmişlerdir ki bunlardan biri de:

  • 1 Kere Okunacak
    “Sübhânallâhi’l-‘azîmi ve bi hamdihî, sübhâne men yemünnü ve lâ yümennü ‘aleyhi, sübhâne men yücîru ve lâ yücâru ‘aleyhi, sübhâne men yübra’ü mine’l-havli ve’l-kuvveti ileyhi, sübhâne meni’t-tesbîhu minnetün minhü ‘alâ meni’ğtemede ‘aleyhi, sübhâne men yüsebbihu küllü şey’in bi hamdihî, sübhâneke lâ ilâhe illâ ente yâ men yüsebbihu lehü’l-cemî’u tedâraknî bi ‘afvike fe innî cezû’un”
  • Çektikten sonra 100 tane Estağfirullâh çekilecek

Anlamı

“O Büyük Allâh’ı tesbih eder ve O’na hamdederim. Yaptığı iyilikleri sayan fakat Kendisine hiçbir iyilik sayılamayan Zat’ı tesbih ederim. (Dilediğini) kurtaran fakat Kendisinden kimse kurtarılamayan Zat’ı tesbih ederim.
(‘Allâh’ın yardımı olmadan hiçbir şeye güç yetmez’ anlamına gelen ‘Lâ havle … ‘ zikri okunarak, kendinde) güç ve kuvvet (vehmetmek)ten beri olunup ancak Kendisine iltica edilen Zat’ı (bütün noksanlıklardan tenzih ve) tesbih ederim.
Ancak Kendisine itimad eden kimselerin, Yüce Zatı’nı tesbih etmeleri yine O’nun kendilerine bir lütfu olan Zat’ı tesbih ederim. Her şeyin Kendisine hamd ile tesbihte bulunduğu Zat’ı tesbih ederim. Seni tesbih ederim. Senden başka hiçbir ilah yoktur. Ey her şeyin Kendisini tesbih ettiği Zat! Bana affınla yetiş, şüphesiz ben (maddi ve manevi sıkıntılarımdan dolayı) çok dertliyim”

[Ahmed ibnü ‘Ayyâd, el-Mefâhıru’l-‘aliyye fi’l-me’âsiri’ş-Şazeliyye, sh:158; Ahmed el-Habîb, Hızbü Ahmed el-Habîb, Mecmû’u Resâil Sûfiyye, sh:135]

Kaynak : Cübbeli Ahmet Hoca Efendi

https://sifaayetleridualari.blogspot.com/2019/10/ezkar-ve-deavattaki-bu-tesbihat-yapana.html

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

24 saatte zengin olmak için okunacak dua , zengin olma duası , zengin olmak için sabah namazı , imsak ile sabah arasında zenginlik talebi için okunacaklar , imsak ile güneş arasında okunacak zikir .

imsak ile güneş arasında okunacak dua , tez vakitte zengin olma duası , sabah namazı zenginlik duası , bir anda zengin olma duası , zengin olmak için çok tesirli dua , cübbeli ahmet hoca zenginlik duası .

zenginlik duası , zengin olma duası , bir anda zengin olma duası , tez vakitte zengin olma duası , zengin eden dua borçlardan kurtulmak için dua , zengin olmak için okunacak dua .

fakirlikten kurtulup zengin olma duası , zenginlik dua .

sabah namazından sonra okunacak zenginlik duası , zenginlik zikirleri , zengin olmak için dualar , imsakta okunacak dua , cübbeli ahmet hoca zenginlik duası , 24 saatte zengin olmak için okunacak dua .

Zengin olmak için dua , bu tesbihatı yapana kırk gün geçmeden dünyanın maddi zenginlikleri, bolluk bereket kendisine gelecektir.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın