Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Saç dökülmesine iyi gelen vitamin hapları

Saç dökülmesine iyi gelen vitamin hapları

Saç dökülmesine iyi gelen vitamin hapları ile saç dökülmesini durdurarak, yeni saçların çıkmasını sağlayabilir, sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz. Genç-yaşlı, kadın-erkek fark etmez, hemen hemen herkes etkileyici saçlara sahip olmak ister. Mevsimsel değişiklikler, stres, beslenme alışkanlıklarımız, saçlarımızın sağlığını olumsuz etkileyen etmenlerin başında gelmektedir. Yanlış beslenme sonucunda vücudumuzda ortaya çıkan bazı vitamin ve mineral eksiklikleri, zamanla saçlarımızın kalitesinin düşmesine ve dökülmesine sebep olmaktadır. Kullanacağınız kaliteli şampuan ve saç derisini canlandıran losyonun yanı sıra içeceğiniz vitamin takviyeleri ile kısa sürede sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz.

Çinko, biotin, B12 vitamini, B5 vitamini, C vitamini, A vitamini, folik asit eksikliği ve D vitamini eksikliği de saç dökülmesine neden olmaktadır. Sıkı diyetlere başladıktan yaklaşık 1-6 ay sonrasında saç dökülmesi oluşabilmektedir. Vücuttaki protein depolarının azalması, kıl hücrelerinde yetersiz protein üretimine ve kıl kaybına yol açmaktadır. Demir, saç büyümesi dahil pek çok vücut işlevi için önemli bir mineraldir. Kansızlığa neden olan demir eksikliği saç dökülmesinin başlıca nedenleri arasında olup kadınlarda özellikle sıktır. E vitamini eksikliği de saç dökülmesine sebep olmaktadır. Saç dökülmesi olan kişilerde yapılan bir çalışmada 8 ay süreyle E vitamini desteğinden sonra saç büyümesinde % 34.5 artış saptanmış.

Saç dökülmesine iyi gelen vitamin hapları
Saç dökülmesine iyi gelen vitamin hapları

Neden Siberian Wellness ürünlerini kullanmalısınız?

Siberian Wellness firması, 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar içerisinde en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir. Ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay’da yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır. Siberian Wellness, firmasının ürünleri,  doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmekte ve dünyanın 65 ülkesinde satılmaktadır. Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir. Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz. 

*** 3 ürün toplam 108 TL

*** Detaylı bilgi için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlardan bizi arayabilir, çağrı atabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

Saç dökülmesine iyi gelen vitamin hapları

ESSENTIALS Beauty Vitamins İçeren Takviye Edici Gıda

Saç dökülmesine iyi gelen vitamin hapları
Saç dökülmesine iyi gelen vitamin hapları
  • Vitaminlere doygun bir beden
  • Koenzim Q10 ile yaşlanmaya karşı koruma.
  • Güzel cilt ve saç.

Kadın vücudunun genel tonunu korumak için Vitamin kompleksi günlük 12 temel vitamin ve vitamin benzeri madde dozunu içerir. Kompleksin içindeki koenzim Q10, yıkıcı oksidasyon işlemlerini nötrleştirir, diğer antioksidanların etkisini arttırır ve vücudu erken yaşlanmaya karşı korur. Taurin, cildin ve saçın görünümünü güçlendirmeye ve iyileştirmeye yardımcı olur. Hafızayı Güçlendirir. Kilo vermeyi kolaylaştırır. Kollestrolü düzenler. Kalp damar sistemini destekler.

Kullanım Şekli : Günde 1 kapsül yemekle birlikte alınmalıdır.

İçeriği: Vitamin premiks H33802 / 1 (vitamin A, D3, E, K1, B1, B2, B6, B12, C, nikotinamid, folik asit, pantotenik asit, biotin), taurin, koenzim Q10, E vitamini, D3 vitamini, folik asit.

*** Ürün fiyatı 40 TL

ÜRÜN SİTESİNE GİT

TRIMEGAVITALS Kır iğdesi ve bata-karoten içeren takviye edici gıda

Ürün Beta-Karoten ve Kır İğdesi içerir. E vitamini ve vücutta A vitaminine dönüşen ve pro-vitamin A olarak adlandırılan beta-karoten içerir. Vücudun kollajen üretimini artırarak cilde esneklik kazandırır, kırışıklıkları giderir, hücre zarını fiziksel ve duygusal stresten korur, saç ve ciltte kuruluğu önler. Sedef,egzama,akne,cilt lekeleri ile zor iyileşen yaralarda etkilidir.  Beta-karoten bir antioksidan olarak kabul edilmesinin yanı sıra A vitamininin öncüsüdür. Bu madde sağlıklı cildin korunmasına yardımcı olur ve aynı zamanda göz sağlığında da önemli bir rol oynar. Beta-karoten hücre yenilenmesine yardımcı olur, cildin kurumasını ve erken yaşlanmayı önler.

*** Ürün Fiyatı 45 TL

ÜRÜN SİTESİNE GİT

ELEMVITALS IRON (Fe)- Bitki, demir ve vitaminler içeren takviye edici gıda

Dulavratotu kökü kuru ekstresi (Arctium majus), Sibirya Ginsengi kökü kuru ekstresi (Eleutherococcus senticosus), Hidroksipropil metil selüloz kapsül, Geyik boynuzu tozu (Demir), Vitamin karışımı (Nikotinamid (Vitamin B3), maltodekstrin, Piridoksin hidroklorür (Vitamin B6), Tiamin mononitrat (Vitamin B1), Riboflavin (Vitamin B2), Pteroilmonoglutamik asit (Folik asit)), Ferroz fumarat (Demir), L-askorbik asit (Vitamin C)

Demir , insan vücudunda sentezlenmeyen, vücudun normal çalışması için gerekli olan temel bir eser elementtir. Vücutta normal oksijen taşınımına, kırmızı kan hücrelerinin ve hemoglobinin normal oluşumuna, normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. İmmünobiyolojik ve redoks reaksiyonlarında yer alır, bir çok enzimin parçasıdır, yenilenme sürecine katılır, tırnak ve saç yapısını iyileştirir. Karaciğerde zararlı maddelerin nötralizasyonuna katkıda bulunur.

Altay maral boynuzlarından elde edilen B grubu vitaminlerin ve doğal adaptojenlerin bir kompleksi, cildin gençlikle ve enerjinin doygunluğuyla, vücuttaki kan oluşumunu ve oksijen değişimini düzenler.”Organik demir içeren Elemvital” in bir parçası olan Pantohematogen, vücudun savunmasını uyaran mükemmel bir adaptojendir, cildin, saçın ve tırnakların sağlığını,korumaya yardımcı olur.

*** Ürün fiyatı 61 TL

ÜRÜN SİTESİNE GİT

LYMPHOSAN J COMFORT – Kollajen Hidrolizat İçeren Takviye Edici Gıda

Kollajen vücudumuzda en fazla bulunan protein olup; doku, tendon, ligament, kıkırdak, eklem ve cildin yapı taşlarını oluşturmaktadır. Kısacası kollajen vücudu bir arada tutan bir çimento gibi nitelendirilebilir. Ancak yıllar içerisinde yaşla beraber üretiminin azalmasıyla ciltte, saçlarda, kemiklerde, kaslarda, bağ dokularda kısacası bütün vücutta yıkımlar meydana gelmeye başlar. Kollajen ciltteki çizgi ve kırışıklıkları azaltır, cilt esnekliğini ve nemini artırır. Cilde yapısal sağlamlık kazandırır. Dişleri, saçları ve tırnakları güçlendirir. Çatlak ve selülit izlerini azaltır. Kıkırdakları düzenleme ve yenileme etkisiyle eklemlerin iyileşmesine yardımcı olur, ağrıları azaltır

*** Ürün fiyatı 35 TL

ÜRÜN SİTESİNE GİT

ELEMVITALS MAGNESIUM (Mg)- Bitki ve magnezyum içeren takviye edici gıda

Magnezyum eksikliğinde; iştah kaybı, anemi, yaraların yavaş iyileşmesi, tad duygusunun azalması, büyüme yavaşlığı, ishal, saç dökülmesi,sık ve kolay hastalıklara yakalanma, cilt kuruluğu, tırnak üstü beyazlaşması, gece görüşünde zorlanma gibi rahatsızlıklar ortaya çıkabilir.

*** Ürün fiyatı 45 TL

ÜRÜN SİTESİNE GİT

*** Detaylı bilgi için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlardan bizi arayabilir, çağrı atabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

Saç dökülmesine iyi gelen şampuanlar başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/sac-dokulmesine-iyi-gelen-sampuanlar/

sac dökülmesine hangi vitamin iyi gelir ,

Saç dökülmesine iyi gelen vitamin hapları ile saç dökülmesini durdurarak, yeni saçların çıkmasını sağlayabilir, sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın