Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Sedef hastalığından kurtuldum

Sedef hastalığından kurtuldum

Sedef hastalığından kurtuldum , siz de sedef hastalığından kurtuldum diyen kişiler arasına katılabilirsiniz. Nasıl mı, bir bakalım. Sedef, egzama gibi rahatsızlıklar dışarıdan bakıldığı zaman basit deri hastalıkları gibi görülse de, kişinin yaşam kalitesini ciddi oranda düşüren hastalıklardır. Maalesef, günümüzde modern tıp, hastalıkların teşhis yöntemleri açısından oldukça ilerlemiş olsa da tedavi olarak yetersiz kalmakta. Özellikle, kalp, diyabet (şeker), yüksek tansiyon gibi kronik hastalıklara bakıldığında, kullanılan ilaçlardan fayda görüp iyileşen hiç kimseyi bizler tanımıyoruz. Aynı şekilde, sedef, egzama, saç kıran gibi cilt hastalıklarında da kullanılan kimyasal ilaçlar yetersiz kalıyor. Bu hastalıklardan da kimyasal ilaçlar içererek iyileşeni biz hiç duymadık.

Sedef, egzama gibi cilt hastalıklarında iyileşme için 3 tane önemli etken var.

 1. Beslenme alışkanlıklarına dikkat edilmeli, hastalığı tetikleyici gıdalardan uzak durulmalı,
 2. Dıştan sürülen onarım kremleri/jeller bitki özlü olmalı,
 3. Bitkisel özlü detoks ürünleri ve vitaminler kullanılmalı.

Neden Siberian Wellness ürünlerini kullanmalısınız?

Siberian Wellness firması, 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar içerisinde en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir. Ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay’da yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır. Siberian Wellness, firmasının ürünleri,  doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmekte ve dünyanın 65 ülkesinde satılmaktadır. Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir. Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz. 

Sedef hastalığından kurtuldum

Aşağıdaki ürün seti denenmiş, bizzat test edilmiş %95’e varan bir iyileşme yaşanmıştır. Sırasıyla, sette yer alan ürünlerin içeriğini faydalarını aşağıda yazacağız.

Sedef hastalığından kurtuldum
Sedef hastalığından kurtuldum

LYMPHOSAN PURE LIFE -Bitkiler içeren takviye edici gıda

Kuşburnu, guar zamkı, yer elması, elma, damarotu, hatmi, dulavratotu, kırkkilit otu, ekinezya, mayıs papatyası, beşparmakotu, sinameki yaprağı.
❖ İçeriğindeki bileşenler sayesinde vücutta oluşan toksinlere bağlanıp vücuttan atılmasını sağlar.
❖ Elma pektini, elmalarda doğal olarak bulunan çözünür bir lif türüdür; ülseratif kolit, kabızlık, ishal, irritabl bağırsak sendromu, mide ekşimesi gibi yaygın sindirim sorunlarını rahatlatır ve sindirim sağlığını geliştirir,
bağırsak hareketlerini düzenler.
❖ İçerikteki Kuril Çayı (beşparmakotu, mayıs papatyası, kuşburnu, damarotu) ve sinameki yaprakları laksatif etkiye sahiptir. Sinameki kalın bağırsakta toksinlerin ve sindirilmemiş gıdaların giderilmesinde yardımcı olur. Bu temizleme ve detoksifikasyon, uygun besin emilimini ve optimal metabolizmayı destekleyerek kilo kaybına neden olur.
❖ Yer elmasının içerdiği inülin, bağırsak mikroflorasının iyileşmesinde rol oynar.
❖ Ekinezya ve kuşburnu bağışıklık sisteminin güçlenmesini teşvik eder.
❖ Papatya, Sinirotu ve At kuyruğu (kırkboğum, kırkkilit otu, zemberek otu) enflamasyonu ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Alerjik durumlarda (alerjik astım, alerjik rinit, sedef, egzama, atopik dermatit vb.) tedaviye destek olarak kullanılır.
• 8 yaş üzeri bireylerin kullanımı için uygundur.
• Hamileler kullanmamalıdır.
• Emzirenlerde bebek ek gıdaya geçmişse kullanımı uygundur.

*** Ürün fiyatı 35 TL

ÜRÜN SİTESİNE GİT

TRIMEGAVITALS Kır iğdesi ve bata-karoten içeren takviye edici gıda

Sedef hastalığına iyi gelen bitkisel ilaçlar
Sedef hastalığına iyi gelen bitkisel ilaçlar

Siberian Wellness’tan muhteşem bir ürün. İçeriğindeki beta-karaton, E vitamini, B vitamini, C vitamini ve Omega 7 sayesinde sedef, egzama ve diğer cilt hastalıkları başta olmak üzere birçok hastalığın tedavisinde müthiş sonuçlar alınmaktadır. Nasıl mı?

 • İçeriğindeki sağlıklı yağ asitleri ve B vitaminleri demans ve Alzheimer hastalıklarının engellenmesinde önemli rollere sahiptir. Bağırsak duvarını güçlendirip sindirimi rahatlatır. Mide ve bağırsaktaki ülseratif lezyonların önlenmesi ve kabızlıkta etkilidir. Metabolizmayı hızlandırarak, vücudun insülin hassasiyetini artırır. Böylece vücut glikozu yağ olarak depolamak yerine, enerjiye dönüştürür ve kilo kontrolü kolaylaşır. Vücudun kollajen üretimini artırarak cilde esneklik kazandırır, kırışıklıkları giderir, hücre zarını fiziksel ve duygusal stresten korur, saç ve ciltte kuruluğu önler. Sedef, egzama, akne, cilt lekeleri ile zor iyileşen yaralarda etkilidir.
 • Beta-karoten bir antioksidan olarak kabul edilmesinin yanı sıra A vitamininin öncüsüdür. Bu madde sağlıklı cildin korunmasına yardımcı olur ve aynı zamanda göz sağlığında da önemli bir rol oynar. Beta karoten, karaciğerde A vitaminine dönüştürüldükten sonra, gece görüşü için gerekli bir pigment olan rodopsine çevrilmek üzere gözün retina tabakasına taşınır. Az ışıklı ortamlarda görme durumu, bu pigment vasıtasıyla gerçekleşmektedir. Gerekli miktarda beta-karoten tüketen bireylerde maküler dejenerasyon, koroner arter hastalığı, inme ve diğer yaşa bağlı hastalık risklerinin azaldığına dair görüşler vardır.
 • Beta karoten bağışıklık sistemini destekleyerek vücudun enfeksiyonlara karşı mücadele etmesini sağlar. Damar sertliğini ve kalp krizi riskini azaltır. Kötü kolesterolün damarlarda oluşturduğu oksidatif zararları engeller. Karotenin tokluk hissi vermesi ve metabolizma hızının kontrolünde etkili olmasından dolayı zayıflama ürünlerinin çoğu beta-karoten içerir. Beta-karoten hücre yenilenmesine yardımcı olur, cildin kurumasını ve erken yaşlanmayı önler.
 • Beta karoten, deride kanser hücresi oluşumunu engeller. Antioksidan özelliği ile zararlı, doymamış yağ radikallerini de etkisiz hale getirir. Güneşin zararlı UV-B ışınlarına karşı koruyucudur, bronzlaşmayı hızlandırır ve kalıcılığını sağlar.

TRIMEGAVITALS diğer faydaları

 • İçeriğindeki yabani iğde, vücudumuzu enfeksiyonlardan ve bakteri toksinlerinden koruyan, birçok besin ögesinin vücutta kullanılmasına yardımcı olan C vitamininden oldukça zengindir. Yabani iğde aynı zamanda önemli bir antioksidan olan E vitamini de içerir.
 • Yabani iğde, doğadaki tek Omega 7 (Palmitoleik asit) kaynağı olma özelliği olan meyvedir.  Omega 7, kan şekerini düzenleyerek tip 2 diyabete yakalanma riskini azaltır. 
 • Yüksek Omega 7 yağı, metabolik sendrom hastalarında da oldukça faydalıdır. Yabani iğdede bulunan
  fitosteroller, koroner kalp hastalıklarında önemli bir risk faktörü olan kolesterolün azaltılmasına yardımcı olur. Karaciğer yağlanmasını azaltır. Hücre ve kas yapımında, beyin fonksiyonlarının düzenlenmesinde önemli görevleri olan vücut için gerekli aminoasitleri içerir. 
 • İçerdiği yüksek C vitamini sayesinde kırmızı kan hücrelerinin temel bileşeni olan demir emilimini artırır. Buna bağlı olarak kan akışını düzenler ve damarlardaki kolesterol plağı birikimini önler, böylece kalp krizi ve inme riski azalır.

*** Ürün fiyatı 45 TL

ÜRÜN SİTESİNE GİT

ONARIM JELİ/ Repair gel 30 ml

sedef hastalığına iyi gelen kremler
sedef hastalığına iyi gelen kremler

Temiz bitkisel ve uçucu yağların Sibirya arı propolisi, polen ve arı sütü ile etkili birleşimi yatıştırıcı etki sağlayarak güneşe, rüsgara, soğuk havaya ve böceklerin ısırıklarına maruz kalan cildin iyileşmesini teşvik eder.

Ürün içeriği:

• ayçiçeği tohumu yağı
• Hint yağı
• arı mumu
• zeytin yağı
• susam yağı

Ayçiçeği tohumu yağı, hint yağı, balmumu, zey tinyağı, susam yağı, lavanta esansiyel yağı, köknar özsuyu, köknar uçucu yağı, okaliptüs uçucu yağı, arı sütü ekstresi, horoz ibiği ekstresi, arı poleni ekstresi, bal ekstresi, biberiye yaprağı ekstresi, sandal ağacı uçucu yağı, tokoferol.

Uygulama yöntemi: özel bakıma ihtiyacı olan cilt bölgelerine az miktarlarda jeli uygulayın. Her 3-4 saatte bir tekrarlayın.

*** Ürün fiyatı 30 TL

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Yukarıdaki 3 ürünün toplam fiyatı KARGO DAHİL 110 TL.

Sipariş ve detaylı bilgi almak için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonları arayabilir, çağrı bırakabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. Ya da ürünleri doğrudan kendiniz firmanın web sitesinden satın alabilirsiniz. Ürünleri detaylı incelemek ve satın almak için bu linke tıklayın lütfen https://tr.siberianhealth.com/tr/bc/index/?ref=2401333219

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Sedef hastalığından kurtuldum , sedef hastalığına bitkisel çözüm , sedef hastalığına bitkisel ilaç , sedef hastalığında kullanılan ilaç isimleri , sedef hastalığına iyi gelen kremler .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın