Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Saç dökülmesine iyi gelen şampuanlar

Saç dökülmesine iyi gelen şampuanlar

Saç dökülmesine iyi gelen şampuanlar , aşağıda sizler için önereceğimiz ürünleri kullanmaya başladıktan çok kısa bir süre sonra saç dökülmesinin son bulacağını, iddia ediyoruz. Bir süre sonra da yeni saçların çıkmaya başladığını ve saçlarınızın gürleştiğini bizzat yaşayacaksınız. Hatta, beyaz saçlar bile normal rengine dönmeye başlayacaktır. Ürünler, bizzat tarafımızca ve dünyanın 65 ülkesinde kullanan milyonlarca kişi tarafından tecrübe edilmiştir.

Sizler için tavsiye ettiğimiz aşağıdaki ürünler, dünyanın 65 ülkesinde satışları olan Siberian Wellness firması tarafından doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmektedir. Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir. Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz. 

 

Saç dökülmesine iyi gelen şampuanlar
Saç dökülmesine iyi gelen şampuanlar

*** 3 ürün toplam 108 TL

*** Detaylı bilgi için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlardan bizi arayabilir, çağrı atabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

Saç dökülmesine iyi gelen şampuanlar

Saç derisi için losyon

Saç dökülmesine iyi gelen losyon
Saç dökülmesine iyi gelen losyon

*** Ürün fiyatı 30 TL

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Çeşitli bitkilerden üretilen bu formül saç derisini canlandırır, güçlendirir, nemlendirir ve size tamamen yenilenmiş bir saç derisi hissi verir. Saç derisi bakımı ürünü. Bu ürünün içeriğinde yer alan uçucu yağlar yatıştırıcı bir etki sağlar, bitki ekstreleri ise aşırı saç derisi pullamasının kepeklerin giderilmesini teşvik eder. Saç köklerinin üzerinde olumlu etkisi olan aktif bileşenler kompleksi saçları daha güçlü ve dayanıklı kılar. Yeni saç oluşumunu ve sağlıklı saç uzamasını teşvik eder. Tavsiye edilen kullanım: kuru saç derisine 10-15 dakika süre ile küçük miktarlarda masaj yapın. Durulamayın. En iyi sonuç akşam uygulanıp gece bırakıldığında alınır.

Besleyici Şampuan

Saç dökülmesine iyi gelen şampuanlar
Saç dökülmesine iyi gelen şampuanlar

B6 ve PP vitaminleri, dulavratotu ve zencefil ekstreleri içeren şampuan saç folikülünün normalleşmesine yardımcı olur. ENDEMIX™ kompleksi, D-panthenol ve inulin saçları nemlendirir, daha esnek bir hale getirir, doğal bir parlaklık ve ışıltı kazandırır.

*** Ürün fiyatı 38 TL

ÜRÜN SİTESİNE GİT

 

ESSENTIALS Beauty Vitamins İçeren Takviye Edici Gıda

  • Vitaminlere doygun bir beden
  • Koenzim Q10 ile yaşlanmaya karşı koruma.
  • Güzel cilt ve saç.

Kadın vücudunun genel tonunu korumak için Vitamin kompleksi günlük 12 temel vitamin ve vitamin benzeri madde dozunu içerir. Kompleksin içindeki koenzim Q10, yıkıcı oksidasyon işlemlerini nötrleştirir, diğer antioksidanların etkisini arttırır ve vücudu erken yaşlanmaya karşı korur. Taurin, cildin ve saçın görünümünü güçlendirmeye ve iyileştirmeye yardımcı olur. Hafızayı Güçlendirir. Kilo vermeyi kolaylaştırır. Kollestrolü düzenler. Kalp damar sistemini destekler.

Kullanım Şekli : Günde 1 kapsül yemekle birlikte alınmalıdır.

İçeriği: Vitamin premiks H33802 / 1 (vitamin A, D3, E, K1, B1, B2, B6, B12, C, nikotinamid, folik asit, pantotenik asit, biotin), taurin, koenzim Q10, E vitamini, D3 vitamini, folik asit.

*** Ürün fiyatı 40 TL

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Saç kepeğine ne iyi gelir

saç dökülmesine en iyi şampuan , saç dökülmesini durduran şampuanlar ,

saç dökülmesini engellemek , saç dökülmesine karşı en iyi şampuan , saç dökülmesine en iyi gelen şampuan , saç dökülmesine çözüm şampuan .

Saç dökülmesine iyi gelen şampuanlar , saç dökülmesine kesin çözüm , saç dökülmesi için şampuan , saç dökülmesine karşı şampuan .

 

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın