ga('send', 'pageview');
Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Kabızlığı gidermenin en hızlı yolu

Kabızlığı gidermenin en hızlı yolu

Kabızlığı gidermenin en hızlı yolu , kabızlığa mucizevi çözüm, uzmanlar, her beş kişiden birinde görülen kabızlığın, depresyondan kolon kanserine birçok hastalığı tetiklediğini belirtmektedirler. İnsan vücudunun 2. beyni olarak nitelendirilen bağırsakların sağlıklı bir şekilde fonksiyonlarını yerine getirebilmesinin, kişinin genel sağlığı üzerinde büyük etkisi vardır.  Kabızlık çok yaygın olmasına rağmen maalesef çoğu insan tarafından hastalık olarak görülmeyip hafife alınmaktadır. Kabızlık bir göstergedir, mutlaka nedenleri araştırılmalı ve tedavi edilmelidir. 

Kabızlığı gidermenin en hızlı yolu - kabızlığa anında çözüm yolları - kabızlığa kesin çözüm - kabızlığa anında ne iyi gelir - kabızlığa kesin çözüm - kabızlığa bitkisel kesin çözüm - kabızlığa bitkisel çözüm - kabızlığa ne iyi gelir - kabızlığa çözüm - kabıza ne iyi gelir
Kabızlığı gidermenin en hızlı yolu

Kabızlığı gidermenin en hızlı yolu 1

 • 2 adet gün kurusunun içi açılır ve her birinin içerisine 1 tatlı kaşığı elma sirkesi ve 1 tatlı kaşığı zeytinyağı konulur. 2-3 adet kebabiye (acı çehre) havanda toz haline getirilir. Cam bir bardak içerisine konan gün kurularının üzerine dökülür. Bunların üzerine 1 bardak sıcak su dökülür. Acil bir durum yoksa sabahtan akşama kadar bekletilir akşam aç karna içilir ya da akşamdan sabaha kadar bekletilip sabah aç karna içilir. Şeker hastaları bu kürü uygulamamalı, aşağıdaki kürü uygulamalıdır.
 • Şeker hastaları için: 1 kase ev yapımı yoğurt. 1 çorba kaşığı kepek. 1 tatlı kaşığı taze dövülmüş keten tohumu, 1 tatlı kaşığı taze dövülmüş çörek otu. Bunların hepsi karıştırılır, akşam yatmadan önce yenir. Bunun üzerine 1 bardak maden suyu ve 1 bardak normal su içilmelidir. Memede kistik durumu olanlar keten tohumunu kesinlikle kullanmamalıdır.
 • 1 su bardağı kaynamış su içerisine 2 adet hurma atılarak 5 dakika daha kaynatılır. Ilıyınca içilir. Bu hurma suyu sabah ve akşam olmak günde 2 kez taze olarak hazırlanarak içilmelidir.
 • 100 gr meyan kökü, 1litre su, bir tutam ebegümeci, bal ile meyan kökünün kökleri kesilerek çelik bir tencerede suya konulur. 15 dakika kaynatılarak, ağzı kapalı bir gece bekletilir. Kullanmadan önce süzülür. İçmeden 10 dakika önce içine bir tutam ebegümeci çiçeği atılarak, bal ile tatlandırılıp sabahları aç karnına içilir.

Kabızlığı gidermenin en hızlı yolu 2

 • 5 gr kiraz yaprağı, 1 bardak kaynar suya konulur. 10 dakika demlenilerek, günde 3 kez her seferinde taze hazırlanarak 1 bardak içilir.
 • Yarım litre suya 3 tatlı kaşığı çayır papatyası konulur. 8 saat bekletilir ve 1 günde tüketilir.
 • 1 bardak suya, 10 gr kuru üzüm konulur. 10 dakika kaynatılıp, günde 3 kez 1 bardak içilir.
 • 15 kadar taze gül yaprağı haşlanır, suyu tatlandırılıp içilir.
 • Gece yatmadan önce hint yağı ve portakal suyu karışımdan bir yemek kaşığı içilir.
 • 1 su bardağı kaynar su içerisine 5-6 yaprak sinameki yaprağı, birer çay kaşığı anason ve rezene havanda ezilerek konulur. 15 dakika demlenerek, aç karnına günde 1-2 su bardağı içilir.
 • Günde 1 defa aç karna, 1 tatlı kaşığı keten tohumu tozu suyla içildiğinde bağırsakları sağlıklı ve düzenli bir şekilde çalıştırmaktadır.
 • Her sabah aç karna 1 yemek kaşığı zeytinyağı içmek bağırsak sisteminin düzenli çalışmasını sağlar.

Kaynak: “İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” ve “İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözüm” kitapları (www.hezarfenyayinlari.com)

Siberian PARACLEANCE Parazit Temizleme Seti

bağırsak temizleme detoksu

 • İnsan vücudundaki Parzitlerin vücuttan atılmasına ve sonrasında bağırsak florasının yeniden düzenlenmesinde ve vücuttaki eksik eser elementlerin tamamlanmasında kullanılan bitkisel kombinasyonlardan oluşturulmuş Patentli özel bir settir.
 • Set kimyasal ürünlerden farklı olarak parazitleri vücutta öldürmez, doğrudan dışarı atılmasını sağlar.
 • Kimyasal ürünlerin oluşturduğu yan etkileri oluşturmaz.

*** Ürün fiyatı 80 TL

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Neden Siberian Wellness ürünlerini kullanmalısınız?

*Siberian Wellness firması, 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar içerisinde en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir.
* Ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay’da yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır.
* Siberian Wellness, firmasının ürünleri, doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmekte ve dünyanın 65 ülkesinde satılmaktadır.
* Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir.
* Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

hayatvesaglik.net web sitemizde yer alan bilgiler, “kaliteli ve sağlıklı yaşam” tavsiyeleri olup, doktor tedavisi yerine geçmez. Sitemizde yayımladığımız bitkisel kürler, ilaç değil, sağlıklı yaşamak ve hastalıkların tedavisinde modern tıbba destek amacı ile tavsiye niteliğinde olup, adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığı doktor tarafından tespit edildikten sonra, doktor kontrolünde uygulamalıdır.

kabızlığı ne giderir , kabızlığa iyi gelen şeyler , kabızlığa ne iyi gelir evde , kabızlığa iyi gelen bitkiler , kabızlığa ne iyi gelir bitkisel , kabızlık için ne iyi gelir , kabızlık giderici , kabızlık için bitkisel çözüm .

Kabızlığı gidermenin en hızlı yolu , kabızlığa anında çözüm yollarıkabızlığa kesin çözümkabızlığa anında ne iyi gelirkabızlığa bitkisel kesin çözümkabızlığa bitkisel çözümkabızlığa ne iyi gelirkabızlığa çözüm , kabıza ne iyi gelir .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir