Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / İnsanın dertlerini başkalarına anlatması doğru mudur?

İnsanın dertlerini başkalarına anlatması doğru mudur?

İnsanın dertlerini başkalarına anlatması doğru mudur? Çoğu insan yaşamış olduğu sıkıntıları başkalarına anlatarak rahatlayacağını, çözüm bulacağını düşünebilir. Başka insanlara sorunlarınızı anlatarak rahatlayabilir veya kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Ancak bu aslında enerjisel olarak sorununuzu daha da büyütmekten başka bir işe yaramaz. Neden mi? İşte cevabı:

İnsanın dertlerini başkalarına anlatması doğru mudur?

Başka birisinin sizin için üzülmesi, size acıması, sizi şansız görmesi aslında duruma kendi enerjisi ile katılarak durumu daha da güçlendirmesidir. Derdinizi anlatmak bir an için sizi rahatlatabilir ancak sizi dinleyen insan dikkatini ve odağını sorununuza verdiği için bu sorunu kendi enerjisi ile besleyecektir.

Ancak size duyduğu acıma hisleri de sizin acınacak durumda olduğunuz kodlamasını her ikinizde de oluşturacaktır. Bu da sorunun çözümüne değil aksine büyümesine neden olacak bir enerji frekansı oluşturacaktır. Bu nedenle sorunlarınızı başka insanlara anlatmamak veya buna mecbursanız elinizden geldiği kadar olumlu kelimelerle ifade etmek, sorunun iyileşme sürecinde olduğunu vurgulamak önemlidir.

Başıma neler geldi vah zavallı ben cümlesi yerine evet bazı sorunlar yaşadım ama şimdi iyi olmaya odaklandım ve bunu başaracağıma inanıyorum demek çok daha doğru bir ifade olacaktır. Bu şekilde sizi dinleyen kişi de enerjisiyle daha iyi olmanıza katkıda bulunacaktır ve bu şekilde sorununuzu anlatmanızın size gerçek bir faydası olacaktır. Her yaşadığımız olumsuz durum içerisinde Rabbimizin bize öğretmek istediği bir şey, bir durum vardır. Önemli olan yaşadığımız olumsuzluklardan ders çıkarıp hayatımıza ona göre yön vermektir.

Sevgiyle kalın.

Berna Özcan Demir

Kaynak: https://www.instagram.com/p/CS0xkK-iLFm/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Tavsiye yazılar

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın