Ana Sayfa / Dua / Düğümleri çözecek kıymetli salavat

Düğümleri çözecek kıymetli salavat

Düğümleri çözecek kıymetli salavat , aşağıda sizlerle paylaşacağımız salavat-ı şerife dünya ve ahiret hayatına ilişkin hacetlerimizin gerçekleşmesi için okunacak çok etkili bir salavattır. Her türlü sıkıntıdan refaha çıkmak, bolluk bereket, işlerin yoluna girerek helalinden bol kazanç elde etmek, aile huzuru, sağlık için aşağıda belirtilen sayı ve zamanlarda okunmalıdır.

Bu Salât-ı Şerife de müminlerin iki cihanda talep ettiği tüm faziletler ve hayırlar istenmiş, dünya ve âhirette kendisinden sakınılan ve kurtulmak istenilen cümle âfetler , belâlar ve azaplardan kurtuluş talep edilmiş , yine böylece dâreynde ( iki cihanda) ulaşılacak en yüce makamlara nâiliyet için dua edilmiştir ki, bu kadar az lafızla bunca mânâlara ve daha nice sırlara şâmil olması hasebiyle bu sîğa üstün olmuştur. Zaten duaların en üstünü kişinin iki cihan belâlarından afiyet istemesidir.

Düğümleri çözecek kıymetli salavat

Salavatı Miftâhu’l-Esrâr Salâtı 

“Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedin tüncîna bihi min cemî’il- ehvâli, vel âfât. Ve tekdî lenâ bihi cemî’al hâcât, ve tutahhirunâ bihi min cemî’i’s-seyyiâti ve terfe’unâ bihi a’lâ’d – deracât ve tubelliğunâ bihi aksâ’l- ğâyâti min cemî’i’l- hayrâti fi’l-hayâti ve ba’del- memâti ve alâ alihî bi âdedi ilmık.” ” 

Miftâhu’l-Esrâr Salâtın Anlamı 

“Ey Allâh ! Efendimiz Muhammed’ e Ehl-i Beytine, ( bize göre sonsuz olan ) ilmin ( bikdiklerin) adedince en mükemmel bir salât ile salât eyle ve eksiksiz bir selâm ile selâm eyle. O Rasûlüllâh (Sallâllâhu Aleyhi ve sellem) ki senin hürmetine bizi korkulardan ve belâlardan kurtarsın, onun sayesinde bizim için bütün muratları (dilekleri) yerine getiresin, onun bereketine bizi bütün kötü şeylerden arındırasın, onun vesilesiyle bizi derecelerin en üstününe yükseltesin ve yine onun bahşı hakkında bizi hayatta ve ölümden sonra tüm hayırlarla ilgili gâyelerin ( ve maksatların) en ilerisine ulaştırasın.”

Faziletleri, okunma sayısı ve zamanı

* Bir Mümin hastalıklarla , gam ve kederlerle, sıkıntılarla mübtelâ olsa, yahut hapse düşmek fakirlik, muhtaçtlık, zillet ( hakirlik) gibi maddî – mânevî dertlere dûçâr olsa veya semâvi afetlerin nüzûlüyle (başına inmesiyle ) ve yerden gelen belâların zuhûruyla sıkıntıya düşse de bunları başından kaldırmak dilese ya da bir makam ve mertebeye ulaşmak istese veya mansıbinden ( görevinden ) azledilip yeniden ayni vazifeye yahut daha âlâsına getirilmek murad etse gece gündüz “Miftahu’l – Esrâr” salâtını çok okusun. Zira böyle yaptığında merâmına ve maksadına nail olacaktır ki bu salât (-ü selâm ) ın tekrar edilmesi halinde hâcetleri revâ olacağı ( isteklerine ulaşacağı ) tecrübeyle sabittir. 

* Her kim bu salâtı farz namazların akibindeki duaların arasında 3-5 ve 7 gibi tek sayı üzere okursa duası müstecâb bir kul olup bütün hâcetleri yerine getirilir. Ayrıca bunda daha birçok sırlar vardır. 

 * Şeyhim ve senedim Muhammed Tûnusî ( kuddise sırruhû) dan işittiğim vechile ; her kim bu salâtı her gün 11 kere okursa Allâh-u Te’âlâ onu beklemediği yerden rızıklandırır da rızkı sanki gökten inip yerden bitercesine bollaşır. 

* Her kim bu salâtı her gün 41 kere okumaya devam ederse Allâh-u Te’âlâ ona yardım eder, onu destekler, onu bütün düşmanlardan ve çekemeyenlerden muhafaza eder. Ayrıca bu kişi düşmanları nazarında heybetli ve bütün mahlûkatın nazarında da çok sevimli birisi olur. 

* Bu salât-ı Şerife bütün hâcetlerin görülmesi ve tüm belâların savuşturulması için her gün 100 defa veya 313 kere okunur. 

* Bu salât-ı Şerife Allâh-u Te’ âlâ nın hazinlerinden bir kenz ve Allâh-u Te ‘ âlâ nın sırlarından bir sır olup herhangi bir önemli hâcetin ( dileğin ) husûlü için 1000 kere okunur. 

 * Bu salât-ı Şerife önemli hacetlerin husûlu ( dileklerin gerçekleşmesi ) için 4444 kere yahut 10,000 veya 12,000 kere yada cümmel ( ebced) hesabındaki adedi üzerine yani 14,950 kere okunur. Zira bu (sırlı) sayılar çok mühim ve büyük işler( in gerçekleşmesi)için çok acayip ( hârikulâde) sırlar barındırmaktadır.

HAYATINIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLERİ ŞAŞKINLIKLA İZLEYECEKSİNİZ!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit Taşının Faydaları
🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

düğümleri çözecek kıymetli salavat , düğümleri çözen salavat cübbeli ahmet hoca , cübbeli ahmet hoca düğümleri çözecek kıymetli salavat , düğümleri çözecek kıymetli salavat kitabı .

 

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın