Ana Sayfa / Zayıflama / Zayıflatan detoks suyu

Zayıflatan detoks suyu

Zayıflatan detoks suyu , bu suyu içen dal gibi eriyor! Yıllanmış göbek yağlarını alev gibi yakan karışım… Kilo vermek, bazıları için oldukça zor bir süreç olabilir. Katı diyetler, uzun süren açlıklar kilo verdirme konusunda etkili gibi gözükse de aslında durum bundan oldukça farklıdır. Sağlıklı beslenerek ve hayatınıza hareket ekleyerek fazlalıklarınızdan kurtulmanız mümkün. Bir de doğal kilo vermeyi destekleyecek besinler eklediğinizde kilo verme süreciniz hızlanabilir. Sizler için araştırdığımız bu karışım, özellikle göbek yağlarını hedef alıyor ve yağ yakımını hızlandırıyor.

Hazırlayacağınız bu karışımın iştah kapatan bir etkisi bulunduğu için aşırı yemek yemenin de önüne geçerek kilo verme sürecine destek sağlar. Ne yapıp edip bir türlü yıllanmış göbek yağlarını yok edemiyorsanız, sodalı bu tarif tam size göre. Kolayca hazırlayabileceğiniz bu içecek, yağ yakımını hızlandırmanın yanı sıra oldukça lezzetli bir tada da sahip.

Soda, kilo vermek isteyen kişiler tarafından çok sık tüketilen içecekler arasında yerini alır. Temel öğesi soda olan bu karışımın içeriğinde yer alan maddeler sayesinde ise göbek yağlarından kurtulmayı sağlayabilirsiniz.

Tarçın tüketmek, kan şekerinin dengesinde rol oynar böylece açlık krizlerini ve tatlı krizlerini engelleyerek kilo verme sürecine destek olur.

Zencefil, yağ yakımında rol oynar, karbonhidratların sindiriminde de etkilidir böylece kilo vermede etkili olur.

Limonun içeriğinde yer alan pektin isimli madde, iştah kontrolünde rol oynayarak kilo vermeye destek sağlar.

Nane; sindirim enzimlerinin uyarılmasını sağlayarak tüketilen besinlerin iyi bir biçimde emilmesinde etkili olur böylece metabolizma daha iyi ve daha hızlı çalışır. Bu sayede nane, kilo vermede rol oynar.

Zayıflatan detoks suyu

Malzemeler

  • 1 litre içme suyu
  • Yarım limon
  • Ceviz büyüklüğünde taze zencefil
  • 1 tutam taze nane
  • 2 çubuk tarçın

Hazırlanışı

1 litre suyu kaynatın ve kaynadıktan sonra ısıya dayanıklı olan cam sürahinin içerisine dökün. Daha sonra sürahinin içerisine limonu kabukları ile dilimleyerek koyun. Zencefili de küçük küçük keserek koyun. 1 tutam taze nane, 2 tane de çubuk tarçın ilave ederek demlenmesi için bekleyin. Hazırladığınız karışım ılık bir ısıya geldiği zaman içerisine 1 şişe sade maden suyu ilave edip sürahinin kapağını kapatın. Elde ettiğiniz karışım soğuduğu zaman tüketebilirsiniz.

Kullanımı

Hazırladığınız karışımı, gün içerisinde içebilirsiniz.

Kaynak: https://www.sabah.com.tr/galeri/saglik/bu-suyu-icen-dal-gibi-eriyor-yillanmis-gobek-yaglarini-alev-gibi-yakan-karisim/15

Zayıflatan detoks suyu

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın