Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Bolluk bereket, sağlık, kısmet kesesi

Bolluk bereket, sağlık, kısmet kesesi

HAYATINIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLERİ ŞAŞKINLIKLA İZLEYECEKSİNİZ!

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese“. Nasıl bir kese ki, tüm bunları yapacak diye, düşünebilirsiniz. Burada önemli olan, her şeyin Allah’ın izni ile gerçekleştiğine inanmaktır.

Evrende ki canlı cansız her şeyin enerjiden oluştuğunu ve bu enerjiyi de çevrelerine yaydıklarını, artık günümüzde bilmeyen yok gibi. Örneğin, bazı insanların yanında kendimizi huzurlu ve mutlu hissederken, bazılarının yanında canımız sıkılır, içimiz kararır, kendimizi kötü hissederiz. Bazı evlere girdiğimiz zaman da aynı şekilde içimizi bir huzursuzluk kaplarken, bazı evlerde kendimizi huzurlu hissederiz.

Tüm bunların sebebi, insanların, evlerin, içerisindeki eşyaların, negatif ya da pozitif enerjileri olmaları ve bu enerjileri çevrelerine yaymaları. Aynı şekilde, bitkilerin de kozmik enerjileri vardır ve bu enerjiyi çevrelerine yayarlar. Kur’an-ı Kerim harflerinin, ağızdan ses olarak çıkan Kur’an ayetlerinin de inanılmaz pozitif enerjileri vardır. Bu kesenin içerisinde yer alanlar: Radyonik tılsım, kurutulmuş bitkiler, tohumlar, Hz. Musa (a.s.) asasının da yapılmış olduğu ağacın cinsinden bir parça ve diğerleri…

Tüm bunlar, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel Kozmik şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Kapıda nakit ödeme sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın