Ana Sayfa / Esmaül Hüsna / Ya Rezzak Esmasının Faziletleri

Ya Rezzak Esmasının Faziletleri

Ya Rezzak Esmasının Faziletleri , Esmaül Hüsna (Allah’ın isimleri ve sıfatları), dünya ve ahiret hayatında, sonsuz mutluluğa ve huzura açılan kapının anahtarıdır. Esmaü’l Hüsna’ın insan bedeni ve ruhu üzerinde yaptığı etkiler, artık günümüzde yapılan bilimsel çalışmalar neticesinde de ispatlanmıştır. Bu bilimsel çalışmalardan birisi de, vücut enerji ve frekans dalgalarını ölçme (biyogeometri bilim dalı) konusunda icatları olan, Mısırlı Dr. İbrahim Abdülkerim tarafından yapılmıştır. Dr. Abdülkerim 3 yıl süren deney sonucunda, Esmaü’l Hüsna’yı düzenli olarak zikretmenin, insanın ruhunda ve bedeninde olumlu etkileri olduğunu, vücuttaki biyoenerjiyi arttırarak organlara enerji verdiğini, güçlendirdiğini ve birçok hastalığa şifa olduğunu tespit etmiştir.

Ya Rezzak, rızık verici, bütün mahlukatın rızkını son nefesine kadar maddi ve manevi muhtaç oldukları her şeyi veren ve bunu zat-ı ilahisine vacip kılan, insanların faydasına olmak üzere nimetlerini veren. “Hiç şüphesiz, rızık veren O, metin kuvvet sahibi olan Allah’tır.” (Zariyat Suresi, 58)

Ya Rezzak Esmasının Faziletleri
Ya Rezzak Esmasının Faziletleri

Ya Rezzak Esmasının Faziletleri

  •  Her sabah namazından sonra 308 defa “Ya Rezzak” ism-i şerifini zikredenin rızkı artar, maddi sıkıntıları sona erer.
  •  Aç karnına günde 20 defa “Ya Rezzak” ism-i şerifini okuyan kimsenin zekası artar ve zihni açılır.
  •  Hasta üzerine 100 defa “Ya Rezzak” ism-i şerifi okunursa hasta şifa bulur.
  •  “Ya Fettah Ya Rezzak” ism-i şeriflerini her gün beraber okuyana; kapalı kapılar açılır, maddi sıkıntıya uğramaz, rızkı artar.
  •  Sabah namazından evvel evin dört tarafına onar defa “Ya Rezzak” ism-i şerifi okunursa kötülüklerden ve fitnelerden emin olunur.
  •  Bu ism-i şerif Mikail (a.s.)’ ın tesbihidir. Vefki, Arabi bir ayın ilk yarısında yazıp üzerinde taşıyan ve her gün sabah namazlarından sonra veya güneş doğarken 308 kere “Ya Rezzak” ism-i şerifini okumayı adet edinen kimseye Cenab-ı Hakk hiç ümit etmediği yerlerden bol bol rızık gönderir.
  •  Şaban ayının 15. Beraat gecesi “Ya Rezzak” ism-i şerifini vefk edip üzerinde taşıyan ve her gün 308 kere bu ism-i şerifi zikir eden kimse gelecek Beraat gecesine kadar her türlü geçim zorluklarından uzak olur. Hayatı hep bollukla geçer. Tuttuğu bütün işleri hayırla ve kazançla bitirir.

HAYATINIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLERİ ŞAŞKINLIKLA İZLEYECEKSİNİZ!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 80 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT


Hematit Taşının Faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

Tavsiye Yazılar

YA REZZAH ESMASI  hayatınıza bolluk bereket, rızık celbi hastaların şifası, kapalı kapıların açılması, kötülüklerden korunmak için belirtilen sayı ve zamanlarda zikredilmeli.

Ya Rezzak Esmasının Faziletleri , Esmaül Hüsna, dünya ve ahiret hayatında, sonsuz mutluluğa ve huzura açılan kapının anahtarıdır.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.