Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Bağırsak temizleyici detoks

Bağırsak temizleyici detoks

Bağırsak temizleyici detoks , vücudun ikinci beyni, bağışıklığın kalbi: Bağırsaklardaki zehri atan detoks kürü! Bağırsaklar işlevlerini yerine getirmediklerinde çeşitli sorunlar ortaya çıkar. Vücudumuzdan atılması gereken maddeler atılamadığı zaman şişlik, kabızlık, kilo alma, yorgunluk, halsizlik hatta depresyon gibi psikolojik nedenler ortaya çıkabilmektedir. Evinizde hazırlayacağınız detoks kürleri ile bağırsaklarınızda rahatlama sağlayabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız detoks kürünü de uygulayabilirsiniz.

Kalın bağırsak bedendeki en önemli organlar arasında yer almaktadır; kadim Çin tıbbında vücudun ikinci beyni olarak geçmektedir. Eğer bağırsağınızda sorun varsa bu sorun pek çok hastalığın da temelini oluşturmaktadır.

3 günden fazla uygulamayın

Bununla birlikte şunu unutmamak gerekir ki iyi bir detoks kürü en fazla 3 gün uygulanmalıdır. Bunun fazlası bağırsakta elektrolit kaybına ve bağırsak florasında dengesizliğe yol açmaktadır. Ayrıca yağ ve kas miktarında azalma görülebilir.

Bağırsak temizleyici detoks

Malzemeler

  • 2 tatlı kaşığı yulaf ya da yulaf kepeği
  • 2 tatlı kaşığı keten tohumu
  • 1 tatlı kaşığı chia tohumu
  • 5 adet çilek ya da mevsiminde bir dilim karpuz (Mevsimine uygun sulu bir meyve olabilir)
  • 1 su bardağı alkalize su

Yapılışı

  • Tüm malzemeler blender içerisine tek tek eklenerek, içilebilecek bir kıvama gelene kadar yaklaşık 5-6 dakika karıştırılmalıdır.
  • Oda sıcaklığında ve taze olarak tüketilmelidir.
  • 3 günlük kürde günde en fazla 3 defa tüketmeye uygundur.

Kimler detoks yapabilir?

Bir sağlık sorunu olmadan fazla kiloları nedeniyle zayıflama programına girenler, zihinsel bulanıklık, irritasyon, gözaltında morluklar oluşanlar, nefesi kötü kokanlar, dili paslı olanlar, kabızlık sorunu olanlar, sık sık ishal olanlar, midesi bulananlar, cildinde yara ve aknesi bulunanlar, ağır ter kokusu olanlar, sigara kullananlar, alkol tüketenler, işi nedeniyle kimyasal malzemelerle çalışanlar, kan testleri normal çıkanlar istedikleri taktirde detoks yapabilirler.

Kimler detoks yapamaz ?

Gebeler, yüksek tansiyon hastaları, gut hastaları, kalp-sağlığı bozuk olanlar, kan şekeri düzensiz olanlar, şeker hastaları, küçük çocuklar, bedenen ağır işte çalışanlar, sağlık sorunu olan yaşlılar, düzenli ilaç almak zorunda olanlar detoks yapmamalıdırlar.

Kaynak: https://www.mynet.com/vucudun-ikinci-beyni-bagisikligin-kalbi-bagirsaklardaki-zehri-atan-detoks-kuru-110106737128?

bağırsak detoksu , bağırsak temizleyici detoks , bağırsak temizleme detoksu , bagirsak detoksu , bağırsak temizlemek için detoks , bağırsakları temizleyen detoks .

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın