Ana Sayfa / Esmaül Hüsna / Ya Muktedir Esmasının Faziletleri

Ya Muktedir Esmasının Faziletleri

Evrende, her şey enerjiden oluşur. Çekim yasası; atomları, elektronları, gezegenleri bir arada tutan evrenin temel yasalarından biridir. Dolayısıyla her şey çekim yasasına tabidir. Bu yasa, aynı frekansta olan bir şeyin, yine benzer frekansta olanla birlikte olmasıdır. Esmaların her biri taşıdıkları anlam itibariyle evrensel yasalarla paralellik içerisindedir. Esmaların yaşam süreçleriniz üzerindeki etkisi hiçbir şeyle kıyaslanamayacak kadar önemlidir.

Esmaları, Allah’ın güzel sıfatlarını zikrederseniz, kozmik alanda titreşim meydana getirerek, esmaların görevlileri olan enerji kuvveleri (ruhaniler) size ilgili konularda yardımcı olurlar. Enerji tezahürleri karşısında aklınıza gelmeyecek maddi ve manevi güzellikler yaşarsınız.

Ya Muktedir

Kudreti her kudretin üstündedir. Kudret sahibi olup aciz olmayan. Her şeye gücü yeten. Kuvvet ve kudret sahipleri üzerinde istediği gibi tasarruf eden, her mevcudu kuvvet ve kudreti altında tutan. “Onlara, dünya hayatının örneğini ver; gökten indirdiğimiz suya benzer, onunla yeryüzünün bitkileri birbirine karıştı, böylece rüzgarların savurduğu çalı-çırpı oluverdi. Allah, her şeyin üzerinde güç yetirendir.” (Kehf Suresi, 45)

Ya Muktedir Esmasının Faziletleri

  • “Ya Muktedir” ism-i şerifini zikre devam eden kimse, teşebbüs ettiği her işte başarılı olur. Hiç bir şeyden bıkmaz, usanmaz. Yaptığı işi ve sanatı kolaylıkla yapar.
  • Her gün bir bardak suya 744 defa “Ya Muktedir” ism-i şerifi okunup hastaya içirilirse, o hasta Allah’u Te’ala’nın izni ile kısa zamanda şifa bulur.
  •  5 Vakit namazın ardından “Ya Muktedir” ism-i şerifini zikre devam eden kimse her işinde başarılı olur, herkes tarafından sevilir
  • Büyük bir zulme maruz kalan kimse, gece yarısından sonra iki rekat namaz kılar ve ardından oturduğu yerde 744 defa “Ya Şedidü Ya Muktediru Ya Kaviyyu Ya Kahir” ism-i şeriflerini karanlık bir yerde okursa, ona zulmeden zalim kimse belasını bulur.
  • Unutkan olan kimse “Ya Muktedir” ism-i şerifini zikre devam ederse unutkanlığı geçer.
  • Uykudan uyanınca “Ya Muktedir” ism-i şerifini vird edinen kimsenin ruhu kuvvetlenir. Herkesin gözünde heybetli görünür. Cin, insan ve şeytan şerrinden uzak olur.

HAYATINIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLERİ ŞAŞKINLIKLA İZLEYECEKSİNİZ!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “mavi kuvars taşı bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 85 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için bu web sitesini ziyaret edin: https://www.shopier.com/6925750

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Mavi kuvars taşının faydaları

💎 Mavi kuvars, enerji dengeleyici bir taştır.
Negatif enerjileri toplar ve iyileştirir, orijinal durumuna getirir.
Korkunun ve kaygının sebep olabileceği tüm olumsuzluklara karşı birebirdir.
💎 Stresi azaltır ve yok eder.
💎 Kişiye canlılık ve cesaret verir.
💎 Sınavlar ve topluluk önünde yapılacak konuşmalar öncesinde kullanılması tavsiye edilir.
💎Aşırı enerjiyi dengeler, duyguların aşırıya kaçmasına engel olur ve dizginler.
💎 Sakin kalmanıza yardımcı olur.
💎 İletişimi ve sezgileri de kuvvetlendirir.
💎 Kişinin ruhundaki liderlik özelliğini de ön plana çıkarır.
💎 Gücü açığa çıkaran bir taştır. Kendinizde ön plana çıkarmak istediğiniz özelliğiniz için yada dileğinizin gerçekleşmesi için kullanabilirsiniz.

Corona virüsünden korunmak için neler yapılmalı başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

karaciğer yağlanmasına kesin çözüm başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/karaciger-yaglanmasina-kesin-cozum/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/
Ya Muktedir Esmasının Faziletleri , esmaların görevlileri olan enerji kuvveleri (ruhaniler) size ilgili konularda yardımcı olurlar.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir