Ana Sayfa / Zayıflama / Vücuttaki yağları yakan bitki çayı

Vücuttaki yağları yakan bitki çayı

Vücuttaki yağları yakan bitki çayı , aşağıda tarifini sizlerle paylaşacağımız bitki çayı adeta vücutta yağ bırakmıyor, bol bol ödem attırıyor. Bu şekilde kısa sürede fazla kilolarınızdan kurtularak ideal kilonuza ulaşabilir, çok daha sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. Aşırı kilolardan kurtulmanız sadece beden sağlığınız açısından değil ruh sağlığınız açısından da çok önemlidir. İdeal kilonuza ulaştığınıza ulaşmak için gayret göstermeniz, sizin kendinizi sevdiğinizin değer verdiğinizin bir göstergesidir. Siz kendinize ne kadar değer verir, kendinizi ne kadar severseniz insanlar da size o kadar değer verir, o kadar sever. Kendinize olan güveniniz artar. 

Vücuttaki yağları yakan bitki çayı

Malzemeler

✏️ 1 tatlı kaşığı hibiskus
✏️ 1 çubuk tarçın
✏️ 5 tane karanfil
✏️ 1 dilim limon

Hazırlanışı ve kullanımı

Hepsini 400 ml kaynar suda 5 dakika demliyoruz ve günde 2 bardak tüketiyoruz.

Hibiskus kabızlık, şişkinlik ve vücutta oluşan ödemlere son verip yüksek C vitamini ile yağ yakımını hızlandırır.

Not: Hamilelik ve emzirme döneminde olan kişiler,yüksek ve düşük tansiyonu olan kişiler hibiskus çayı tüketmemelidir.

Kaynak: https://www.instagram.com/p/CsyrK1Ktu30/ diyetisyenbusracaliskan

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kadim kozmik bitkilerin enerjilerinin tezahürü ile 2023 yılına siz de bolluk bereket içerisinde girmek ister misiniz? Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 200 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

yağ yakıcı bitki çayları , tok tutan ve yağ yakan bitki çayları , yağ yakıcı bitki çayları , yağ yakan bitki çayları , metabolizma hızlandırıcı yağ yakıcı bitkisel çay , yağ yakan çay , vücuttaki yağları yakan bitki çayı .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın