Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Mutluluğun sırrı nedir ?

Mutluluğun sırrı nedir ?

Mutluluğun sırrı nedir ?Herkes bolluk içerisinde, sağlıklı, mutlu bir yaşam sürmek ister. Allah (c.c) hiç kimseyi bu dünyada eziyet çeksin diye yaratmamıştır. Bu dünyada yaşadığımız bazı üzücü olaylar imtihan gereği de olsa, başımıza gelen sıkıntılı durumların çoğu kendi hatalarımızdan kaynaklanmaktadır. Mutlu olmak, bolluk bereket içerisinde bir hayat yaşamak aslında çok da zor değildir. Maalesef, bilinçsiz yetiştirilmeden kaynaklı çocukluktan itibaren mutsuz yaşamaya mahkum ediliyoruz. Aşağıda sizler için mutlu bir hayat yaşamanın kurallarını paylaşacağız.

Freud’a Göre Mutluluğun ve İyi Yaşamın 3 Tane Sırrı Vardır

1. Çalışmak

Freud diyor ki çalışırsanız alnınızın teriyle kendi paranızı kazanırsanız güzel ürünler çıkartırsanız emek verirseniz bir şeyler üretirseniz kendinizi iyi hissedersiniz ve de mutlu olursunuz.

İmam Şafii diyor ki: Yorulmak güzeldir çünkü hayatın tadı çekilen yorgunluklardadır.

Freud’da öyle diyor çalışırsanız emek verirseniz üretirseniz ve bunların sonunda da ortaya güzel şeyler çıkarsa kendinizi iyi hissedersiniz. Biz bugün biliyoruz ki ruh sağlığının en temel şartlarından biri bu “çalışmak, üretmek“.

Hz. Mevlana’nın çok güzel bir sözü var sevgili dostlar: “Bizler ekmeğimizi alnımızın terine banıp yeriz.”

2. Sevmek

Freud diyor ki sevin ve de sevilin. Hani Shakespeare’in şahane bir sözü var ya: sevmeye başlarsanız yaşamaya başladığınızı hissedersiniz ve de nefes alıp vermeye.

Evet sevmek aslında üzerinde çok da fazla durulacak bir şey değil, ne olduğu çok açık ve net: Sevmek ve sevilmek. Geçelim üçüncü şarta.

3. Gülmek

Gülümsemek beynimizin ödül mekanizmalarını çalıştırır. Zevk veren en güçlü uyarıcılardan biri olan çikolata bile bununla yarışamaz.

O zaman gülümseme beynimizin verdiği tepkilere göre spor yapmakla aynı etkileri uyandırmaktadır. Kısacası beynimiz iyi hissettiğinde bize gülümsememizi söyler, gülümsediğimizde biz de beynimize iyi hissettiğimizi söyleriz ve bu döngü böyle devam eder.

Yukarıdakilere ilave olarak göre mutluluğun sırları

 İlahi Kanunlara Uygun Yaşamak

Dünya ve ahiret hayatında saadet için mutlaka Allah’ın emir ve yasaklarına uygun yaşamalıyız. Aksi durumda bu dünyada oyalanıp dururuz, ne kadar maddi zenginliğiniz de olsa gerçek anlamda mutluluğu huzuru yakalayamazsınız.

Başkalarının Haklarını İhlal Etmemek

Kendi çıkarlarımız için kesinlikle hiç kimseye haksızlık yapmamaya, eziyet etmemeye özen göstermeliyiz.

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit Taşının Faydaları 

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın