Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Para yağdıran dua

Para yağdıran dua

Para yağdıran dua , “Vermek İstemeseydi, İstemeyi Vermezdi” İnsanoğlunun hayatında, en çok neyin yeri var derseniz, size tek bir kelimeyle cevap verebilirim: “Dua.” Dua: Seslenmek, çağırmak, Allah’a yalvarmak, O’ndan dilekte bulunmak, O’na yakarmaktır. Dua, insanda fıtri bir olgudur. Dua, kulluğun ruhudur; temiz ve samimi bir imanın neticesidir. Çünkü, dua dan sonra, dua eden insan, duasıyla: Bütün kainata hükmeden, en küçük işlerini ve en gizli arzularını bilen, sesini duyan, her haline aşina, her hareketinden haberdar olan birisinin var olduğunu gösterir. Ve anlar ki, bütün varlıkların seslerini işiten, onlara merhamet eden, dertlerine derman yetiştiren, her şeye erişen, yetişen O’nun kudret elidir.

Dua ile Allah’a dayanan kişi, bütün olayların arkasındaki gerçek tasarruf sahibinin Allah (c.c.) olduğunu bilir. Çünkü o bilir ki, bu alemde tesadüf yoktur. Her olayın bir hikmeti, bir sebebi vardır. Bu nedenle, Allah (c.c.) Kur’an-ı Kerim’de buyuruyor ki: “Bazen hoşunuza gitmeyen bir şey hakkınızda hayırlı olabilir, buna karşılık hoşunuza giden bir şey de, hakkınızda kötü olabilir. Allah bilir, fakat siz bilmezsiniz.” (Bakara 216.) Bu hakikati
bilmeyen insan, olayları değerlendirirken hata yapar, haddi aşar ve karamsar bir hayat sürdürerek ruh sağlığını bozar.

Halbuki, dualı insan, Allah’ın himayesine girmiş, ona güvenmiş ve ona dayanmış olur. Bu nedenle, Allah’tan korktuğu için, Allah’tan başka hiçbir şeyden, hiçbir kimseden korkmaz, zira o bilir ki, Allah’ın izni olmadan daldan bir yaprak dahi yere düşmez.

Para Yağdıran Dua Okunuşu

”Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Fettahu, Ya Vehhab, İfteh Li Kulubi Verzukni Bi La Te’ab. ”

Para Yağdıran Dua Okuma Zamanı ve Adedi

Yukarı da yazılan duayı akşam namazından sonra 21 gün boyunca günde 70 kere okumalısınız.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Not: Hematit taşının faydaları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/hematit-tasinin-faydalari/

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

para yağdıran esma , para yağdiran cebinizi para dolduran dua , para yagdiran mucize dua , para yağdıran dua göster , para yağdiran dua denenmiş .

para yağdiran dua denenmiş , para yağdıran dua , yağmur gibi para yağdiran dua , yağmur gibi para yağdiran dua hemen para getiren dua , para yağdıran zikir .

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın