Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Şiddetli kabızlık sorununa çözüm

Şiddetli kabızlık sorununa çözüm

Şiddetli kabızlık sorununa çözüm . Şiddetli kabızlık sorunu çekiyorsanız imdadınıza harika bir tarif yetişecek. Yoğurdun 1 içine 1 çorba kaşığı ekleyip yenirse sabaha hiç bir şey kalmıyor! Kabızlık, bağırsak hareketlerinde yavaşlama sonucu oluşan ve sık görülen bir sorundur. Her gün dışkıya çıkılamaması kabızlık sorununuzun olduğunu gösterir. Kabızlık, ruhsal ve bedensel olarak birçok hastalığı tetikler. Yapmanız gereken beslenme alışkanlığınızı, yaşam tarzınızı değiştirerek kalıcı olarak kabızlık sorununuzu acilen gidermek olmalıdır.

Şiddetli kabızlık sorununa çözüm

Yoğurdun içerisine zeytinyağı ekleyip tüketince vücuda sağladığı inanılmaz. Türk mutfağının iki mucize besini zeytinyağı ve yoğurtla ilgili bu mucizeyi öğrenin. Yoğurt ve zeytinyağı kürü meğer kabızlık sorununa çare oluyor.

Malzemeler

  • 3 yemek kaşığı ev yoğurdu
  • 3 çay kaşığı çörekotu
  • 1 yemek kaşığı zeytinyağı

Hazırlanışı

  • İlk olarak 3 çay kaşığı çörekotu havanda dövülerek ezilir. Burada çörekotunu ezmek şart değildir zira ezmeden de yapabilirsiniz ancak ezildiği takdirde daha hızlı verim alacağınız da kesindir.
  • Sonrasında ayrı bir kaba 3 yemek kaşığı yoğurdu alın. Ardından havanda ezdiğiniz çörekotu ve zeytinyağını da ekleyerek bir kaşık yardımıyla iyice karıştırın.

Kullanımı

Elde edilen karışımı her öğünden 20 dakika önce kadar tüketerek kabızlığın önüne geçebilirsiniz. Bu karışımı tükettikten sonra üzerine 1 bardak su içmeniz gerekmektedir. Bu karışımı yaklaşık 15 gün kadar düzenli olarak uygulayabilirsiniz. Ancak 15 günün ardından en az 15 gün kadar ara vermeniz gerekmektedir. 15 günlük bekleme süresinin ardından yine 15 gün kadar uygulayabilirsiniz.

Kaynak: https://www.instagram.com/p/CnjPiZKNMil/ Dr. Berk Topuz

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Şiddetli kabızlık sorununa çözüm , kabızlık acilen nasıl giderilir , kabızlık acilen nasıl giderilir kadınlar kulübü , kabızlık için bitkisel çözüm , kabızlığa bitkisel çözüm , bitkisel kabızlık ilacı , kabızlık doğal tedavi .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın