Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Bu insanlarla asla evlenmeyin

Bu insanlarla asla evlenmeyin

Bu insanlarla asla evlenmeyin , Her ne kadar sevgi çok önemli bir faktör olsa da, evleneceğimiz insandaki bazı özellikler hayatımızın geri kalanını mahvedebilir veya ülkedeki boşanma oranlarını yukarı çekebilir. Bu sebeple tercih yaparken bazı özellikler aramasak bile hangi özelliklerin olmaması gerektiği konusunda hem fikir olabiliriz diye düşünüyoruz. Bu içeriğimizde özellikle hayatınızı çekilmez hale getirebilecek ve tahammül edilmemesi gereken davranışlardan bahsedeceğiz. Yanlış anlaşılmasın, amacımız kimseyi yargılamak ya da birlikteliğine gölge düşürmek değil. Tek dileğimiz farklı bir bakış açısı kazandırmak ve mutlu bir hayat sürmenize az da olsa bir katkıda bulunmak.

Bu insanlarla asla evlenmeyin

Dar görüşlüyse

Kitap okumayan, kendisini geliştirmemiş ve basmakalıp yargılarından kurtulamamış insanlar ile uzun ve mutlu bir hayat sürmek neredeyse imkansızdır. Çünkü insan denilen varlık sürekli değişim ve gelişim içindedir. Bu da demektir ki yaşadığı dünyanın koşullarına göre değişmeyen bir insan geçmişten kopmak istemezken bir yandan sizi de yanında sürükleyecek ve zor zamanlar yaşatacaktır. Daha da kötüsü içinde olduğu bu durumun farkında bile olmayacaktır.

Sizi değersiz hissettiriyorsa

İlişkiler karşılıklı güven ve ortak değerler üzerine kurulmalıdır. Eğer sıklıkla sizin fikrinize değer verilmediğini ve yalnız kaldığınızı hissediyorsanız, sizinle vakit geçirmek için fırsatlar yaratmıyorsa, bu ilişkide bir sorun var demektir. Unutmayın herkesin vakti vardır ancak öncelik sırası farklıdır. Ayrıca, sizin değer verdiğiniz kişilere, durumlara karşı duyarsız olan bencil kişilerden de uzak durmalısınız.

Verdiği sözleri tutmuyorsa

Dürüstlük bir insanda olması gereken en değerli özelliktir. Bir kez bile yalanını yakaladığınız kişiden inanın size hayır gelmez. Her gün her şeyin daha farklı olacağına dair farklı sözler duyuyorsunuz ancak hareketler her zaman aynı mı? Ne yazık ki hayatınızı paylaşmaya çalıştığınız insan size sizin ona verdiğiniz değeri sizden esirgiyor ve geçiştiriliyorsunuz demektir. Yalan söyleyen, tutarsız kişiler ile yapacağınız evlilik bir süre sonra kabusa döner.

Her zaman haklıysa

İnsan olmanın en doğal sonucu hata yapmaktır. Hata yapmazsak ve ders çıkartmazsak asla yeni şeyler öğrenemeyiz. Yeni şeyler öğrenmenin ilk şartı da hata yaptığınızı kabul edip, hatanın nereden kaynaklandığını sorgulamaktan geçer. Eğer evlenmeyi planladığınız insan kendi hatalarını asla sorgulamıyor ve suçlu olarak her zaman başkaları ya da sizseniz, bu işte gerçekten büyük bir yanlışlık var demektir.

Tartışmaları bitiren taraf her zaman sizseniz

Her ilişkide irili ufaklı, bazen de büyük ölçüde kavgalar yaşanabilir. İlla bir hatalı tarafın olması da zorunlu değildir, insanlar bazı konularda farklı düşünebilir. Bazen bu kavgalar sadece basit anlaşmazlıklardan çıkar ve düzgün yönetilmediğinde büyür. Herhangi bir hatanız olmasa bile her seferinde büyümemesi için tartışmayı siz sonlandırıyorsanız ve karşı taraf her zaman kendinden fazla eminse, her zaman kendisinin haklı olduğunu düşünüyorsa bu kişiden koşarak uzaklaşmalısınız. Unutmayın özür dilemek hatalı olduğunu değil, karşı tarafın sizin için değerli olduğunu gösterir.

Sorumluluklarının bilincinde değilse

Kadın ya da erkek fark etmez herkes sorumluluklarının bilincinde olmalı. Evlendikten sonra nasıl olsa değiştiririm düşüncesi çok yanlıştır, inanın ki değişmez. Örneğin, iş bulamıyorum bahanesiyle çalışmayan bir erkek evlendikten sonra hiç çalışmaz.  

Ailenize değer vermeyen

Benimle evleniyor ailem ile değil düşüncesi de yanlıştır. Aklı başında bir insan evleneceği kişinin ailesine de değer vermeli, beğenmediği huyları bile olsa ilişkilerini sürdürmeyi becerebilmelidir.

Hayvan sevmiyorsa

Tabi ki hayvanlara alerjisi olduğu için veya küçük yaşta saldırıya uğradığı için travması olan insanlardan bahsetmiyoruz. Hayvanlardan korkabilirsiniz ama bu onlara zarar vermek ya da nefret etmek ile aynı şey değildir. Hayvan sevgisi başlı başına karşılıksız bir sevgidir. Yani karşınızdaki hayvanın sizi sevmesini ve size aynı davranmasını beklemeden elinizde avcunuzda ne varsa paylaşmak ve sadece bundan mutlu olabilmektir. Eğer bir insan bundan yoksunsa, insan ilişkilerini ne yazık ki fayda üzerine kurmaya alışmış ve kurduğu her ilişkide bir beklenti içinde olacaktır ve zaman içerisinde karşısındaki insanı yıpratacaktır.

Kaynak: https://saglikpaylasimlari.com/asla-bu-insanla-evlenmeyin/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bağışıklık Sistemini Güçlendiren, Yorgunluk ve Grip Savar MÜTHİŞ BİR ÜRÜN

SIBERIAN NOVAMIN TAKVİYE EDİCİ GIDA VE VİTAMİN KOMPLEKSİ

 

65 ülkede ürünleri satılan, dünyaca ünlü, SIBERIAN WELLNESS firmasından MUCİZEVİ bir ürün.
Ürün 23 yıllık klinik araştırmalar sonucunda Rus bilim adamı Vladimir Nikolaevich tarafından geliştirilmiştir.
2015 yılında ürün Profesör T. S. Morozkina tarafından tekrar güncellenmiştir.
🌍 Tüm vücutta şekli değişmiş bozulmuş hücreleri onarır ve yoğun A, E, C vitaminleri içerir.
🌍 Bağışıklık sistemini güçlendirir.
🌍 Kronik yorgunluğa iyi gelir.
🌍 Grip ve soğuk algınlığına karşı vücut direncini arttırır, hastalık durumunda hızlı iyileşme sağlar.
🌍 Enfeksiyonların vücuda girmesini engeller.
🌍 Güçlü antioksidan özelliği ile kanserden korur, yaşlanmayı önler.
🌍 Mide ve onikiparmak bağırsağı ülserinin önlenmesinde etkilidir.
🌍 Kalp sağlığını korur.
🌍 Sporcuların kaslarını daha iyi performans sunması için uyarır.
🌍 Nörolojik rahatsızlıkları olanlara rahatlatıcı etki yapar.
🌍 Göz ve merkezi sinir sisteminin fonksiyonlarının destekler.
🌍 Sindirimi destekler.
🌍 Kaslarda hücre hasarlarını onarır.
🌍 Egzersiz esnasında yağ yakımı arttırarak zayıflamayı hızlandırır.
🌍 Kemoterapi görmüş hastalarda bağışıklık çöker, karaciğer zarar görür, Novomin ise böyle durumlarda tam destek sağlar.
🌍 Su – tuz dengesini sağlar.
*** Ürün fiyatı 75 TL.
*** Detaylı bilgi için 0212 284 19 41-0532 547 99 57nolu telefonlardan bizi arayabilir, çağrı atabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

Neden Siberian Wellness ürünlerini kullanmalısınız?

*Siberian Wellness firması, 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar içerisinde en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir.
* Ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay’da yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır.
* Siberian Wellness, firmasının ürünleri, doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmekte ve dünyanın 65 ülkesinde satılmaktadır.
* Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir.
* Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Bu insanlarla asla evlenmeyin , başlıklı yazımız umarız evlilik öncesi size yardımcı olur.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın