Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Cildi güzelleştiren vitamin hapları

Cildi güzelleştiren vitamin hapları

Cildi güzelleştiren vitamin hapları , günümüzde maalesef aldığımız gıdaların bir çoğu sağlıklı değil. Yediğimiz sebzeler, meyveler organik değil, aşırı derecede tarım ilacı kullanılıyor. Aynı şekilde içtiğimiz içecekler ve sular da sağlıklı değil. Bu nedenle, vücudumuzun ihtiyacı olan vitaminleri takviye gıdalar kullanarak sağlamalıyız. Diğer taraftan, tek tip gıdanın tüketildiği diyetler ya da yanlış beslenme alışkanlıkları vücutta vitamin ve mineral eksikliğine neden oluyor. Cildin sağlıklı ve canlı olabilmesi için antioksidan etkisi olan vitaminlerle çinko ve selenyum gibi minerallerin yeteri miktarda alınması gerekiyor.

İşte cildimiz için çok önemli olan bazı mineral ve vitaminler:

 • A vitamini cildin kolajen üretimini artırır, elastikiyetini yeniden kazanmasına yardımcı olur. Güneş lekelerinin giderilmesini sağlar. 
 • C vitamini cildin yapısını koruyan kolajen üretimini artırır. Yaşlılık lekelerinin rengini dağıtır.
 • E vitamini, cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korur, kırışıklık oluşumunu önler, kırışıklıkları giderir.
 • Cilde ihtiyacı olan nemi tutma yeteneğini B3 vitamini verir. B9 vitamini ise hücre yenileyicidir.
 • Çinko, epitel hücre denilen cildin katmanlarını oluşturan dokularda depolanan çinko, hücre yenilenmesi için gereken çok önemli bir madde. Sivilce oluşumunu azaltıyor, yara ve yanıkların iyileşmesinde önemli rol oynuyor. Çinko eksikliği, tırnaklarda beyaz noktalanmalara, saçlarda dökülmelere neden olabiliyor.

Not: Aşağıdaki sizler için tavsiye ettiğimiz ürünler bizzat tarafımızca denenmiş ve çok olumlu neticeler alınmıştır.

Cildi güzelleştiren vitamin hapları

Siberian Wellness ESSENTIALS Beauty Vitamins /Multivitamin ve Koenzim Q10 İçeren Takviye Edici Gıda

Cildi güzelleştiren vitamin hapları
Cildi güzelleştiren vitamin hapları

Beauty Vitamins Ürün Fiyatı 40 TL

 • Vitaminlere doygun bir beden
 • Koenzim QIO ile yaşlanmaya karşı koruma.
 • Güzel cilt ve saç.
 • Kadın vücudunun genel tonunu korumak için vitamin kompleksi günlük 12 temel vitamin ve vitamin
  benzeri madde dozunu içerir.
 • Kompleksin içindeki koenzim Q10, yıkıcı oksidasyon işlemlerini nötrleştirir, diğer antioksidanların etkisini arttırır ve vücudu erken yaşlanmaya karşı korur.
 • Taurin, cildin ve saçın görünümünü güçlendirmeye ve iyileştirmeye yardımcı olur. Hafızayı Güçlendirir. Kilo vermeyi kolaylaştırır. Kolestrolü düzenler. Kalp damar sistemini destekler.

Vitamin Karışımı (Maltodekstrin, L-askorbik asit (Vitamin C), Nikotinamid (Vitamin B3), DL-alfa-tokoferil asetat (Vitamin E), D-pantotenat kalsiyum (Vitamin B5), Pridoksin hidroklorür (Vitamin B6), Riboflavin (Vitamin B2), Tiamin hidroklorür (Vitamin B1), Retinil asetat (Vitamin A), Pteroilmonoglutamik asit (Folik asit), D-biotin (Biotin), Fillokuinon (Vitamin K), Siyanokobalamin (Vitamin B12), Kolekalsiferol (Vitamin D)), Taurin (Aktif taurin), hidroksipropil metil selüloz kapsül, Ubidekarenon (Koenzim Q10), DL-alfa-tokoferil asetat (Vitamin E), Kolekalsiferol (Vitamin D), Pteroilmonoglutamik asit (Folik asit) Kullanım şekli : Günde 1 kapsül yemekle birlikte alınmalıdır.

Beauty Vitamins Ürün Fiyatı 40 TL

Sipariş için tel 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 ya da doğrudan kendiniz üye olup firmanın web sitesinden satın alabilirsiniz Satın almak için bu linke tıklayın lütfen https://tr.siberianhealth.com/tr/bc/index/?ref=2401333219

ELEMVITALS ZINC (Zn)- Çinko,vitamin C ve bakır içeren takviye edici gıda

Cildi güzelleştiren vitamin hapları
Cildi güzelleştiren vitamin hapları

Ürün Fiyatı 61 TL

Aserola meyvesi kuru ekstresi (doğal olarak vitamin C içerir), ekinazeya toprak üstü kuru ekstresi, dulavratotu kökü kuru ekstresi, kuşburnu meyvesi kuru ekstresi (doğal olarak vitamin C içerir), hidroksipropil metil selüloz kapsül, çinko laktat (çinko), çinko sitrat (çinko), bakır sitrat (bakır)

Kullanım şekli : Yetişkinler günde 1 kapsül yemeklerle veya su ile almalıdır.
Çinko, vücudumuzda kas-iskelet sisteminin büyümesi ve gelişmesi, kan dolaşımının restorasyonu ve endokrin hastalıklarda derinin yenilenmesi için gereklidir. Günde yaklaşık 15 mg. çinkoya ihtiyacımız vardır. Günlük gerekli miktarda çinkoyu gıda ile doldurmak çok zordur. Ek olarak, alkol ve kafein tüketimi vücuttan çinkoyu uzaklaştırır ve kalsiyum bakımından zengin diyet emilimini azaltır.

Faydaları

Soğuk algınlığı, grip ve bağışıklığın azalması durumunda, vücudun ek çinko kaynağına ihtiyacı vardır. Vücut tarafından çinko ve bakır mikro elementlerin asimilasyonu için en uygun form sitrik ve laktik asitlerin tuzları formundaki organik bileşiklerdir. Sitratlar ve laktatlar hücrelerdeki en iyi iletkenlerdir. Böylece, vücuda girerken, çinko çeşitli anahtar işlevleri yerine getirir.

Serbest radikal oluşumunu engeller. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Retina sağlığını korur, katarakt oluşumunu önler, saç ve tırnak sağlığını korur. Saç ve tırnakları güçlendirir. Çinko eksikliği akneye sebep olabilir. Hücre gençleştirme sürecini uyarır. Büyüme hormonu, insülin benzeri büyüme faktörü ve testosteronun sentezini uyarır.

Kemik gelişiminde boy uzamasında etkilidir.

Prostat bezinin durumunu normalleştirir ve spermatozoanın aktivitesini uyarır. Üreme sağlığını korur. İştah için koku, tat süreçlerinden sorumludur, beyindeki koku ve tat sensörlerini uyarır. Kolesterolü düşürür. Kadınlarda regl sorunlarına engel olur.

Vücut proteinlerinin sentezinde önemli bir rol oynadığından yara iyileşmesinde rol oynar.

“Organik çinko ile Elemvital” kompleksi şunları içerir:

Ekinezya özü, solunum ve idrar yollarının grip, soğuk algınlığı ve tekrarlayan (tekrarlayan) bulaşıcı ve enflamatuar hastalıklarına karşı korur.Acerola özütü, belirgin bir antioksidan etkiye sahiptir, erkek üreme sistemini güçlendirir.
Dulavratotu kökü ekstresi kanın temizlenmesine yardımcı olur (kandaki serbest amonyağı ve diğer toksinleri ve idrardaki salgıları bağlar), idrar söktürücü, terletici, iltihap önleyici özelliklerin yanı sıra diüretik, kolinerjik, bakterisidal etki gösterir.
Kuşburnu ekstresi tonik bir etkiye ve immünostimüle edici bir etkiye sahiptir, doku yenilenmesini arttırır, vasküler geçirgenliği azaltır, karbonhidrat ve mineral metabolizmasında yer alır, antienflamatuar özelliklere sahiptir.
Bakır sitrat, kan basıncını korur, kolesterol ve glukoz alışverişinde rol oynar ve en önemlisi, çinkonun
vücutta biyo yararlanımını arttırır.

Ürün Fiyatı 61 TL

Sipariş için tel 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 ya da doğrudan kendiniz üye olup firmanın web sitesinden satın alabilirsiniz Satın almak için bu linke tıklayın lütfen https://tr.siberianhealth.com/tr/bc/index/?ref=2401333219

Beslenmenizde bu yiyeceklere öncelik verin

 • Günde 2-3 ceviz ya da 5-10 badem tüketmelisiniz. Badem ve ceviz, çinko ve omega 3 açısından zengin. Ayrıca cilt temizleyici özellikleri bulunuyor.
 • Her gün elma yemelisiniz. Elma E ve B 3 vitamini açısından zengindir.
 • Portakal ve mandalin gibi turunçgiller, tüm damar sağlığını koruduğu gibi cilt yüzeyindeki damarlarda da etkili.
 • Ekmek seçerken, tam tahıllı olanlarını tercih edin. Tam tahıllılar, B grubu vitaminler açısından zengindir.
 • Yoğurt, önemli bir kalsiyum kaynağı olduğu gibi, cildi de parlaklaştırır.
 • Ispanak, brokoli ve kereviz antioksidan özelliğinden dolayı beslenmemizde bulundurulmalı.
 • Zeytinyağı, ciltteki kırışık ve yaşlanma etkilerini azaltır.

Not: Halsizlik ve yorgunluk nasıl geçer başlıklı yazımızı da mutlaka okumalısınız. https://www.hayatvesaglik.net/halsizlik-ve-yorgunluk-nasil-gecer/

cilt güzelliği için beslenme , güzel bir yüz için yapılması gerekenler , yüz güzelliği için yapılması gerekenler , cilt yenileyici haplar .

Cildi güzelleştiren vitamin hapları , cildi güzelleştiren haplar , cilt gençleştiren vitamin hapları , cilt güzelliği için , cilt güzelliği için vitamin . cilt için vitamin takviyesi , yüz güzelliği için yapılması gerekenler .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın