Ana Sayfa / Spiritüel Yaşam / Para enerjini aktif et

Para enerjini aktif et

Para enerjini aktif et , hayatı kuralları vardır, bazılarının zannettiği gibi yaşadıklarımız, başımıza gelen olaylar tesadüf değildir. Evrenin kurallarına uygun bir yaşam tarzı benimserseniz, evlerinizi, işyerlerinin, eşyalarınızı, kıyafetlerinizi kuralına uygun, seçer, kullanır ve düzenlerseniz, bolluğu, bereketi, parayı, sağlığı, huzuru kolayca hayatınıza çekersiniz. Para enerjisini aktive etmek için yapmamız gerekenleri bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Para enerjini aktif et

Sakral çakranın olduğu bölge aktif olmalı

Para 2. manyetik alanın (2. çakra-sakral çakra) konusu. Sakral çakra göbek deliğimizin 2 cm kadar aşağısında yer alır. Bolluk, üreticilik, yapıcılık, ilham, duygusal denge, cinsellik,  zevk, haz ve sevinç duygularıyla ilgilidir. Sakral çakranın rengi turuncu. Sezeryan doğum yapan bayanlar ya da göbek deliğinin altında belirtilen bu bölgede ameliyat dikişi olanlar, bu bölgede his olmasına özen göstermeli. Eğer, his yoksa bu bölgeyi elinizle masaj yaparak ya da sülük koyarak aktif hale getirmelisiniz. Enerjinin bedende döngüsü önemlidir. Bu bölgenin aktif olması gerekiyor ki para üretimimiz artsın.

Kadına saygı duymayan para üretemez

Para dişil bir enerjidir. Annesine saygı duymayan bir erkek karısına saygı duyamıyor. Karısına saygı duyamayan bir erkek de para üretemiyor. Paranın oluşturulması dişil enerji yani kadınlar tarafından olur. Ama paranın kazanılması eril enerji dediğimiz harekete geçme enerjisi ile olmaktadır. 

Cüzdanınız önemli

Cüzdanınız keyifli olmalı. Sahte olmasın, eğer, üzerinde bir marka varsa ve gerçek değilse markayı sökün. Korsan bir ürün kullanıyor gibi olursunuz ve bu durumda para enerjisi pek kolay aktif olmaz. Atatürk resimleri mutlaka üst üste gelsin. Cüzdanınız derli toplu olsun.

En önemlisi cüzdanınızın içinde fatura, fiş olmasın. Fiş ve faturalar geçmiş zaman harcamaları olduğu için para değil paranın çıkış şeklini temsil eder.

Cüzdanınıza kendi fotoğrafınızı koyabilirsiniz. Çünkü, kimin fotoğrafını koyarsanız para ona harcanır.

Koli bantı ile 9 kat sarılmış dualar koyabilirsiniz. 

Mutfağınız önemli

Evinizde paranın geldiği yer olan mutfağınız derli, toplu, temiz olmalı. Lavaboda ya da tezgahta kirli bulaşık olmamalı. Çöplerinizi mutlaka her gün dışarı çıkarıp çöpe atmalısınız. Lavabonuz tıkalı olmamalı, temiz olmalı. Mutfakta çalışmayan elektronik cihaz, işe yaramayan kap olmamalı varsa atın, evinizde saklamayın. Yanmayan lamba, damlatan çeşme olmamalı. Tüm bunlar enerjinin döngüsünü olumsuz etkiler.

Banyo ve tuvaletler

Paranın çıkış yeri olan banyo ve tuvaletler çok temiz olmalı. Su damlatan, bozuk çeşmeler olmamalı. Boşa akan su farkında olmadan boşa harcadığınız para anlamına geliyor. Banyonuzdaki çöp kutusunu da her gün boşaltmalısınız. Çöp kutusunun içi temiz olmalı. 

Evin güneydoğu köşesi

Evin güneydoğu köşesi kıble yönüdür. Bu bölge bolluk, bereket, zenginlik, talih, şans bölgesidir. Evinizde o bölge kapalı ise yani balkonda kombi olabilir, gardolap olabilir, bu durumda o bölgede enerji dönmez. Para ile ilgili, şans ile ilgili sıkıntı yaşama olasılığınız artar. Evlerinizdeki kıble yönünün pırıl pırıl, keyifli olması gerekir. Bu bölgeye canlı, büyüyen bir çiçek, para çiçeği koyabilirsiniz, saksı içerisine farklı ülkenin madeni paralarını koyabilirsiniz. Ayrıca, dualar da koyabilirsiniz. 

Borçlarınızı ödeyin

Borcunuz varsa ve bilinçli ödemiyorsanız, para oluşumunda engel oluşturursunuz. Borcunuz varken para enerjisini çalıştırmak çok kolay olmuyor. Bir an evvel borçlarınızı bitirmeye çalışın, taksitlendirin. 

Paylaşırsan çoğalır

Para öyle bir enerjidir ki, paylaşırsan çoğalır. Kabın hep dolması için onu boşaltmak gerekir. Parayı varken değil, yokken paylaşmak değerli. İslam dininde paylaşım konusu sadaka, fitre ile özendirilmiş, zekat ile farz kılınmıştır. Bu dini vazifeleri yapmakla birlikte ihtiyacı olan kişilere her zaman yardımda bulunmak ile paramız azalmaz çoğalır.

Paraya dokunmak lazım

Para kirlidir kavramını bilinçaltımızdan silmeliyiz. Ayrıca, kredi kartı kullanımını bırakıp harcamalarımızda nakit para kullanmalıyız. Ayrıca, kredi kartı size ihtiyacınız olmayan şeylere gereksiz harcamanıza neden olur. 

Kendiniz için harcayacağınız para ayırın

Ev, çoluk çocuk, kira vs zaruri harcamaların yanı sıra kendiniz için harcayacağınız bir miktar para ayırın. Ama bu para gereksiz kıyafet vs şeyler için harcamayı. Kendinize kitap alabilir, gezilere katılabilir, cilt bakımı yaptırabilir, eğitime katılabilirsiniz. Kendinizi değerli hissettirecek şeyler için harcamalısınız. 

Gardolaplarınızı doldurmayın

Bir sezon giymediğiniz kıyafetlerinizi ihtiyacı olana verin. Enerji hareket ister dolu gardolaplar enerji hareketini bloklar, para gelişine engel olur. Enerji hareketi sever. 

Atalardan gelen karmayı temizleyin 

“Dede erik çaldı torunun dişi kamaştı” atasözü bunu çok güzel açıklar. Atalarımız içerisinde hak yeme, sahtekarlık, vs varsa bu para enerjimizi bloke edebilir. Atalardan aktarım var bunların temizlenmesi gerekir ama kişinin kendisine verilmiş bir idrak var, farkındalık var, ayrı bir ruh var. İnsan her ne yapıyorsa, başına her ne geliyorsa, kendi eliyle, diliyle yapar. Örneğin, babanız öldü 100.000 TL miras kaldı. Ama biliyorsunuz ki babanızın bir başkasına 10.000 TL borcu var. Eğer, siz babadan bu 100.000 TL mirası alır, tümünü yer, 10.000 TL babanızın borcunu ödemezseniz, otomatik olarak atalardan gelen hak yeme, vs olumsuz davranışları siz de uygulamış olursunuz. Eğer, siz babanızın kime borcu var, araştırıp öderseniz, genetik kod çözülmüş olur. Atalardan gelen olumsuz karmalar  size aktarılmamış olur. Atalardan gelen bir günah aktarımını siz kesmiş olursunuz. Bu farkındalık ile, bilinç ile atalardan gelen düğümü çözmüş olursunuz. 

Kaynak: Çağla Yüksel https://www.youtube.com/watch?v=C7QsXikVtsk

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Bağışıklık Sistemini Güçlendiren, Yorgunluk ve Grip Savar MÜTHİŞ BİR ÜRÜN

SIBERIAN NOVAMIN TAKVİYE EDİCİ GIDA VE VİTAMİN KOMPLEKSİ

 

65 ülkede ürünleri satılan, dünyaca ünlü, SIBERIAN WELLNESS firmasından MUCİZEVİ bir ürün.
Ürün 23 yıllık klinik araştırmalar sonucunda Rus bilim adamı Vladimir Nikolaevich tarafından geliştirilmiştir.
2015 yılında ürün Profesör T. S. Morozkina tarafından tekrar güncellenmiştir.
🌍 Tüm vücutta şekli değişmiş bozulmuş hücreleri onarır ve yoğun A, E, C vitaminleri içerir.
🌍 Bağışıklık sistemini güçlendirir.
🌍 Kronik yorgunluğa iyi gelir.
🌍 Grip ve soğuk algınlığına karşı vücut direncini arttırır, hastalık durumunda hızlı iyileşme sağlar.
🌍 Enfeksiyonların vücuda girmesini engeller.
🌍 Güçlü antioksidan özelliği ile kanserden korur, yaşlanmayı önler.
🌍 Mide ve onikiparmak bağırsağı ülserinin önlenmesinde etkilidir.
🌍 Kalp sağlığını korur.
🌍 Sporcuların kaslarını daha iyi performans sunması için uyarır.
🌍 Nörolojik rahatsızlıkları olanlara rahatlatıcı etki yapar.
🌍 Göz ve merkezi sinir sisteminin fonksiyonlarının destekler.
🌍 Sindirimi destekler.
🌍 Kaslarda hücre hasarlarını onarır.
🌍 Egzersiz esnasında yağ yakımı arttırarak zayıflamayı hızlandırır.
🌍 Kemoterapi görmüş hastalarda bağışıklık çöker, karaciğer zarar görür, Novomin ise böyle durumlarda tam destek sağlar.
🌍 Su – tuz dengesini sağlar.
*** Ürün fiyatı 75 TL.
*** Detaylı bilgi için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlardan bizi arayabilir, çağrı atabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

Neden Siberian Wellness ürünlerini kullanmalısınız?

*Siberian Wellness firması, 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar içerisinde en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir.
* Ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay’da yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır.
* Siberian Wellness, firmasının ürünleri, doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmekte ve dünyanın 65 ülkesinde satılmaktadır.
* Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir.
* Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz.

 

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın