Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Panik atak hastalığı nasıl geçer

Panik atak hastalığı nasıl geçer

Panik atak hastalığı nasıl geçer , panik ataktan nasıl kurtulurum ? Öncelikle, şunu belirtelim, panik atak, anksiyete, depresyon, tedavi edilebilir hastalıklardır. Tedavi edilirken de ruh ve beden birbirinden ayrı düşünülmemeli. Hem ruhumuz, hem de bedenimiz birlikte tedavi edilmelidir. Eğer, kendinizin ya da bir yakınınızın gerçekten iyileşmesini istiyorsanız, lütfen bu yazımızı dikkatle okuyun, tekrar tekrar okuyun. Hastanın kendisi bu tür psikolojik rahatsızlıklardan çok şikayetçi olduğunu belirtiyor ama samimi bir şekilde de bu hastalıklardan kurtulmak için mücadele etmiyor. Anti-depresanlar kullanarak bu hastalıklardan kurtulamazsınız, beyniniz kısa süreliğine uyuşur, sonra rahatsızlıklarınız artarak devam eder.

Panik atak hastalığı nasıl geçer
Panik atak hastalığı nasıl geçer

Anti-depresan kullanarak iyileşemezsiniz!

Panik atak, anksiyete, depresyon çağımızın en önemli hastalıkları arasında. Bunlar psikolojik rahatsızlıklar gibi görünse de, zamanla kişinin yaşam kalitesini düşürmekte, fiziksel rahatsızlıkların ortaya çıkmasına zemin hazırlamaktadır. İlaç kullanarak tedavi olanlar da binde birdir. Maalesef, sorgulamayan bir toplum haline geldik. Kısa bir süre düşünelim. Modern tıp, teşhis yöntemleri ve ameliyat yöntemleri, cihazları açısından oldukça ilerledi. Fakat, psikolojik hastalıkların ilaçlar ile tedavisini bir yana bırakalım, kronik fiziksel hastalıkların bile ilaç ile tedavisi pek mümkün olamamaktadır. Çevremizde o kadar çok şeker hastası var ki. Doktora gittikleri zaman hemen hemen herkese aynı ilaçlar veriliyor. Bizler, şeker ilacı kullanarak iyileşen hiç bir şeker hastası tanımıyoruz. İyileşmeyi bir yana bırakın, bir süre sonra, böbrekler ve gözler zarar görüyor, hastanın yaşam kalitesi düşüyor. Netice, malum. Kimyasal ilaç kullanarak iyileşen bir şeker hastası var mı, lütfen siz de çevreniz de bir sorgulayın. Bunu, somut bir örnek olsun, diye anlattık. Buradan, şunu çıkarmalıyız. Panik atak, anksiyete, depresyon gibi psikolojik hastalıkların, klasik anti-depresan ilaçlar ile tedavisi pek mümkün olamamaktadır.

Panik atak nedir?

Ani başlayan, 10 dakikada en yüksek düzeye çıkan, yoğun korku ya da rahatsızlık duyma dönemidir.

Panik ataklar aşağıdaki belirtilerden dört veya daha fazlasının aynı anda olması ile karakterizedir;
1. Çarpıntı, kalp atımlarının duyumsanması,
2. Terleme,
3. Titreme ya da sarsılma,
4. Nefes darlığı ya da boğuluyor gibi olma,
5. Soluğun kesilmesi,
6. Göğüs ağrısı ya da göğüste sıkıntı hissi,
7. Bulantı ya da karın ağrısı,
8. Baş dönmesi, sersemlik, düşecek ya da bayılacak gibi olma,
9. Kendini ya da çevresindekileri değişmiş, tuhaf ve farklı hissetme,
10. Kontrolünü kaybetme korkusu,
11. Ölüm korkusu,
12. Uyuşma ya da karıncalanma,
13. Üşüme, ürperme ya da ateş basmaları,

Panik atak hastalığı nasıl geçer ?

Ruhsal ve bedensel sağlıklı yaşamak istiyorsanız vücudunuzu toksik maddelerden arındırmalısınız

Günümüzde bağırsaklar, “vücudun ikinci beyni” olarak adlandırılıyor. Sağlıklı bir beyin için sağlıklı bir bağırsak sistemine sahip olmamız gerektiği uzmanlar tarafından belirtiliyor. Kişinin ruh halini ve duygu durumlarını etkileyen serotonin, endorfin gibi nörotransmitterler beyin ve bağırsaklarda bulunmaktadır. Bağırsaklarımız düzgün çalışmadığı, hücrelerimize ve dokulara zarar veren toksik maddeler ile dolu olduğu zaman, diğer organlara daha fazla yük biner. Netice olarak, vücudumuzda çeşitli ruhsal ve bedensel hastalıkların ortaya çıkmasına sebep olur. Ruhsal ve bedensel olarak sağlıklı bir şekilde hayatımıza devam edebilmemiz için bağırsaklarımızın sağlıklı bir şekilde çalışması, hücrelerimizin toksik maddelerden arındırılması çok önemlidir

Büyük şehirlerde metropollerde yaşayanlar için detoks bir zorunluluk neredeyse! Çünkü şehir yaşamı beden ve ruhu az ya da çok ama mutlaka kirletiyor, üstelik bu işi sürekli hale getiriyor. Özellikle, alkol kullanımı, kafeinli yiyecek ve içecekler (kahve, neskafe, çikolata, enerji içecekleri), koruyucu ve renklendiricilerle kirlenmiş besinleri sık yiyip içmek, tatlandırıcı kullanmak, egzoz gazı, fabrika dumanı, radyasyona maruz kalmak, bağırsaklarımızın ve hücrelerimizin toksik maddeler ile dolmasına sebep olmaktadır. Bu da psikolojik ve fiziksel hastalıklara zemin hazırlamaktadır. Bu toksik maddelerden vücudumuzu temizlemeden hastalıkların tedavisi de pek mümkün olamamaktadır.

Panik atak, anksiyete, depresyon gibi psikolojik hastalıklardan kurtulmak için yapmanız gerekenler:

  1. Bağırsaklarımızı ve hücrelerimizi toksik maddelerden arındırmak,
  2. Vücudun ihtiyacı olan vitaminleri almak,
  3. Doğru beslenme,
  4. Her gün düzenli olarak yürüyüş yapın,
  5. Hayatta bütünün hayrına olacak bir yaşam gayeniz olsun,
  6. Elinizden geldiği kadar muhtaç olan insanlara maddi manevi yardım edin,
  7. Bir şeyler üretin,
  8. Yaratılış gayemize uygun yaşamak

Birçok ruhsal ve bedensel rahatsızlık panik atağa ve benzeri şikayetlere sebep olmaktadır. Bu nedenle kendisinde panik atak belirtileri olduğunu düşünen bir kişinin yanlış tedavi alma riskinin oluşmaması (kalp krizi geçireceklerini, felç olabileceklerini, kontrolü kaybedeceklerini…) için öncelikle bir hekim tarafından değerlendirilerek rahatsızlığının panik bozukluk olup olmadığının belirlenmesi gerekmektedir.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kadim kozmik bitkilerin enerjilerinin tezahürü ile 2023 yılına siz de bolluk bereket içerisinde girmek ister misiniz? Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 200 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Tavsiye yazılar

 

Corona virüsünden korunmak için neler yapılmalı başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

karaciğer yağlanmasına kesin çözüm başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/karaciger-yaglanmasina-kesin-cozum/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

 

Panik atak hastalığı nasıl geçer , panik ataktan nasıl kurtulurum , panik atak nasıl tedavi edilir

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın