ga('send', 'pageview');
Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Panik atak hastalığı nasıl geçer

Panik atak hastalığı nasıl geçer

Panik atak hastalığı nasıl geçer , panik ataktan nasıl kurtulurum ? Öncelikle, şunu belirtelim, panik atak, anksiyete, depresyon, tedavi edilebilir hastalıklardır. Tedavi edilirken de ruh ve beden birbirinden ayrı düşünülmemeli. Hem ruhumuz, hem de bedenimiz birlikte tedavi edilmelidir. Eğer, kendinizin ya da bir yakınınızın gerçekten iyileşmesini istiyorsanız, lütfen bu yazımızı dikkatle okuyun, tekrar tekrar okuyun. Hastanın kendisi bu tür psikolojik rahatsızlıklardan çok şikayetçi olduğunu belirtiyor ama samimi bir şekilde de bu hastalıklardan kurtulmak için mücadele etmiyor. Anti-depresanlar kullanarak bu hastalıklardan kurtulamazsınız, beyniniz kısa süreliğine uyuşur, sonra rahatsızlıklarınız artarak devam eder.

Panik atak hastalığı nasıl geçer
Panik atak hastalığı nasıl geçer

Anti-depresan kullanarak iyileşemezsiniz!

Panik atak, anksiyete, depresyon çağımızın en önemli hastalıkları arasında. Bunlar psikolojik rahatsızlıklar gibi görünse de, zamanla kişinin yaşam kalitesini düşürmekte, fiziksel rahatsızlıkların ortaya çıkmasına zemin hazırlamaktadır. İlaç kullanarak tedavi olanlar da binde birdir. Maalesef, sorgulamayan bir toplum haline geldik. Kısa bir süre düşünelim. Modern tıp, teşhis yöntemleri ve ameliyat yöntemleri, cihazları açısından oldukça ilerledi. Fakat, psikolojik hastalıkların ilaçlar ile tedavisini bir yana bırakalım, kronik fiziksel hastalıkların bile ilaç ile tedavisi pek mümkün olamamaktadır. Çevremizde o kadar çok şeker hastası var ki. Doktora gittikleri zaman hemen hemen herkese aynı ilaçlar veriliyor. Bizler, şeker ilacı kullanarak iyileşen hiç bir şeker hastası tanımıyoruz. İyileşmeyi bir yana bırakın, bir süre sonra, böbrekler ve gözler zarar görüyor, hastanın yaşam kalitesi düşüyor. Netice, malum. Kimyasal ilaç kullanarak iyileşen bir şeker hastası var mı, lütfen siz de çevreniz de bir sorgulayın. Bunu, somut bir örnek olsun, diye anlattık. Buradan, şunu çıkarmalıyız. Panik atak, anksiyete, depresyon gibi psikolojik hastalıkların, klasik anti-depresan ilaçlar ile tedavisi pek mümkün olamamaktadır.

Panik atak hastalığı nasıl geçer ?

Ruhsal ve bedensel sağlıklı yaşamak istiyorsanız vücudunuzu toksik maddelerden arındırmalısınız

Günümüzde bağırsaklar, “vücudun ikinci beyni” olarak adlandırılıyor. Sağlıklı bir beyin için sağlıklı bir bağırsak sistemine sahip olmamız gerektiği uzmanlar tarafından belirtiliyor. Kişinin ruh halini ve duygu durumlarını etkileyen serotonin, endorfin gibi nörotransmitterler beyin ve bağırsaklarda bulunmaktadır. Bağırsaklarımız düzgün çalışmadığı, hücrelerimize ve dokulara zarar veren toksik maddeler ile dolu olduğu zaman, diğer organlara daha fazla yük biner. Netice olarak, vücudumuzda çeşitli ruhsal ve bedensel hastalıkların ortaya çıkmasına sebep olur. Ruhsal ve bedensel olarak sağlıklı bir şekilde hayatımıza devam edebilmemiz için bağırsaklarımızın sağlıklı bir şekilde çalışması, hücrelerimizin toksik maddelerden arındırılması çok önemlidir

Büyük şehirlerde metropollerde yaşayanlar için detoks bir zorunluluk neredeyse! Çünkü şehir yaşamı beden ve ruhu az ya da çok ama mutlaka kirletiyor, üstelik bu işi sürekli hale getiriyor. Özellikle, alkol kullanımı, kafeinli yiyecek ve içecekler (kahve, neskafe, çikolata, enerji içecekleri), koruyucu ve renklendiricilerle kirlenmiş besinleri sık yiyip içmek, tatlandırıcı kullanmak, egzoz gazı, fabrika dumanı, radyasyona maruz kalmak, bağırsaklarımızın ve hücrelerimizin toksik maddeler ile dolmasına sebep olmaktadır. Bu da psikolojik ve fiziksel hastalıklara zemin hazırlamaktadır. Bu toksik maddelerden vücudumuzu temizlemeden hastalıkların tedavisi de pek mümkün olamamaktadır.

Panik atak, anksiyete, depresyon gibi psikolojik hastalıklardan kurtulmak için yapmanız gerekenler:

  1. Bağırsaklarımızı ve hücrelerimizi toksik maddelerden arındırmak,
  2. Vücudun ihtiyacı olan vitaminleri almak,
  3. Doğru beslenme,
  4. Yaratılış gayemize uygun yaşamak

Neden Siberian Wellness ürünlerini kullanmalısınız?

Siberian Wellness firması, 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar içerisinde en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir. Ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay’da yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır. Siberian Wellness, firmasının ürünleri,  doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmekte ve dünyanın 65 ülkesinde satılmaktadır. Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir. Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz. 

Bağırsaklarımızı ve hücrelerimizi toksik maddelerden arındırmak

Bağırsaklarımızı ve hücrelerimizi toksik maddelerden arındırmak için Siberian Wellness firmasının Renaissance Triple Set’ini öneriyoruz. Bu ürünün içeriklerini ve ne kadar etkili olduğunu aşağıda bulabilirsiniz.

RENAISSANCE TRIPLE SET

Metabolizmaya destek sağlayan üçlü bir PREMİUM sistemi, ürünün temelini, vahşi doğa şartlarında yetişen Sibirya bitkilerinden elde edilen vitamin, mineral ve zengin bitki ekstreleri içeren üç farklı formül oluşturmaktadır.

Detox insan vücudu hücrelerinin normal çalışması için önemli bir koşuldur. Renaissance Triple Set’in temelini vahşi doğa şartlarında yetişen endemik sibirya bitkilerinden elde edilen vitamin mineraller ve zengin bitki extrakları içeren üç farklı formül oluştururmaktadır. Sinameki Yaprağı, Dulavrat otu kökü ve Sarı Kantaron bağırsak aktivitesini düzenler. Bağırsak mikrofloryasının normalleşmesine katkıda bulunur. Papatya yağ metabolizmasını hızlandırır. Selenyum, Bakır, Manganez, C,E ve B2 vitaminleri Hücrelerin Oksidatif stresten korunmasını sağlar. B2 B6 ve C Vitaminleri enerji metabolizmasının normal seviyede kalmasına yardımcı olur. Hücre arası alanın temizlenmesi, Hücre içi temizlenme, Hücrelerin Antioksidan korunması Organlara yönelik amaçsal yenilenme etkisi. Uygulma kürü sonrası yumuşak ve kalıcı etkisi bulunmaktadır. 30 yıllık geçmişi olan Patentli Set her gün 1.000 adetin üzerinde satılmaktadır.

Formül 1 :

Çeşitli biyolojik sıvılarda toksit maddelerin erimesi ve vücuttan doğal yollar ile atılmasını sağlar (Safra, Ter, idrar yolu ile)

Formül 2 :

Hücre içerisindeki toksinlerin zararsız hale gelmesini sağlayan fermentlerin çalışmasında etkilidir. bu vesile ile toksit bileşenler vücuttan atılılırlar.

Formül 3 :

Hücre içi fermentleri uyararak ve hücre membranlarının asitlenmesini bloke ederek hücreleri serbest radikallerden koruyan bir antioksidan kompleksidir.

Formül 1 İçindekiler (2 kapsülde): Damarotu yaprağı kuru ekstresi (208 mg), rezene meyvesi kuru ekstresi (200 mg), hidroksipropil metil selüloz kapsül, mayıs papatyası çiçeği kuru ekstresi (160 mg), dulavratotu kökü kuru ekstresi (120 mg), kırk kilit otu toprak üstü kuru ekstresi (68 mg), ekinazya toprak üstü kuru ekstresi (44 mg). 60 Kapsül

Formül 2 İçindekiler (2 kapsülde): Su teresi toprak üstü ekstresi (200 mg), hidroksipropil metil selüloz kapsül, bayır turpu kökü kuru ekstresi (200 mg), ayı sarımsağı soğanı kuru ekstresi (160 mg), sarı kantaron toprak üstü kuru ekstresi (120 mg), adaçayı yaprağı kuru ekstresi (120 mg). 60 Kapsül

Formül 3 İçindekiler (2 kapsülde): Hidroksipropil metil selüloz kapsül, vitamin ve mineral karışımı (100 mg, hacim arttırıcı:mikrokristalin selüloz, çinko sitrat (çinko), riboflavin (vitamin B2), pridoksin hidroklorür (vitamin B6), tiamin hidroklorür (vitamin B1), manganez sülfat (manganez), bakır sülfat (bakır), potasyum iyodür (iyot), sodyum selenit (selenyum), krom pikolinat (krom), üzüm tohumu kuru ekstresi (100 mg), büyük meyveli vaksiniyum meyvesi kuru ekstresi (100 mg), adaçayı yaprağı kuru ekstresi (100 mg), kekik toprak üstü kuru ekstresi (80 mg), keklikotu toprak üstü kuru ekstresi (80 mg), L-askorbik asit (vitamin C), yeşil çay yaprağı kuru ekstresi (60 mg), DL- alfa tokoferil asetat (vitamin E), likopen (40 mg, aktif likopen(4 mg), yaban mersini meyvesi kuru ekstresi (40 mg), rutin (28 mg), beta karoten (20 mg, aktif beta karoten (4 mg), sahil çamı kabuğu kuru ekstresi (10 mg), retinil asetat (vitamin A). 60 Kapsül.

*** Detaylı bilgi için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlardan bizi arayabilir, çağrı atabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Vücudun ihtiyacı olan vitaminleri almak

RENAISSANCE TRIPLE SET’i kullanmaya başladıktan 1 hafta sonrasında vücut bağışıklığının desteklenmesi için HEALTH RHYTHMS vitamin mineral kompleksi kullanılmaya başlanması önerilmektedir.

Healthy Rhythms vitamin ve mineral kompleksi birbirini tamamlayan iki farklı (sabah ve akşam) kapsülden oluşur. Bu sayede vitaminlere, minerallere ve diğer biyolojik aktif maddelere olan günlük ihtiyacın karşılanmasına yardımcı olur.

Evrensel yaşamsal aktivite programının insan vücudundaki rolü, herhangi bir biyolojik sistemin öz-örgütlenmesinin en yüksek tezahürü olan biyolojik ritimler (bioritimler) ile yerine getirilmektedir.

Biyolojik ritimler (biyoritimler), tüm organlarının en verimli şekilde çalışmasını ve kaynakların en ekonomik şekilde kullanılmasını sağlar. Biorhythms, günlük, aylık ve mevsimsel olabilir, ancak tümü, vücudun fizyolojik rezervlerinin tamamen restorasyonunu sağlayan alternatif fonksiyonel aktivite ve organların ve sistemlerin gevşetilmesiyle karakterize edilir.

“ Sağlık ritimleri “ tamamen sıradışı bir vitamin-mineral kompleksidir. “ Sağlık Ritimleri ” nin bileşimindeki tüm vitaminler, iz elementler ve şifalı bitkiler, aynı anda sağlığımızın eşit derecede önemli iki bileşenini etkileyecek şekilde seçilmiştir. Bir yandan “ Sağlık Ritimleri ” temel vitaminlerin, vitamin benzeri maddelerin ve eser elementlerin eksikliğini doldururken, diğer yandan vücudun biyolojik ritimlerinin uyumuna katkıda bulunur.

Sabah formülü :

Arttırılmış aktivite, genel ton ve performans. Sabah formülü “sağlık ritimleri” nin bileşimi, gerekli tüm vitaminlerin yanı sıra, ton ve verimin restorasyonuna katkıda bulunan benzersiz bitkisel içerikleri içerir. Bunlar, karotenoid likopenin antioksidan etkisi olan ısırgan otu yapraklarından ve yeşil çaydan yapılan tonik bir madde olan Eleutherococcus’un yumuşak doğal adaptojenleridir. Kılcal-koruyucu ve detoksifikasyon etkisi ile dihidroqueretin bileşimini tamamlar

Akşam formülü :

Uygun dinlenme ve iyileşme. “Sağlık Ritimleri” nin akşam formülü, vücuda hücrelerin onarımı için gerekli olan en önemli eser elementleri ve bitki bazlı vitamin benzeri maddeleri sağlayan kompleks bir fitomiyum preparattır. Formül ayrıca hafif bir yatıştırıcı ve idrar söktürücü etkiye sahip özel bir fitokompeksi içerir, bir tonik ve gençleştirici etkiye sahiptir. Ek olarak, akşam formülü, inaktif kurutulmuş bütün maya hücreleri (Saccharomyces cerevisiae) ve doğal bir gıda formunda arttırılmış bir selenyum ve molibden dozajından oluşan benzersiz bir kompleks ile üretim sırasında minerallerin ve besinlerin iyileştirici özelliklerinin korunmasını sağlayarak zenginleştirilmiştir. Maral boynuzlarından gelen toz, immünostimüle edici bir etkiye sahiptir ve metabolik işlemleri geliştirir.

Kullanım şekli : Yetişkinler tarafından her sabah Sabah Formülünden 1 kapsül, her akşam Akşam Formülünden 1 kapsül yemeklerle veya suyla alınması tavsiye edilir. Yılda 2-3 kez kullanılması tavsiye edilir.

*** Detaylı bilgi için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlardan bizi arayabilir, çağrı atabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Kullanım Önerisi : Yukarıdaki ürünlere ilaveten, kadınların Elem vitals FE Demir ve CA Calsiyum, erkeklerin ise Elem vitals SE selenyum ve ZN Çinko Gıda takviyelerini kür ile beraber kullanmaya devam etmesi önerilmektedir.

Panik ataktan kurtulma duası başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/panik-ataktan-kurtulma-duasi/

Panik atak hastalığı nasıl geçer , panik ataktan nasıl kurtulurum , panik atak nasıl tedavi edilir

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir