Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Boğaz enfeksiyonuna ne iyi gelir

Boğaz enfeksiyonuna ne iyi gelir

Boğaz enfeksiyonuna ne iyi gelirboğaz ağrısına ne iyi gelir. Aşağıda vereceğimiz doğal tarifleri uygulayarak kısa sürede boğaz ağrınıza şifa bulabilirsiniz. Hayatı boyunca boğaz ağrısına yakalanmamış insan var mıdır? Özellikle, sonbahar ve kış aylarında boğaz iltihabı ve boğaz ağrısı çok sık karşılaştığımız bir durumdur. Boğazda oluşan bir enfeksiyon zamanla vücuda yayılır, halsizlik, bitkinlik, ateş gibi rahatsızlıklar ortaya çıkar.  Konuşmak, nefes almak canınızı yakar bir hale gelir. Peki, bitkisel ürünler ile boğaz ağrısını iyileştirmek mümkün değil midir? Bitkisel çaylar, gargaralar ile boğaz enfeksiyonunu ve boğaz ağrısını iyileştirmek tabi ki mümkündür. Aşağıda sizlere tavsiye edeceğimiz bitkisel çayları ve kürleri boğaz enfeksiyonuna yakalandıktan sonra, hatta yakalanmadan önce de kullanmanızı tavsiye ederiz.

Boğaz enfeksiyonuna ne iyi gelir - boğaz ağrısına ne iyi gelir
boğaz enfeksiyonuna ne iyi gelir

Boğaz enfeksiyonu (iltihabı) rahatsızlıkları, ,özellikle grip mevsiminde yaygın olarak ortaya çıkar, hapşırık, burun akıntısı, öksürük gibi hafif belirtilerin ardından şiddetli bir boğaz ağrısı ile etkisini gösterir. Boğaz enfeksiyonunun, boğazda yanma ve şişlik, yutkunma zorlukları, nefes darlığı, balgamlı öksürük, vücutta halsizlik, direnç azalması, baş ağrısı, bulantı, iştahsızlık, aşırı terleme ve yüksek ateş gibi etkileri olur.

Boğaz enfeksiyonuna ne iyi gelir

Boğaz enfeksiyonuna ne iyi gelir, boğaz ağrısına ne iyi gelir, sorularına yanıtlamadan önce şunu belirtelim, boğaz enfeksiyonu bir bakteri nedeni ile oluştuğu için hastalığı taşıyan kişinin çevresindeki insanlar ile temas konusunda dikkatli olması gerekir.

Karbonat ve Tuz

1 çay kaşığı karbonatla yarım çorba kaşığı himalaya tuzunu 1 fincan ılık suda karıştırın. Bu karışımla günde birkaç kez gargara yapın.

Elma Sirkesi

1 çorba kaşığı elma sirkesini bir fincan sıcak suyla karıştırın, biraz ılıdıktan sonra saatte bir kere gargara yapın.

Zencefil ve Limon Çayı

1,5 su bardağı suyu kaynatın. İçerisine 1 parça taze zencefili ve çeyrek limonu doğrayın. 10 dakika kaynattıktan sonra ılıyınca için.

Sarımsak

Bir diş sarımsağı ezip yarım bardak sıcak suyun içine karıştırın ve için. Bunu günde iki kere tekrarlayabilirsiniz. Sarımsak çok kuvvetli doğal bir antibiyotiktir. Çok kısa bir süre içerisinde iyileştiğinizi fark edeceksiniz.

Adaçayı

Adaçayı, sadece boğaz enfeksiyonlarında değil soğuk algınlığına bağlı olarak gelişen hemen hemen her türlü enfeksiyonlarda son derece etkilidir. 1 bardak kaynamış suyun içerisine 1 tutam adaçayı konur ve 3 dakika demlemeye bırakılır ve sonrasında içilebilir. Demle süresi kesinlikle aşılmamalıdır. Hasta olan kişi günde bir kaç defa içerse öksürük ve boğaz enfeksiyonlarının iyileşmesi hızlanacaktır. Adaçayını sade olarak içemeyenler, bir kaç damla limon ekleyerek veya bal ile tatlandırarak tüketebilirler.

Kekik Yağı

Kullandığınız kekik yağı kaliteli, soğuk sıkım olmalı. Bu durumda 1 bardak içme suyuna 1-2 damla damlatarak gargara yaparsanız, boğaz enfeksiyonunuzu kısa sürede geçirecektir. Ayrıca, sıcak suyu kaynatıp cam bir borcama koyup 2-3 damla kekik yağı koyup buğusunu ağzınıza burnunuza çekerseniz virüslerin öldürülmesinde çok etkili olacaktır.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Not: Hematit taşının faydaları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/hematit-tasinin-faydalari/

Hematit Taşının Faydaları
🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/
boğaz ağrısına bitkisel çözüm , boğaz ağrısına kesin çözüm , boğaz ağrısına ne iyi gelir bitkisel , boğaz enfeksiyonuna ne iyi gelir , boğaz ağrısına bitkisel ne iyi gelir , boğaz iltihabına ne iyi gelir . bademcik iltihabına ne iyi gelir , boğaz enfeksiyonu nasıl geçer , bademcik iltihabı ne iyi gelir , boğaz enfeksiyonu ne iyi gelir . boğaz iltihabı ne iyi gelir , boğaz enfeksiyonu nasıl geçer bitkisel , bogaz iltihabina ne iyi gelir bitkisel çözüm , boğazdaki iltihaba ne iyi gelir , boğaz enfeksiyona ne iyi gelir . bogaz enfeksiyonuna ne iyi gelir , boğaz iltihabına ne iyi gelir bitkisel , bademcik iltihabına ne iyi gelir evde , boğazdaki enfeksiyon nasıl geçer .

Boğaz enfeksiyonuna ne iyi gelir bitkisel , boğaz enfeksiyonu ne iyi gelir , boğaz enfeksiyonu iyi gelen , boğaz iltihabına ne iyi gelir , boğaz iltihabı ne iyi gelir , boğaz ağrısına ne iyi gelir , bogaz agrisina ne iyi gelirboğaz ağrısına ne iyi gelir evde , boğaz yanmasına ne iyi gelir , boğaz ağrısına iyi gelen şeylerboğaz ağrısı için ne yapmalı , boğaz ağrısına iyi gelen bitkiler , boğaz ağrısına kesin çözümbogaz ağrısına ne iyi gelir , boğaz ağrısını ne geçirir , boğaz ağrısına bitkisel çözüm .

Yukarıda verdiğimiz tarifler ile boğaz enfeksiyonuna ne iyi gelir, boğaz ağrısına ne iyi gelir, sorularına yanıt bulmuş, kısa sürede rahatsızlıktan kurtulmuş olacaksınız.

 

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın