Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Kozalak şurubu ne işe yarar

Kozalak şurubu ne işe yarar

Kozalak şurubu ne işe yarar , çocukluktan itibaren en çok kullanılan ve eğlenilen ağaç meyveleri arasında kozalak gelir. Çam kozalağı her ne kadar mutfaklarda ve fazla yer almasa bile, son dönemlerde kozalak şurubu faydaları ile bir adım öne çıkıyor. Peki kozalak şurubunun faydaları nelerdir? Çam kozalağı şurubu nasıl yapılır? İşte bu konuda merak edilenler. Yüzyıllardır pek çok farklı amaç altında kullanılan kozalak şurubu, aynı zamanda kozalak reçeli olarak da bilinmektedir. Özellikle son zamanlarda sunduğu faydalar üzerinden değerlendirilen kozalak şurubu, insan sağlığı açısından önemli bir potansiyel teşkil ediyor.

Kozalak şurubu ne işe yarar

Çam ağaçlarının sevimli ve şirin görünümdeki meyveleri olan kozalak, günümüzde kozalak şurubu üzerinden değerlendirilmekte ve pek çok önemli fayda sunmaktadır.

  • Öksürük krizlerine iyi gelir ve tedavi eder.
  • Nezle ve grip gibi kış hastalıklarına karşı koruyucudur.
  • Bronşit ve astım gibi rahatsızlıklar için tedavi konusunda destek verir.
  • Akciğeri temizler ve rahat nefes alma imkanı verir.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir ve önemli bir antioksidan etkisi sağlar.
  • Stres ve strese bağlı olan psikolojik sorunların üstesinden gelir.
  • Uykusuzluğa iyi gelir ve sağlıklı bir şekilde uyuma imkan verir.
  • Diş eti iltihaplanmalarına karşı iyi gelir ve diş ile diş sağlığını korur.
  • Enerji verici bir etkisi vardır ve kişi kendini zinde hisseder.
  • Mikroplara karşı vücudun dinç kalmasını sağlar.

Kozalak şurubu nasıl yapılır?

5 adet çam kozalağı geniş bir tencereye konur. Üzerini geçecek kadar su ilave edilir. Bu halde 24 saat boyunca bekletilir. Ardından tencere ocağa alınarak yarım saat kaynatılır. Yumuşayan çam kozalakları suyun içinden çıkarılır. İçine birkaç yemek kaşığı bal ilave edilir. Hazırlanan çam kozalağı şurubu arzu edildiğinde içilebilir. Günlük tüketimi bir çay bardağı ile sınırlı olmalıdır.

Kaynak 1: https://www.milliyet.com.tr/pembenar/kozalak-surubunun-faydalari-nelerdir-cam-kozalagi-surubu-nasil-yapilir-6376260

Kaynak 2: https://www.hurriyet.com.tr/aile/kozalak-surubu-faydalari-neler-nasil-yapilir-428972

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kadim kozmik bitkilerin enerjilerinin tezahürü ile siz de bolluk bereket içerisinde bir hayat yaşamak ister misiniz? Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 150 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 150 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Not: Hematit taşının faydaları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/hematit-tasinin-faydalari/

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

çam kozalağı şurubu , çam kozalağı şurubu faydaları , kozalak şurubu faydaları , kozalak şurubu kullananlar .

Akciğerleri temizler, bağışıklığı güçlendirir, vücuda dinçlik verir, mikroplara karşı vücudun direncini arttırır, uykusuzluğu, stresi giderir, bronşit ve astımın şifasına yardımcı, nezleye, gribe, öksürüğe şifa

Kozalak şurubu ne işe yarar , kozalak şurubunun faydaları saymakla bitmiyor insan sağlığı açısından önemli bir potansiyel teşkil ediyor.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın