Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Kelimelerin gücü

Kelimelerin gücü

Shawnee kızılderililerinin reisi: Antik efsanelere göre bir insan Sihri hayatına getirmek için önce ‘sihirli kelimeleri’ söylemelidir. Aşağıda sizinle paylaşacağımız kelimeleri söyler ve uygulamayı 28 gün boyunca düzenli olarak yaparsanız hayatınızdaki olumlu değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceğinizi iddia ediyoruz.

“Sabah uyandığında, hayatın ve gücün için sabah ışığına Teşekkür et. Yiyeceğin yemek ve yaşam sevincini için teşekkür et. Teşekkür etmek için bir sebep göremiyorsan hatayı kendinde ara. Kelimelerin gücü .

 “Teşekkür ederim”

Size bu iki kelimenin hayatınıza ne kadar büyük önem taşıdığını anlatamam.

Nankörlük ettiğimizde, minnet duymadığımızda sadece alırız. Hayattaki her şeyi çantada keklik sayarız. Bu şekilde davrandığımızda istemeyerek kendimizden almış oluruz. Çekim yasası benzerler birbirini çeker der. Dolayısıyla eğer bir şey için minnet duymazsak sonuçta bizden bir şeyler alınacak demektir. Unutmayın kimde minnet yoksa o kadın ya da erkeğin elindekiler ondan alınacaktır.

Kur’an’da minnettarlıkla ilgili şöyle der:

“Ve unutma ki Allah şöyle buyurdu: minnet duyarsan sana fazlasını vereceğim ama eğer nankörlük edersen cezam ağır olacak.”

Tıpkı mıknatısın metali çekmesi gibi minnetinizde manyetiktir ve ne kadar çok minnet duyarsanız daha çoğunu çekersiniz. Bu evrensel bir kuraldır.

Kelimelerin gücü

Ve Sihirli formül şudur:

Sihirli kelimeleri, “teşekkür ederim” bilinçli olarak düşünüp söyleyin.

Sihirli kelimeleri, “teşekkür ederim” daha bilinçli düşünüp söyledikçe daha çok minnet hissedeceksiniz.

Minneti bilinçli olarak düşünüp hissettikçe daha çok bolluk bereket elde edeceksiniz.

Hayatta size verilenler için şükretmeniz gerektiğini pek çok insandan duymuşsunuzdur. Ama elinizdekilere şükretmenin onların kıymetini bilmenin yapabileceğiniz en güçlü alıştırmalardan biri olduğunu ve tüm hayatınızı değiştirebileceğini fark etmemiş olabilirsiniz.

Ne kadar küçük olurlarsa olsunlar, sahip olduklarınız için minnet duyduğunuzda o şeylerin hemen arttığını göreceksiniz. Ne kadar az olursa olsun paranız için minnet duyarsanız maddi durumunuz mucizevi bir şekilde iyiye gider. Eğer bir ilişki için minnet duyarsanız onun daha da güzelleştiğini görürsünüz. Eğer işiniz için minnet duyarsanız o hayallerinizdeki iş olmasa bile bazı değişikliklerle daha çok zevk alacağınız bir iş haline gelecek ve karşınıza birden kariyer fırsatları çıkmaya başlayacak.

Aksi takdirde, eğer elimizdekileri şükretmiyorsak kazara hayatımızdaki olumsuzlukları saymak gibi tuzağa düşebiliriz. Diğer insanları eleştirip yargılarken, trafikten kuyruk beklemekten, gecikmelerden, devletten, yeterince paramız olmadığından ya da havadan yakınırken hep olumsuzlukları sayıyoruzdur. Olumsuzlukları saydığımızda artarlar ama bundan da önemlisi saydığımız her olumsuzlukta birlikte yolumuzda çıkacak olumlu şeyleri de yok ederiz. Ben ikisini de denedim hem elindekilerin kıymetini bilmeyi hem de olumsuzlukları saymayı ve sizi temin ederim elindekilerin kıymetini bilmek hayatınıza bolluk bereket getirmenin tek yolu.

Sabah ilk iş ya da gün içinde mümkün olduğunca erken elinizdekileri şükredin. Bunların ister elde ister bilgisayarda bir listesini yapın ya da tüm nimetlerini bir arada tutmak için özel bir günlük kullanın. Bugün hayatta minnet edeceğiniz şeylerden oluşan 10 maddelik bir liste yapacaksınız.

28 günlük uygulama

Minnetin sihrinin sizin duygu miktarınıza bağlı olduğunu unutmayın.

Dolayısıyla listenizdeki her bir madde ile birlikte onun için neden minnettar olduğunuzu yazın.

İşte listenizi hazırlarken kullanabileceğiniz bazı fikirler:

….sahip olduğum için minnettarım, çünkü….

….İçin çok mutlu ve minnettarım çünkü….

….İçin tüm kalbimle teşekkür ediyorum çünkü….

….şükrediyorum çünkü….

10 maddelik listeniz bitirdikten sonra geriye dönüp her birini ya içinizden ya da yüksek sesle okuyun. Her maddenin sonuna geldiğinizde sihirli kelimeleri 3 kez söyleyin.

Teşekkür ederim, teşekkür ederim, teşekkür ederim.

Ve her bir nimet için mümkün olduğunca çok minnet hissedin.

28 gün boyunca bu sihir alıştırmasını tekrarlayın

Böylece tüm hücrelerinizi ve bilinçaltınız onunla doldurabileceksiniz ancak o zaman hayatımız tamamen kalıcı olarak değişecek.

Eğer arada bir gün kaçırırsanız büyük olasılıkla o ana dek yaptıklarınızın ivmesini kaybedersiniz. Sihri azaltmadığınızdan emin olmak için başa dönün en baştan başlayın.

Kaynak: Magic/ Rhonde Byrne

Kaynak: https://www.milliyet.com.tr/pembenar/nur-demir/sihirli-kelime-tesekkur-ederim-2913059 Nur Demir

Sevgiler tüüm kalbimden:)

İnstagramda: Nrlblog

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

🍀 Hematit Taşının Faydaları 🍀
🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

kelimelerin gücü adına , kelimelerin gücü , bilinçaltının gücü , zihinsel ve bedensel iyileşme , söz büyüdür , şükür nimeti çoğaltır , teşekkür ederim , teşekkür ederim allahım .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın