Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / İç çekince vücudumuzda neler oluyor

İç çekince vücudumuzda neler oluyor

İç çekince vücudumuzda neler oluyor? Neler olmuyor ki? Her iç çekiş, kabre yaklaşış, ele kazmayı, küreği alıp, kişinin mezarını kendisinin kazması. İç çekme, üzüntüyle veya özlemle derin derin soluk alıp vererek duygulanmak. İç çekmenin tıptaki  adı, terminatör nefestir. Son nefesten hemen önceki öldürücü nefestir. Çoğumuz günlük yaşamımızda anlamsız şeyleri kendimize stres yaparak bütün gün gereksiz bir şekilde panik içerisinde öfleyip püflemekteyiz.

 Normal bir durumda, her şey yolunda iken kişi, iç çekerek kötü ve telaşlı nefes alıyor. Bu durumda, beyin vücuda acil enerji ihtiyacı sinyali veriyor. Doping yaptırıyor adeta. Beyin ağza, buruna “nefes al, çabuk al, sık sık al, derin al, hemen al, yalan yanlış da olsa bir an önce soluklan” emri veriyor. Organizma bir travma ile karşı karşıya kaldığını düşünüyor; deprem, yangın, kanama, dehşet, boğulma misali. Bu esnada, gereksiz yere bazı hormonların salgısı artıyor. Kan damarlarına kimyasal maddeler, zehirler, toksinler doluşmaktadır. 

Tehlike sinyali alan organizmada kaslar sertleşmekte, tansiyon yükselmekte, acil enerji ihtiyacı için kan şekeri yukarı çıkmakta, onarım için karaciğer fazla mesai yapıp kolesterol üretimini arttırmaktadır. 

İç çekmenin çözümü, frene basmaktan, kaliteli nefes almaktan, sakin kalmaktan, sabır kuvvetinin dağıtmamaktan, enerjini boşa tüketmemekten geçiyor.

Nefes almak, basit ve doğal bir eylem olması gerektiği halde, çoğumuz yanlış nefes alıyoruz. Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için doğru nefes alıp vermek çok önemlidir.

Canlılığın ve gençliğin ana sırlarından biri, temiz kan dolaşımıdır. Doğru nefes alarak vücudun bütün organlarının doğru beslenmesini sağlayacak ve verimlilik sürecini arttıracak bu arada sağlıklı bir cilde kavuşacaksın. Kısaca, doğru nefes alıp vermek gençleşme sürecini başlatacak.

HAYATINIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLERİ ŞAŞKINLIKLA İZLEYECEKSİNİZ!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “mavi kuvars taşı bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 85 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için bu web sitesini ziyaret edin: https://www.shopier.com/6925750

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Mavi kuvars taşının faydaları

💎 Mavi kuvars, enerji dengeleyici bir taştır.
Negatif enerjileri toplar ve iyileştirir, orijinal durumuna getirir.
Korkunun ve kaygının sebep olabileceği tüm olumsuzluklara karşı birebirdir.
💎 Stresi azaltır ve yok eder.
💎 Kişiye canlılık ve cesaret verir.
💎 Sınavlar ve topluluk önünde yapılacak konuşmalar öncesinde kullanılması tavsiye edilir.
💎Aşırı enerjiyi dengeler, duyguların aşırıya kaçmasına engel olur ve dizginler.
💎 Sakin kalmanıza yardımcı olur.
💎 İletişimi ve sezgileri de kuvvetlendirir.
💎 Kişinin ruhundaki liderlik özelliğini de ön plana çıkarır.
💎 Gücü açığa çıkaran bir taştır. Kendinizde ön plana çıkarmak istediğiniz özelliğiniz için yada dileğinizin gerçekleşmesi için kullanabilirsiniz.

Corona virüsünden korunmak için neler yapılmalı başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

karaciğer yağlanmasına kesin çözüm başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/karaciger-yaglanmasina-kesin-cozum/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir