Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Hemoroide bitkisel kesin çözüm

Hemoroide bitkisel kesin çözüm

Hemoroide bitkisel kesin çözüm , halk arasında basur olarak adlandırılan ve yaygın olarak görülen bu rahatsızlık, bir çok insanın hayatını adeta kabusa çevirmektedir. Aşağıda vereceğimiz bitkisel kür tariflerini uygulayarak basur (hemoroid) rahatsızlığına çare bulabilir, sağlığınıza kavuşabilirsiniz. basura ne iyi gelir bitkisel , basur memesi nasıl geçer bitkisel , hemoroid bitkisel tedavi , hemoroide ne iyi gelir , hemoroide bitkisel kesin çözüm , hemoroid bitkisel tedavi yöntemleri , basur nasıl geçer , basura ne iyi gelir , basur bitkisel tedavi .

Hemoroide bitkisel kesin çözüm - basura ne iyi gelir bitkisel - basur memesi nasıl geçer bitkisel - hemoroid bitkisel tedavi - hemoroide ne iyi gelir - hemoroide bitkisel kesin çözüm - hemoroid bitkisel tedavi yöntemleri - basur nasıl geçer - basura ne iyi gelir - basur bitkisel tedavi
Hemoroide bitkisel kesin çözüm

Hemoroide bitkisel kesin çözüm

 • Saf zeytinyağı ısıtılır. Sabahları aç karnına 1 yemek kaşığı 1 hafta içilmeye devam edilir.
 • Ardıç tohumu, aç karnına 40 gün 7 adet çiğneyerek su ile yutulur. 40 gün aralıksız devam edilmelidir. Ayrıca ardıç yağı haricen basurlu bölgeye sürülür.
 • 10 adet patlıcanın yeşil sap kısmı temizce yıkanarak bir tencerede 10 bardak suyla kaynatılır. Kaynamaya başlayınca tencerenin kapağı kapatılır. Kısık ateşte yarım saat yavaş yavaş kaynatılmaya devam edilir. Kapağı açmadan kendi kendine soğumaya bırakılır. Soğuyunca içindeki sapları süzülerek, buzdolabına konur. Sabah akşam aç karna 1 su bardağı içilir. 5 gün içilmeye devam edilir. Bu süre zarfında acılı hiçbir şey yenilmemeli perhiz yapılmalıdır.
 • Meşe kabuğu toz haline getirilir. Merhem yapılır, basurun üzerine sürülür veya hastalıklı bölgeye pansuman yapılır.
 • Andız otunun kökleri parçalanıp, havanda dövülür ve elekten geçirilir. 1 çorba kaşığı suya karıştırılarak, sabahları yemekten yarım saat önce içilir.
 • Marul tohumu toz haline getirilip, günde 1 çay kaşığı su ile içilir.
 • 2 su bardağı kaynayan suya 4 adet papatya atılıp 5 dakika çok kısık ateşte kaynatılır. 2 dakika demlenerek, süzülür içilir. Aynı sudan basur bölgesine pansuman yapılır.
 • Taze zakkum sürgünleri doğranıp, kaynatılır ve buharına oturulur.
 • 1 bardak kaynar suya, 1 çay kaşığı rezene tohumu konulur. 10 dakika demlenir, günde 2-3 bardak içilir.
 • 1 bardak kaynar suya, 1 tatlı kaşığı siyah üzüm yaprağı konulur. 10 dakika demlenerek günde 2 bardak içilir.
 • Kanlı basurun tedavisi için, meşe yaprağı, sinameki karışımı kaynatılarak, bal ile tatlandırılıp yemeklerden önce 1 su bardağı içilmeye devam edilir.

Kaynak: “İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabı (www.hezarfenyayinlari.com)

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kadim kozmik bitkilerin enerjilerinin tezahürü ile 2023 yılına siz de bolluk bereket içerisinde girmek ister misiniz? Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 150 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Tavsiye Yazılar

 1. Rahim kanseri belirtisi başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/rahim-kanseri-belirtisi/
 2. Durduk yere diş eti kanaması başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/durduk-yere-dis-eti-kanamasi-hangi-kanserin-belirtisi/
 3. Mide kanser belirtileri başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/mide-kanser-belirtileri-nelerdir/
 4. Akciğer kanserinin ilk belirtileri başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/akciger-kanseri-ilk-belirtileri/

Not: Bronzit taşının faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

hayatvesaglik.net web sitemizde yer alan bilgiler, “kaliteli ve sağlıklı yaşam” tavsiyeleri olup, doktor tedavisi yerine geçmez. Sitemizde yayımladığımız bitkisel kürler, ilaç değil, sağlıklı yaşamak ve hastalıkların tedavisinde modern tıbba destek amacı ile tavsiye niteliğinde olup, adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığı doktor tarafından tespit edildikten sonra, doktor kontrolünde uygulamalıdır.

Hemoroide bitkisel kesin çözüm , basura iyi gelen bitkiler , basur memesi nasıl geçer , basur ağrısına ne iyi gelir , basura bitkisel çözüm , basur nasıl geçer evde , basur kanamasına ne iyi gelir .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın