Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Görme bozukluklarını iyileştiren kür

Görme bozukluklarını iyileştiren kür

Görme bozukluklarını iyileştiren kür90 yaşındaki Rus doktordan gözleri iyileştiren kür tarifini aşağıda sizler ile paylaşacağız. Göz rahatsızlıkları dünyada 7’den 70’e birçok insanın çok sık yaşadığı sorunların başında gelmektedir. Maalesef, göz rahatsızlıklarına iyi gelen bilinen bir ilaç yok. Doktora gittiğiniz zaman ya siz ameliyet ya da gözlük alternatifini sunuyor. Çoğu kişi göz hastalıklarına çözüm bulunmaması durumunda istemese de gözlük takmak durumunda kalır.Erken evrede tedavi edilmesi gereken bazı göz hastalıkları tedavi edilmez ise ileride daha ciddi sıkıntılara yol açabilmektedir.

Görme bozukluklarını iyileştiren kür
Görme bozukluklarını iyileştiren kür

Miyop hipermetrop, şaşılık,  tavuk karası, katarakt, gözde kırma (refraksiyon), glokom göz tansiyonu, göz enfeksiyonu, kırmızı göz ve kuru göz, astigmat gibi rahatsızlıklar en sık görülen göz hastalıklarının başında gelmektedir. Göz rahatsızlıklarının tedavisi, kaliteli bir yaşam için mutlaka gerekli olduğundan bu konuda yapılmış çok sayıda araştırma da bulunmaktadır.

Tnınmış bir Rus cerrah olan Vladimir Petrovich Filatov’a göre, hazırladığı doğal ilaç, görme yeteneğini geliştirme sürecinde mutlaka gerekli olan bir şeydir. Bu kürün göz hastalıklarını ciddi oranda iyileştirdiğini tespit etmiştir.

Filatov’a göre göze iyi gelen besinler ve onlardan hazırlanacak kürün içerinde ceviz, aloe vera (2-3 yaş civarında olanlar), limon ve bal bulunmaktadır.

Görme bozukluklarını iyileştiren kür

Besinler:

  • 50 gr. Aloe suyu
  • 150 gr. bal (organik olmalı)
  • 250 gr. ezilmiş ceviz
  • 3 limon

Hazırlanışı:

İlk olarak, Aloe vera yapraklarını temizleyin ve suyunu sıkmadan önce sivri uçlarını çıkartın. Sonra, tüm malzemeleri  güzelce karıştırın. Karışımı, bir çorba kaşığı olacak şekilde günde üç defa aç karna tüketin. Tüketmeye başladıktan kısa bir zaman sonra olumlu sonuçlarını görmeye başlayacaksınız. Bu kürü 21 gün uygulayın bitince taze hazırlayın.

Bu karışım, sadece gözlerinizi iyileştirecek bir besin değil, aynı zamanda tüm bedeninize de olumlu etki edecek, genel sağlığa faydalı olacaktır.

Dikkat: Ancak uzmanlar, akut böbrek, tüberküloz, hemoroid gibi rahatsızlık yaşayanların ve hamileliğin son 2-3 ayında olanların bu karışımı tüketmemesini öneriyor.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 200 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

🍀 Hematit Taşının Faydaları 🍀
🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

yakını görememe hastalığı , görme bozukluğu , gözleri iyileştiren kür , uzağı görme bozukluğu , yakını iyi görüp uzağı görememe hastalığı , yakını görememe hastalığı ,

uzagı görememe hastalıgı , yakın görme bozukluğu bitkisel tedavi , yakını görememe bitkisel tedavisi , görme bozukluklarını iyileştiren kür .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın