Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Görme bozukluklarını iyileştiren kür

Görme bozukluklarını iyileştiren kür

Görme bozukluklarını iyileştiren kür90 yaşındaki Rus doktordan gözleri iyileştiren kür tarifini aşağıda sizler ile paylaşacağız. Göz rahatsızlıkları dünyada 7’den 70’e birçok insanın çok sık yaşadığı sorunların başında gelmektedir. Maalesef, göz rahatsızlıklarına iyi gelen bilinen bir ilaç yok. Doktora gittiğiniz zaman ya siz ameliyet ya da gözlük alternatifini sunuyor. Çoğu kişi göz hastalıklarına çözüm bulunmaması durumunda istemese de gözlük takmak durumunda kalır.Erken evrede tedavi edilmesi gereken bazı göz hastalıkları tedavi edilmez ise ileride daha ciddi sıkıntılara yol açabilmektedir.

Görme bozukluklarını iyileştiren kür
Görme bozukluklarını iyileştiren kür

Miyop hipermetrop, şaşılık,  tavuk karası, katarakt, gözde kırma (refraksiyon), glokom göz tansiyonu, göz enfeksiyonu, kırmızı göz ve kuru göz, astigmat gibi rahatsızlıklar en sık görülen göz hastalıklarının başında gelmektedir. Göz rahatsızlıklarının tedavisi, kaliteli bir yaşam için mutlaka gerekli olduğundan bu konuda yapılmış çok sayıda araştırma da bulunmaktadır.

Tnınmış bir Rus cerrah olan Vladimir Petrovich Filatov’a göre, hazırladığı doğal ilaç, görme yeteneğini geliştirme sürecinde mutlaka gerekli olan bir şeydir. Bu kürün göz hastalıklarını ciddi oranda iyileştirdiğini tespit etmiştir.

Filatov’a göre göze iyi gelen besinler ve onlardan hazırlanacak kürün içerinde ceviz, aloe vera (2-3 yaş civarında olanlar), limon ve bal bulunmaktadır.

Görme bozukluklarını iyileştiren kür

Besinler:

  • 50 gr. Aloe suyu
  • 150 gr. bal (organik olmalı)
  • 250 gr. ezilmiş ceviz
  • 3 limon

Hazırlanışı:

İlk olarak, Aloe vera yapraklarını temizleyin ve suyunu sıkmadan önce sivri uçlarını çıkartın. Sonra, tüm malzemeleri  güzelce karıştırın. Karışımı, bir çorba kaşığı olacak şekilde günde üç defa aç karna tüketin. Tüketmeye başladıktan kısa bir zaman sonra olumlu sonuçlarını görmeye başlayacaksınız. Bu kürü 21 gün uygulayın bitince taze hazırlayın.

Bu karışım, sadece gözlerinizi iyileştirecek bir besin değil, aynı zamanda tüm bedeninize de olumlu etki edecek, genel sağlığa faydalı olacaktır.

Dikkat: Ancak uzmanlar, akut böbrek, tüberküloz, hemoroid gibi rahatsızlık yaşayanların ve hamileliğin son 2-3 ayında olanların bu karışımı tüketmemesini öneriyor.

yakını görememe hastalığı , görme bozukluğu , gözleri iyileştiren kür , uzağı görme bozukluğu , yakını iyi görüp uzağı görememe hastalığı , yakını görememe hastalığı ,

uzagı görememe hastalıgı , yakın görme bozukluğu bitkisel tedavi , yakını görememe bitkisel tedavisi , görme bozukluklarını iyileştiren kür .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir