Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Gece yatmadan önce pul biberli yoğurt yemek

Gece yatmadan önce pul biberli yoğurt yemek

Yoğurdu geceleri pul biber ve limonla karıştırıp yiyenler 1 haftada o dertten kurtuluyor. Yoğurt yeme şeklinizi değiştirecek bir tarif. Bu tarifle gerçekten şifa bulabilirsiniz. Yararları sizi hayran bırakacak. Yüz yıllardır yoğurt soframızın baş tacı. Yoğurdun şifa olduğuna dair bir çok bilgi ve haber mutlaka okumuşsunuzdur. Yoğurt sadece Türkiye’de değil Yunanistan’da da sofralardan eksik olmayan bir yiyecek. Gerçekten etkili olan bu kürü sizde deneyince sonuca hayran kalabilirsiniz, gece yatmadan önce pul biberli yoğurt yemek .

Balkan coğrafyasında ise yoğurt biraz daha sert olarak tüketiliyor. İşte her toplumun yoğurt yeme şekli ayrıdır.
Ancak bu yoğurt yeme şeklini duyduğunuzda sizde deneyeceksiniz. Deneyenler gerçekten bir çok faydasını gördüğünü belirtmekte.

Tarifi Paylaşmadan önce kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz. İşte yoğurtla ilgili herkesin bilmesi gereken o bilgiler.

  • Yoğurt kalsiyum açısından harika bir depo. Limon ise C vitamini açısından zengin bir besin
  • Limon ve yoğurt pul biberle karıştırılıp yenilirse gerçekten etkili bir küre dönüşüyor. Son zamanlarda bu kürün faydalarını deneyip uygulayan herkes arkadaşlarıyla paylaşmaya başladı.
  • Yoğurt harika bir kalsiyum kaynağıdır. İçeriğinde vitamin ve bileşenler sağlığımız için önemlidir.
  • Özellikle kemik sağlığımız ve diş sağlığımız için olmazsa olmaz olan yoğurt kansere karşıda koruyucu bir kalkandır.
  • Yapılan birçok araştırma ile yoğurt yiyenlerin yoğurt yemeyenlere göre daha hızlı kilo verdiği bilinmektedir. Yapılan araştırmalar göre bilinenin tam aksine diyet yaparken az yağlı yoğurt ya da yağsız yoğurt yerine tüketilen tam yağlı yoğurtlar daha iyi yağ yakılmasına sebep oluyor.

Göbek Eriten Yoğurt Kürün Hazırlanışı

Malzemeler

  • 3 yemek kaşığı yoğurt
  • Yarım limon suyu
  • 1 çay kaşığı kırmızı pul biber

Hazırlanışı

Bu üç malzemeyi karıştırarak kürünüzü hazırlamış oluyorsunuz. Bu kürü gece yatmadan yarım saat önce yemelisiniz. Sonuç alabilmek için en az iki hafta boyunca uygulamak gerekmektedir. Daha etkili sonuç alabilmek için bölgesel incelme hareketleri yapabilirsiniz. Ve etkili bir diyet ile istediğiniz vücuda kavuşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.ulusalpost.com/yatmadan-hemen-once-pul-biberli-yogurt-ve-limon-karistirarak-yenilirse-o-sorun-geciy-204064h.htm

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Not: Hematit taşının faydaları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/hematit-tasinin-faydalari/

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

yoğurt pul biberi limon kürü , yoğurt limon pul biber , yoğurt pul biber limon , yoğurt pul biber limon kürü kaç kilo verdirir , yoğurt pul biber limon kürü kaç gün yapılmalı , göbek eriten yoğurt kürü .

yoğurt pul biber limon kürü , pul biberli yoğurt kürü , yoğurt limon pul biber kürü , gece yatmadan önce pul biberli yoğurt yemek , zayıflama kürleri göbek eriten , pul biberli yoğurt diyeti .
 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın