Ana Sayfa / Dua / Anında kabul olan mucize dua

Anında kabul olan mucize dua

Anında kabul olan mucize dua , kainatta yegane tasarruf sahibi Allah (c.c.)’tır. Her şeye gücü yeter. Yeter ki, biz istemesini bilelim, İlahi Kanunlara uygun bir hayat sürelim. Eğer dua; ihlas, ısrar, devamlılık ve şiddetli bir istekle birlikte yapılır ve koşulları yerine getirilirse, duacının her istediğini elde ettiği ve bağlı kapıların kendisine açıldığı görülür. “Kün fe yekün. O, ol der, o da oluverir.”

Duanın kabul edilmesi için bazı şartlar vardır. Duanın kabul edileceğinden şüphe etmemeli, şartlarına riayet edilip edilmediğinden şüphe etmelidir. Gereken şartlara riayet etmeden duanın kabul edilmesini beklemek, uygun olmaz. Önce çalışmak, sonra dua dinin esası! Kabul edilir ancak, çalışanın duası! Duaların kabul olması için başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/dualarin-kabul-olmasi-icin/

Anında kabul olan mucize dua

Duanın hem Türkçe hem de Arapça okunuşunu aşağıda sizlerle paylaşacağız. Bu duayı yapmak isteyen kişi öncelikle abdest almalı ve sonrasında 2 rekat hacet namazı kılmalı. Sonra aşağıdaki duayı okumalı, en sonunda Peygamber Efendimiz’e (s.a.v) salavat getirerek bitirmeli.

Allâhümme es-elüke bismik. Allâhullezî lâ ilâhe illâ hüvel hayyül qayyûmu lâ te’huzühû sinetüv-velâ nevm. El aliyyül azîm. Bismik. Allâhullezî lâ ilâhe illâ hüvel melikül quddûsüsselâmül mu’minül müheyminül azîzül cebbâr. Bismik. Allâhullezî lâ ilâhe illâ hüve âlimül ğaybi veşşehâdeti hüverrahmânurrahîm. Bismik. Allâhullezî lâ ilâhe illâ hüvel hâliqul bâriul müsavviru lehül esmâül husnâ. Bismik. Allâhullezî lâ ilâhe illâ hüve nûrussemâvâti vel ardıl hayyullezî lâ yemût. El ehadü züttavli lâ ilâhe illâ hüve ve ileyhil masîr. Zül havli bedîussemâvâti vel ard. El qadîmu zül celâli vel ikrâm. Bismik. Allâhullezî lâ ilâhe illâ hüvel evvelu vel âhirul melikül haqqu lâ ilâhe illâ hüve rabbül arşil kerîm. Zül meârici vel quvâ. Bi izzismikellezî tünşiru bihil mevtâ. Ve tuhyî bihil ard. Ve tünbitü bihişşecer. Ve türsilu bihil metar. Ve teqûmu bihissemâvâtü vel ard. Bi izzismikellezî lâ ilâhe illâ hüvel melikül quddûs. Lâ yemessüsmallâhi nesabün ve lâ lağvun liteâlî ilmillâhi veliqtirâbi ilmihî velisebâtismih. Allâhullezî lâ ilâhe illâ hüve lehül esmâül husnâ. Ellezî hâzihil esmâu minhü ve hüve minhâ. Ellezî lâ yüdrakü ve lâ yünâlü ve lâ yuhsâ. İstecib liduâî ve qul lehû yâ Allâh kün feyekûn.


Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Çok istediğin bir şeyin olması için dua , çok istediğin bir şeyin olması için zikir , çok istediğimiz bir şeyin olması için dua , çok istediğim bir şeyin olması için dua , çok istediğin bir şeyin olması için okunacak dua .

anında kabul olan mucize dua , anında kabul olan mucize dua mutluluğun şifresi , anında kabul olan makbul bir dua , anında kabul olan denenmiş dua , en kuvvetli istek duası .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın