Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Blokajları temizlemek için yapılması gereken 7 şey

Blokajları temizlemek için yapılması gereken 7 şey

Blokajları temizlemek için yapılması gereken 7 şey . Hayatta en çok yaptığımız kendimize blokaj koymak oluyor. Pek çoğumuz bu blokajları başkalarının oluşturduğunu düşünüyoruz. Ama gerçekte blokajları biz koyuyoruz. Bu yazımızda hayatımıza ve enerjimize koyduğumuz blokajlar nasıl kaldırılır onu anlatacağız. Hayatımızda pek çok kere engellendiğimizi hissetmişizdir. Bedenimiz büyük bir enerji akışı yaşar. Enerjimiz genellikle depresyon veya kaygı gibi ana olaylardan etkilendiği için bloke olabilir. Çoğu insan enerji blokajının kurbanı olur. Hayattan mutlu olmaz ve negatif hisseder. Hiç bir şey yapmak istemez ve hiç bir şeyden memnun olmamaya başlar.

Kendinize değer vermemeye ve özen göstermemeye başlarsınız. İşte burada enerjiniz bloke olmuştur. Bunun en temel nedeni duygularınızın doğru yönlendirilmemesidir. Blokajları açmak için yapmanız gerekenleri sizin için keşfettik…

Blokajları Temizlemek için Yapılması Gereken 7 Şey

1- Negatif Düşünceleri Yenin.

Bu söylendiği kadar kolay değil. Ama yapmanız gereken ilk düşüncelerinizi kontrol etmektir. Onların farkında olmaya başladığınızda sizi yönetmemeye başlayacaklardır. Bir not defteri alın ve her negatif düşüncede bir (+) koyun. İlk zaman ne kadar çok düşünce geçtiğine şaşıracaksınız. Ama bir hafta boyunca yapınca göreceksiniz ki azalmaya başlayacaktır. Bu, düşünce farkındalığınızı arttıracaktır.

2- Düşünceler Duyguları Yaratır.

Düşüncelerin kontrolü sizde olunca bir şeyi fark edeceksiniz. O da sizi yıkan duygularınızın azalması olacak fakat burada duygu farkındalığı çok önemlidir. Eğer duygularınızın farkında olursanız enerji blokajlarını kaldırırsınız. Duygular, siz farkındayken sizi yönetemezler.

3- Gerçek Yorgunlukla, blokaj yorgunluğu aynı şey değildir.

Yorgun hissetmek doğaldır. Ama dinlendikten sonra bile yorgun hissediyorsanız ve sürekli yorgun hissediyorsanız bu blokaj yaşadığınızı gösteriyor. Yaşadığınız negatif bir olay (yaşamaya devam ettiğiniz veya) sizi bu hale sokuyor olabilir. Bilinçaltınızı yeniden programlamak ve enerjinizi düzenlemeniz gereklidir. Bu olayı hatırlamıyor veya önemsemiyor olabilirsiniz. Ama gerçekte sizin enerji blokajı yaşamanıza neden olan ana olay olabilir.

4- Enerjiye odaklanın ve bağlantılarınızı temizleyin.

Her gün 10 dk bir meditasyon size huzur sağlayacaktır. Basit bir nefes egzersizi olarak bile düşünebilirsiniz. Burada enerjinizin yükseldiğini hayal edin. Blokajların temizlendiğini hissedin.

5- Olumlamanın Gücü.

Aşağıdaki cümleleri her gün kullanın.
“Enerjim yükseliyor ve huzurluyum”
“Enerji bağlantılarım açılıyor ve güzelleşiyor”
“Harika hissediyorum”
“Mutlu ve huzurlu bir insanım”
bunların dışında 100 olumlama cümlesini kullanın.

6- Serbest Bırakmayı Öğrenin.

Düşüncelerinizin sizi bu kadar yormasının bir nedeni enerjinizi tutmanızdır. Serbest bırakmayı öğrenin. Düşüncelerinizin ve enerjinizin içinde boğulmayın. Güzel yürüyüşlere çıkın ve kitap okuyun. Zihninizi boşaltacak faaliyetler keşfedin. İbadetlerini aksatmayın. Hayatın içinde aktif olacak ve kafanızı başka yerlere yönlendirecek şeyler keşfedin. Yardıma muhtaç kişilere yardımcı olun.

7- Geçmişi Affedin. Gelecek Kaygılarınızı Bırakın.

Evet yaşanan olayları affetmek gerçekten zor olabiliyor. Hele de siz haklıysanız. Ama bu affetmek sizin için olan bir şey. Geçmişi bağışlamayı başarırsanız hayatınız tamamen değişecektir. Aynı şekilde gelecek için umut edin. Güzel düşünceler güzel şeyler getirir.

Kaynak: https://www.bilgierdemdir.com/2019/03/blokajlar-nasil-kaldirilir.html

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “yeşil oniks taşı bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 85 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için bu web sitesini ziyaret edin: https://www.shopier.com/7348512 ÜRÜN SİTESİNE GİT

Yeşil oniks taşı faydaları

  • Kaygı azaltıcıdır. Gelecek kaygısını yok eder.
  • Kişiyi, ihtiyaç duyduğu her konuda enerjisiyle destekler.
  • Kişinin hangi çeşit enerjiye ihtiyacı varsa o enerjiyi verir. 
  • Kadın-erkek kutuplaşmasını dengeler ve ilişkileri kuvvetlendirir. İlişkileri düzeltme konusunda etkilidir, özellikle evli çiftler arasındaki bağı kuvvetlendirir.
  • İnsanları bağımlı olduğu şeylerden kurtarma konusunda etkili bir taştır. Ayrılık taşı denmesinin sebebi budur, bağlı olduğunuz çevreye veya alışkanlıklara bir anda veda edebilecek duruma gelebilirsiniz.
  • Stres ve depresyon üzerinde etkilidir. Sürekli kaygı yaşayan insanlarda rahatlamaya sebep olur.
  • Sakinleştirir, hayırlı işlerde cesaret ve şans getirir.
  • Sinirleri ve heyecan merkezini yatıştır. Kalbe ferahlık verir.
  • Odaklanma sorunu yaşayan kişilerin odaklanmasına yardımcı olur.
  • Açık renkli olanları uyumaya yardımcı olur.

Kaynak: Kozmik Bilim Işığında Şifalı Taşlar (Ahmet & Elmas Maranki)

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

Corona virüsünden korunmak için neler yapılmalı başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

karaciğer yağlanmasına kesin çözüm başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/karaciger-yaglanmasina-kesin-cozum/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

 

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın