Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Bilinçaltının gücü: Bilinçaltı ve inanç

Bilinçaltının gücü: Bilinçaltı ve inanç

İnsanların çoğu kendi potansiyelini kullanamaz, çünkü içindeki sınırsız zeka ve sevgi deposunun varlığından haberdar değildir. Oysa istediğiniz her şeyi oradan çekip alabilirsiniz. Mıknatıslı bir demir parçası, kendi ağırlığının oniki katını kaldırabilir. Ancak bu demir parçasının mıknatıs özelliğini alırsanız, bir kuş tüyünü bile kaldıramaz. Aynı şekilde iki tür insan vardır. Mıknatıslanmış kişiler, güven ve inançla doludur, başarılı olmak ve kazanmak için doğduklarını bilirler. Diğerlerinin ise, mıknatıs özelliği yoktur, onlar korku ve kuşkuyla doludurlar. Bir fırsatla karşılaştıklarında, “ya başarısız olursam, ya para kaybedersem, ya başıma bir şey gelirse” diye kuşkulanırlar. Bu insanlar hayatta fazla ilerleyemezler. İlerlemekten duydukları korku, oldukları yerde saymalarına neden olur, Bilinçaltının gücü: Bilinçaltı ve inanç .

Bilinçaltının gücü: Bilinçaltı ve inanç

Elinizin altında sınırsız bir zenginlik var, yapmanız gereken tek şey, zihinsel gözlerinizi açıp, içinizdeki sınırsız hazineyi görmektir. Bilinçaltınızın muhteşem gücüyle bağlantıya geçmeyi ve bu gücü ortaya çıkarmayı öğrendiğinizde, hayatınıza bolluk, sağlık ve mutluluk katabilirsiniz. Bu gücü çaba sarfederek kazanmanıza ihtiyacınız yok, ona zaten sahipsiniz. Bu gücü hayatınızın tüm alanlarında kullanmak için onu temelden anlamalısınız. Bilinçaltınızın derinliklerindeki sınırsız bilgelik, ihtiyaçlarınıza karşılık vermek ve kendinizi geliştirebilmek için sizi bekliyor. Eğer zihninizin derinliklerinde bu potansiyeli keşfetmeye başlarsanız, dış dünyanız da değişmeye başlayacaktır.

Bilinçaltınızda saklı olan sınırsız zeka, her an ve her noktada bilmeniz gereken herşeyi size sunacaktır. Bilinçaltınızın bilgeliği sayesinde ideal eşi seçebilir, doğru iş ortağını bulabilir, gereksinim duyulan maddi olanakları yaratabilir, sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Sevgi ve güzelliğin bu iç dünyasını keşfetmek en doğal hakkınızdır.

Bilinçaltınız prensiplidir, inanç yasasına bağlıdır. Bu nedenle “İnanc”ın ne olduğunu ve nasıl çalıştığını tam olarak anlamanız gerekir. Zihninizde oluşan tükenmez düşünceleri sonuçta bir inanç bütünü olarak kabul edin, bu kadarı bile yeterli olacaktır. Zihninizi uyum, sağlık, huzur, iyi niyet kavramlarıyla beslerseniz, bilinçaltınız zihninizdeki düşüncelere yanıt verir, hayatınızda mucizeler gerçekleşmeye başlar. Neye inanırsanız, hayatınızda o gerçek olur. Ama, bu inanç şüphe duymadan olmalı, olmasını istediğiniz şeyin olacağından şüphe duymamalısınız. Zaten olmuş gibi hareket etmelisiniz.

 

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

Corona virüsünden korunmak için neler yapılmalı başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

karaciğer yağlanmasına kesin çözüm başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/karaciger-yaglanmasina-kesin-cozum/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın